Μετά το διάλειμμα λόγω αποκριών οι αγωνιστικοί χώροι, είναι έτοιμοι να ξανά υποδεχθούν τους μικρούς αθλητές το Σαββατοκύριακο 23-24 Μαρτίου.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 1997 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : AEK

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΟΦΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 10.00
ΠΑΟΚ ΜΙΝΩΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 11.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΙΝΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99 A΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΣΑΒ. 23-3-2013 ΡΕΠΟ
ΛΙΝΤΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΣΑΒ. 23-3-2013 11.00
ΠΟΑ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΛΜ. 1 ΣΑΒ. 23-3-2013 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΟΦΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 12.00
ΠΑΛΙΑΝΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 10.00
ΠΟΑ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 9.00
ΑΟΤ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ ΕΝΩΣΗ 2011 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 11.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΜΟΙΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-3-2013 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 1998-99 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 3 ΣΑΒ. 23/3/2013 9.00
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΑΒ. 23/3/2013 ΡΕΠΟ
ΠΟΑ 3 ΡΩΜΑΝΟΣ ΣΑΒ. 23/3/2013 12.00
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΟΚ ΣΑΒ. 23/3/2013 11.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΑΒ. 23/3/2013 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 12.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 9.00
ΑΟΤ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

ΑΝΑΛΗΨΗ ΟΦΗ 2 ΣΑΒ. 23/3/2013 13.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΣΑΒ. 23/3/2013 12.00
ΠΟΑ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒ. 23/3/2013 9.00
ΠΑΛΙΑΝΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒ. 23/3/2013 10.00
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΣΑΒ. 23/3/2013 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

ΠΑΟΚ ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 12.00
ΟΦΗ 3 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 10.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 9.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΟΑ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 12.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 9.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 11.00
ΕΝΩΣΗ 2011 ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2000-01 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΠ. ΚΥΡ. 24/3/2013 9.00
ΑΣΙΤΕΣ ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΚΥΡ. 24/3/2013 13.00
ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΟ ΚΥΡ. 24/3/2013 12.00
ΡΑΥΚΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 ΚΥΡ. 24/3/2013 11.00
ΖΑΡΟΣ ΓΟΡΤΥΣ ΚΥΡ. 24/3/2013 10.00

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 9.00
ΑΟΤ ΟΦΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 11.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 12.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡ. 24/3/2013 10.00
ΠΟΑ 2 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 1 ΚΥΡ. 24/3/2013 12.00
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡ. 24/3/2013 9.00
ΟΦΗ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 24/3/2013 13.00
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΠΑΟΚ ΚΥΡ. 24/3/2013 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

ΕΝΩΣΗ 2011 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α. 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 12.00
ΟΦΗ 3 ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 11.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2002-03 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

ΑΕΚ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΚΥΡ. 24/3/2013 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡ. 24/3/2013 ΡΕΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΚΥΡ. 24/3/2013 9.00
ΠΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 24/3/2013 11.00
ΠΟΑ 3 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 2 ΚΥΡ. 24/3/2013 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΑΟΤ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 12.00
ΟΦΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 ΡΕΠΟ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 10.00
ΠΟΑ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.1 ΠΑΟΚ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 10.00
ΟΦΗ 2 ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 12.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΟΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 24/3/2013 11.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΑΣΤΕΡ. ΜΥΡΤΙΑΣ ΚΥΡ. 24/3/2013 10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΚΥΡ. 24/3/2013 13.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΟΦΗ 3 ΚΥΡ. 24/3/2013 9.00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΚΥΡ. 24/3/2013 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2004-05 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡ. 24/3/2013 12.00
ΓΟΡΤΥΣ ΚΥΡ. 24/3/2013 ΡΕΠΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α. 3 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΥΡ. 24/3/2013 10.00
ΠΑΟ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 24/3/2013 9.00
ΠΟΑ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡ. 24/3/2013 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

ΠΟΑ ΠΑΟΚ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 ΡΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 10.00
ΟΦΗ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 11.00
ΑΣΙΤΕΣ ΑΣΤΕΡ. ΜΥΡΤΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-3-2013 9.00