Τα πρωταθλήματα υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων συνεχίζονται κανονικά, με την ΕΔ/ΕΠΣΧ να ανακοινώνει τους διαιτητές; για την 6η αγωνιστική, που θα γίνει το Σάββατο 22 Δεκεμβρίου, αλλά και για την 7η, που θα διεξαχθεί το Σάββατο 29 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά:

Σάββατο 22/12/2012 
Προπαίδων (6η αγωνιστική) 
Α.Ο. ΧΑΝΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 
ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 12.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 
ΙΝΚΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 09.00 ΣΟΥΔΑΣ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ 
ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 12.00 ΣΟΥΔΑΣ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ 
ΙΩΝΙΑ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ 

Τζούνιορ (6η αγωνιστική)-1ος όμιλος 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. 10.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 11.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 09.00 ΑΡΕΝΑ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ 
ΙΩΝΙΑ 2000-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.00 ΑΡΕΝΑ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ 

Τζούνιορ (6η αγωνιστική)-2ος όμιλος 
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 10.00 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ 
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ Σ. 11.00 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΑΣΠΙΔΑ 11.00 ΑΡΕΝΑ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ 
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ 10.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΧΑΜΠΑΣ 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ 11.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΧΑΜΠΑΣ 

Προτζούνιορ (6η αγωνιστική) 
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11.00 FAIR PLAY ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α. 
ΙΝΚΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 12.00 FAIR PLAY ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α. 
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10.00 CALCETTO ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Ι. 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 11.00 CALCETTO ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Ι. 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΙΩΝΙΑ 2000 12.00 CALCETTO ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Ι.

Σάββατο 29/12/2012 
Προπαίδων (7η αγωνιστική) 
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 12.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 09.00 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Ι. 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ Σ. 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Ι. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Ι. 
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΙΝΚΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΧΑΜΠΑΣ 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΧΑΜΠΑΣ 
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΧΑΜΠΑΣ 

Τζούνιορ (7η αγωνιστική)-1ος όμιλος 
ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ. 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 11.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΙΩΝΙΑ 2000 09.00 ΑΡΕΝΑ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ 
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ 

Τζούνιορ (7η αγωνιστική)-2ος όμιλος 
ΑΣΠΙΔΑ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.00 ΑΡΕΝΑ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ 
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 11.00 ΑΡΕΝΑ ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗΣ 
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 10.00 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α. 
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ 11.00 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α. 
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 11.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ 

Προτζούνιορ (7η αγωνιστική) 
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 11.00 FAIR PLAY ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΙΝΚΑ 12.00 FAIR PLAY ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝΩΤ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 10.00 CALCETTO ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ 
ΙΩΝΙΑ 2000-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.00 CALCETTO ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 12.00 CALCETTO ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ



Λευτέρης Αντωνακάκης