Εντός έδρας με Βέροια και Πανιώνιο, αντίστοιχα, θα ξεκινήσουν τις προσπάθειές τους στο νέο πρωτάθλημα της Super League Πλατανιάς και ΟΦΗ.

Από το Περιστέρι θα ξεκινήσει την προσπάθεια παραμονής ο Εργοτέλης, που θα αντιμετωπίσει τον Ατρόμητο.

Νωρίς - την 3η αγωνιστική - είναι φέτος το πρώτο κρητικό ντέρμπι με τον ΟΦΗ να υποδέχεται τον Πλατανιά. Την 7η αγωνιστική ο Εργοτέλης θα φιλοξενήσει τον Πλατανιά, ενώ την 8η αγωνιστική είναι το ντέρμπι του Ηρακλείου με γηπεδούχο τον ΟΦΗ.

Δείτε το πρόγραμμα ανά αγωνιστική:
 
1η Αγωνιστική-18η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική-19η Αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΒΕΡΟΙΑ - Ο.Φ.Η.
ΑΡΗΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική-20η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
Ο.Φ.Η. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική-21η Αγωνιστική
Ο.Φ.Η. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΡΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

5η Αγωνιστική-22η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΠΟΛΛΩΝ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική-23η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΒΕΡΟΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική-24η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ

8η Αγωνιστική-25η Αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ

9η Αγωνιστική-26η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΡΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

10η Αγωνιστική-27η Αγωνιστική
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

11η Αγωνιστική-28η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ

12η Αγωνιστική-29η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - Ο.Φ.Η.

13η Αγωνιστική-30η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

14η Αγωνιστική-31η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Ο.Φ.Η.
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

15η Αγωνιστική-32η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

16η Αγωνιστική-33η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.

17η Αγωνιστική-34η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ


Λευτέρης Αντωνακάκης