Άμεσα ξεκινάει το σαββατοκύριακο (8 και 9 Δεκεμβρίου) η β' φάση του πρωταθλήματος της Α' ΕΠΣΧ, μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα (03/12).

Το πρόγραμμα του ομίλου τίτλου είναι: 

1η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΡΟΔΩΠΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ

ΚΟΡΩΝΙΣ - ΙΩΝΙΑ 2000

2η αγωνιστική

ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΑΣΠΙΔΑ - ΙΩΝΙΑ 2000

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

3η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΚΟΡΩΝΙΣ - ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ

ΙΩΝΙΑ 2000 - ΡΟΔΩΠΟΥ

ΑΣΠΙΔΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

4η αγωνιστική

ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ

Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΙΩΝΙΑ 2000

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

5η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ

ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΡΟΔΩΠΟΥ

ΙΩΝΙΑ 2000 - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΑΣΠΙΔΑ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.

6η αγωνιστική

Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΡΟΔΩΠΟΥ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΚΟΡΩΝΙΣ - ΑΣΠΙΔΑ

ΙΩΝΙΑ 2000 - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

7η αγωνιστική

ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΑΣΠΙΔΑ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΙΩΝΙΑ 2000

ΡΟΔΩΠΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ

8η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΚΟΡΩΝΙΣ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΙΩΝΙΑ 2000 - ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ

9η αγωνιστική

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΡΟΔΩΠΟΥ

Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΑΣΠΙΔΑ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΙΩΝΙΑ 2000

ΚΟΡΩΝΙΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ

10η αγωνιστική

ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΑΣΠΙΔΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΙΩΝΙΑ 2000 - ΚΟΡΩΝΙΣ

11η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΙΩΝΙΑ 2000 - ΑΣΠΙΔΑ

ΚΟΡΩΝΙΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΡΟΔΩΠΟΥ

12η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ - ΙΩΝΙΑ 2000

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ

13η αγωνιστική

ΑΣΠΙΔΑ - ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ

ΙΩΝΙΑ 2000 - Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΚΟΡΩΝΙΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΡΟΔΩΠΟΥ

14η αγωνιστική

ΚΟΡΩΝΙΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΙΩΝΙΑ 2000

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΑΣΠΙΔΑ

Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

15η αγωνιστική

ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΡΟΔΩΠΟΥ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

ΑΣΠΙΔΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΙΩΝΙΑ 2000

16η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΑΣΠΙΔΑ

ΙΩΝΙΑ 2000 - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΚΟΡΩΝΙΣ - ΡΟΔΩΠΟΥ

17η αγωνιστική

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΚΟΡΩΝΙΣ

ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΙΩΝΙΑ 2000

ΑΣΠΙΔΑ – ΡΟΔΩΠΟΥ

18η αγωνιστική

ΡΟΔΩΠΟΥ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΑΣΠΙΔΑ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.

ΙΩΝΙΑ 2000 - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ

ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ




Λευτέρης Αντωνακάκης