Πολλά γκολ περιελάμβανε η 2η αγωνιστικά στα πρωταθλήματα υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

2η αγωνιστική
Προπαίδες
Ποσειδών-Πλατανιάς 0-4 
Μινώταυρος/Ν. Μινωταύρου-Σπάθα/ΙκαροςΤ. 3-1
Κισσαμικός-Ακαδ.Ν.Κυδωνίας 1-5 
Αρης Σ.-Α.Ο. Χανιά 5-0
Πανακρωτηριακός-Ιωνία 2000 0-0
Αστέρας Χ.-Ηρακλής Νερ. 0-7 
Δόξα Παχ.-ΙΝΚΑ 1-0 
Ιδομενέας-Κρ. Αστέρας 0-8 
Παγχανιακός-Ιδομενέας 2008 0-0

Η βαθμολογία (σε 2 αγώνες)
1.Άρης Σούδας 6 (11-0)
-.Ηρακλής Νεροκούρου 6 (10-0)
-.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 6 (8-1)
-.Πλατανιάς 6 (7-1)
5.Δόξα Παχιανών 4 (1-0)
6.Κρητικός Αστέρας* 3 (8-0)
-.Μινώταυρος/Νέοι Μινωταύρου 3 (3-4)
8.Πανακρωτηριακός 2 (1-1)
9.Ιωνία 2000* 1 (0-0)
-.Ιδομενέας 2008* 1 (0-0)
-.ΙΝΚΑ 1 (1-2)
-.Παγχανιακός 1 (0-3)
-.Κισσαμικός 1 (3-7)
-.Ποσειδών Τσικαλαριών 1 (1-5)
-.Α.Ο. Χανιά 1 (1-6)
16.Αστέρας Χαλέπας* 0 (0-7)
-.Σπάθα/Ίκαρος Ταυρωνίτη 0 (1-9)
18.Ιδομενέας 0 (0-11)

Τζούνιορ
1ος όμιλος
Δόξα Παχ.– Μινώταυρος/Ν. Μινωταύρου 9-1 
Α.Π. Σούδας – Ιδομενέας 2008 7-5 
Αστέρας Χ. - Πανακρωτηριακός 3-7 
Σπάθα – Πλατανιάς 3-0 
Κισσαμικός – Ιωνία 2000 0-1 

Η βαθμολογία (σε 2 αγώνες)
1.Δόξα Παχιανών 6 (18-1)
-.Ακαδημία Ποδοσφαίρου Σούδας 6 (17-5)
-.Πανακρωτηριακός 6 (13-6)
4.Κισσαμικός 3 (3-2)
-.Σπάθα 3 (6-6)
-.Ιωνία 2000 3 (2-2)
-.Ιδομενέας 2008 3 (7-8)
8.Πλατανιάς 0 (1-6)
-.Αστέρας Χαλέπας 0 (3-16)
10.Μινώταυρος/Νέοι Μινωταύρου 0 (1-19)

2ος όμιλος
Ασπίδα – Περιβόλια 4-1 
Αρης Σ. - Φωστήρας 3-0
Ηρακλής Ν. - ΑΟΧ 3-0
Κρ. Αστέρας – Ακαδ.Ν.Κυδωνίας 0-5
Κορωνίδα – Παγχανιακός 13-1 

Η βαθμολογία (σε 2 αγώνες)
1.Κορωνίδα 6 (15-2)
-.Άρης Σούδας 6 (13-0)
-.Ηρακλής Νεροκούρου 6 (8-1)
-.Ασπίδα 6 (6-1)
5.Φωστήρας 3 (7-3)
-.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 3 (6-2)
7.Α.Ο. Χανιά 0 (0-5)
-.Κρητικός Αστέρας 0 (1-10)
-.Α.Ο. Περιβολίων 0 (1-14)
10.Παγχανιακός 0 (2-20)

Προτζούνιορ
Ιδομενέας 2008 – ΑΠ Σούδας 0-6
Ακαδ.Ν.Κυδωνίας – Δόξα 3-11
Ιωνία 2000 – ΙΝΚΑ 3-3
Αστέρας Χ. - Νέοι Χανίων 8-2 
Πανακρωτ/κός – Μινώταυρος/Ν. Μινωταύρου 0-11

Η βαθμολογία (σε 2 αγώνες)
1.Δόξα Παχιανών 6 (19-5)
-.Μινώταυρος 6 (14-2)
-.Ακαδημία Ποδοσφαίρου Σούδας 6 (10-0)
4.Ιωνία 2000 4 (17-4)
-.ΙΝΚΑ 4 (7-3)
6.Αστέρας Χαλέπας 3 (10-5)
7.Νέοι Χανίων 0 (4-16)
-.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 0 (3-15)
-.Πανακρωτηριακός 0 (0-15)
10.Ιδομενέας 2008 0 (1-20)




Λευτέρης Αντωνακάκης