Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α2:
1η Αγωνιστική – 12/10/13
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΚΑΠ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕΚ
2η Αγωνιστική – 19/10/13
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΑΠ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕΚ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3η Αγωνιστική – 26/10/13
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΑΠ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕΚ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική – 02/11/13
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕΚ – ΚΑΠ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
5η Αγωνιστική – 09/11/13
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΚ
ΚΑΠ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
6η Αγωνιστική – 23/11/13
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΕΚ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΚΑΠ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
7η Αγωνιστική – 30/11/13
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕΚ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΑΠ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
8η Αγωνιστική – 07/12/13
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΠ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕΚ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
9η Αγωνιστική – 14/12/13
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΠ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΕΚ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
10η Αγωνιστική – 04/01/14
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΠ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΑΕΚ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
11η Αγωνιστική – 11/01/14
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΑΠ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ
12η Αγωνιστική – 18/01/14
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΚΑΠ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕΚ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
13η Αγωνιστική – 25/01/14
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΕΚ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΚΑΠ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
14η Αγωνιστική – 01/02/14
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΚΑΠ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕΚ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
15η Αγωνιστική – 15/02/14
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΚΑΠ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΚ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
16η Αγωνιστική – 22/02/14
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΑΠ
ΑΕΚ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
17η Αγωνιστική – 01/03/14
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΑΠ – ΑΕΚ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
18η Αγωνιστική – 08/03/14
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΕΚ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
19η Αγωνιστική – 15/03/14
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕΚ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
20η Αγωνιστική – 22/03/14
ΑΕΚ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΑΠ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
21η Αγωνιστική – 29/03/14
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΚΑΠ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕΚ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
22η Αγωνιστική – 05/04/14
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΚΑΠ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΕΚ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
23η Αγωνιστική – 12/04/14
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΑΠ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΕΚ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
24η Αγωνιστική – 26/04/14
ΚΑΠ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΕΚ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
25η Αγωνιστική – 03/05/14
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕΚ
Αναλυτικά το πρόγραμμα για το Κύπελλο Ελλάδος:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
Α” Φάση (Σάββατο 14/9/2013)
1.MAΣ Ερμής Λαγκαδά-ΚΑΠ
2.ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών-ΑΕ Ψυχικού
3.Φιλαθλητικός ΟΑ-ΑΟ Παγκρατίου
4.ΣΕΦΑ Αρκαδικός-ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
5.ΓΣ Λαυρίου-ΕΚ Καβάλας ΚΑΕ
6. ΓΣ Ηρακλής-ΟΦ Ηρακλείου
7. ΑΣΑ Κόροιβος Αμαλιάδας-ΑΕΚ
Β” Φάση
1η αγωνιστική (Σάββατο 21/9/2013)
8.ΝΑ4-Πανελευσινιακός ΑΟΚ
9.ΝΑ7-ΑΟ Κολοσσός Ρόδου
10. ΝΑ6-ΑΕ Ν. Κηφισιάς
11.ΝΑ1-Ηλυσιακός
12.ΝΑ5-ΚΑΟ Δράμας
13.ΑΕ Ίκαρος-ΑΟ Αίολος Τρικάλων
14.ΝΑ2-ΝΑ3
*Ο Απόλλων Π. κατόπιν κλήρωσης θα περάσει στην επόμενη αγωνιστική χωρίς αγώνα.
2η αγωνιστική (Σάββατο 28/9/2013)
15.Ν11-Ν13
16.Ν8-Ν10
17.Απόλλων Π.-Ν14
18.Ν9-Ν12
3η αγωνιστική (Σάββατο 5/10/2013)
19.Ν15-Ν17
20.Ν18-Ν16
Γ” Φάση/Προημιτελικοί (Τετάρτη 9/10/2013)
21.Ρέθυμνο-Παναθηναϊκός
22.Πανιώνιος-ΝΒ20
23.ΝΒ19-Ολυμπιακός
24.ΠΑΟΚ-Άρης