Πολύ καλή παρουσία είχαν τα τμήματα της Ακαδημίας του Εργοτέλη, που το περασμένο σαββατοκύριακο έλαβαν μέρος στην τρίτη αγωνιστική των πρωταθλημάτων υποδομής του ΔΑΟΗ.

ΤΜΗΜΑ 1995-96(Α)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 – ΟΦΗ 1 2-1

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΝΕΟΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΟΤΖΑ ΟΡΓΚΕΣΤ
ΚΑΒΑΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΤΣΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΡΓΕΝΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΕΡΕΙΝΙΓΚ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΝΗΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΕΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΠΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΙΚΑΙ ΚΛΕΙΝΤΙ
ΓΑΛΗΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΕΡΟΥΑΣΒΙΛΙ ΔΑΥΙΔ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΣΙΧΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΥΡΝΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΜΗΜΑ 1995-96(Β)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-0

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΣΜΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΒΑΒΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΓΚΟΥΠΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΤΡΕΤΣΑ ΕΡΙΟΝ
ΠΙΛΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΡΟΜΠΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΣΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΣΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΙΦΗΣ
ΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΕΛΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΜΗΜΑ 1997-98(Α)
ΠΟΑ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 0-3

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΤΣΑΚΑΝΙ ΚΕΙΒΙ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΛΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΒΛΑΣΑΙ ΑΡΜΠΙΟΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΖΕΡΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΚΕΟΡΓΙΕΦ ΜΙΡΟΣΛΑΒ
ΒΑΣΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΟΔΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΟΥΣΙ ΡΟΝΑΛΝΤΟ
ΓΚΟΥΛΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΙΩΤΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΜΕΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΜΗΜΑ 1997-98(Β)
ΠΟΑ 2 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 0-2

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΝΙΟΠΛΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΣΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΡΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.
ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΟΥΤΣΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΤΣΙ ΝΤΕΝΙΣ
ΝΗΣΤΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΔΑΝΔΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΖΑΚΟ ΑΛΝΤΟ
ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΤΜΗΜΑ 1997-98(Γ)
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 0-1

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΚΙΝΙ ΚΙΑΜΙΝ
ΔΑΜΑΣΚΗΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΔΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΕΡΝΤΙΝΙ ΑΡΜΑΝΤΟ
ΜΟΥΔΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΠΑΛΑ ΤΖΟΝΑΛΝΤΟ
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΨΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΤΜΗΜΑ 1997-98(Δ)
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4 0-0

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΝΕΟΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΒΙΣΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΚΑΜΑΡΑΤΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΚΩΣΤΕ ΔΑΥΙΔ
ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΠΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΦΡΟΙΞΟΣ
ΜΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΜΠΑΡΙΑΜΑΙ ΜΙΚΕΛ
ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΣΟΛΩΝ
ΚΟΡΝΗΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΤΜΗΜΑ 1999-00(Α)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΡΕΠΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΝΔΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΚΟΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΜΕΛΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΟΨΗΣ ΜΑΝΟΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΝΗΣΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΨΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΖΩΡΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΚΟΤΣΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 
ΚΕΦΑΛΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΤΜΗΜΑ 1999-00(Β)
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΤΣΑΡΟΣΙ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΖΙΖΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΠΑΤΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΙΣΚΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΕΜΠΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΛΟΥΣΙ ΡΟΜΠΕΡΤΟ
ΓΙΑΠΕΝΤΖΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΣΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΚΟΥΠΕ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΓΚΙΝΙ ΡΕΝΑΤΟ

ΤΜΗΜΑ 1999-00(Γ)
ΠΟΑ 3 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-1

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΣΧΟΙΝΙΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ
ΛΕΛΕΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΒΛΑΣΑΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΤΖΕΚΙΟ ΜΙΚΕΛ
ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΜΑΥΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΑΡΓΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΜΗΜΑ 1999-00(Δ)
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-5

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΟΛΑ ΑΧΜΕΤ
ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΛΑΙΤΑΚΗΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ
ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΤΖΑΝΟΚΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΤΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ
ΚΑΛΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΣΑΒΙΟΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΨΑΘΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

ΤΜΗΜΑ 2001-2002(Α)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 3-1

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΟΛΑΨΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΓΚΟΛΛΙ ΓΚΕΡΣΙ
ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ



ΤΜΗΜΑ 2001-2002(Β)
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 2-1

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΦΑΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΜΙΣΑΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΕΜΕΤΑΙ ΛΟΥΣΙΟ
ΒΛΑΣΑΙ ΤΖΟΒΑΛΙΝ
ΜΟΥΡΤΕΖΑ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΧΕΛΗΔΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΖΑΚΟ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΤΟΥΛΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


ΤΜΗΜΑ 2001-2002(Γ)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 4-4

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΕΒΑΝΙ ΜΑΛΟ
ΜΕΛΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΤΖΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΤΜΗΜΑ 2003(Α)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΟΑ 1-4

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΜΠΡΟΚΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΣΟΥΚΙ ΜΙΧΑΗΛ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΛΑΜΕΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΡΣΙΕΦΑ ΑΝΤΙ
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΖΑΙΜΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΛΥΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΤΣΑΜΑΝΤΙΟΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ