A1 ΕΠΣΗ

14η Αγωνιστική

Εθνικός – Λίντο 0-0
Μαραθώνας – Δειλινά 1-4
ΠΑΝΟΜ – Νερό Ζαρός 2-3
ΕΓΟΗ – ΑΕΚ 0-0
ΑΟΤ – Ρωμανός 2-2
Αθλόπολις – Μοχός 0-0
Γαρίπα – Αλμυρός 2-2
Αστέρας Μυρτιάς – Μοίρες 1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Αστέρας Μυρτιάς 33
2.Νερό Ζαρός 32
3.Ρωμανός 31
4.ΑΕΚ 28
5.Μοίρες 26
6.Αλμυρός 24
7.ΑΟΤ 22
8.Λίντο 20
9.ΕΓΟΗ 19
10.Εθνικός 15
11.Δειλινά 13
12.Μαραθώνας 11
13.Γαρίπα 11
14.ΠΑΝΟΜ 8
15.Μοχός 5
16.Αθλόπολις 3

Α2 ΕΠΣΗ

14η Αγωνιστική


Κόροιβος – Νέοι Ηροδότου 0-0
Ραύκος – Ποσειδώνας 1-2
Αγία Βαρβάρα – Φαιστός 1-1
Κεραυνός – Τύλισος 1-0
Δαμάστα – Δίας αναβλήθηκε
Μεταξοχώρι – Παλιανή 2008 0-2
Διαγόρας – Κόρακας αναβλήθηκε
Γόρτυς – Ελπίδες 4-2
Μινωική – Δόξα Γαλιάς 4-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Κεραυνός 35
2.Κόρακας 32
3.Μινωική 29
4.Δόξα Γαλιάς 29
5.Αγία Βαρβάρα 23
6.Ελπίδες 20
7.Φαιστός 20
8.Τύλισος 19
9.Νέοι Ηροδότου 18
10.Δαμάστα 16
11.Ποσειδώνας 16
12.Γόρτυς 16
13.Παλιανή 15
14.Κόροιβος 14
15.Μεταξοχώρι 14
16.Δίας 11
17.Ραύκος 9
18.Διαγόρας 3


Β1 ΕΠΣΗ

12η Αγωνιστική

Θέρισος – Ανθεστίων 2-1
Γούβες – Νέοι Εργοτέλη 5-1
Σκινιάς – Ηρακλής Νιπιδιτού 2-3
Δωριέας – Nova Ομόνοια Καλλιθέας 4-0
Ανδρογέας – Δεμάτι 1-2
Αναγέννηση Δυτικών Προαστίων – Ανάληψη 0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Δωριέας 25
2.Ανθεστίων 22
3.ΟΦΑ 22
4.Νέοι Εργοτέλη 17
5.Δεμάτι 16
6.Θέρισος 15
7.Αναγέννηση 15
8.Ανάληψη 14
9. Ομόνοια 14
10.Γούβες 13
11.Ηρακλής Νιπ. 10
12.Ανδρογέας 9
13.Καλτσέτο 9
14.Σκινιάς 6

Β2 ΕΠΣΗ

11η Αγωνιστική

Κορφές – Φόδελε 9-0
Πετροκεφάλι – Κεραυνός Πενταμοδίου 1-2
Νέοι Ρούβα – Χάνδακας 2-3
Γωνιές – Δαφνές 2-7
ΑΟΚ – Ροδιά 2-3
Άγιος Δημήτριος – Πυργιώτισσα 1-4
Ασήμι – Ηρακλής Ηρακλείου 1-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Ηρακλής Ηρακλείου 33
2.Ροδιά 25
3.Κεραυνός Πενταμοδίου 24
4.Κορφές 20
5.Νέοι Ρούβα 20
6.Δαφνές 19
7.Ασήμι 17
8.Χάνδακας 13
9.ΑΟΚ 12
10.Γωνιές 11
11.Πυργιώτισσα 8
12.Αγ. Δημήτριος 6
13.Πετροκεφάλι 3
14.Φόδελε 1

Γ’ ΕΠΣΗ

5η Αγωνιστική


Κουνάβοι – Γοργολαϊνι 1-4
Ρόκα – Πήγασος 0-3 α.α
Αρκαδία – Ατρόμητος 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Ατρόμητος 12
2.Γοργολαϊνι 9
3.Κουνάβοι 9
4.Πήγασος 6
5.Αρκαδία 3
6.Πυργού 1
7.ΠΑΝΟΜ 2000 0
8.Ρόκα 0
9.Πηγαϊδάκια 0