Φέτος, το πρωτάθλημα της Β” Εθνικής χωρίστηκε σε δύο ομίλους και το Ηράκλειο θα κληθεί να αντιμετωπίσει ομάδες από την Αττική. Με στόχο την επιστροφή στη Α2 το Ηράκλειο κάνει πρεμιέρα στα "Δύο Αοράκια" στις 13 Οκτωβρίου με την Πόλις Καλλιθέας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β” Εθνικής:

1η Αγωνιστική – 13/10/13


ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 20/10/13


ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

3η Αγωνιστική – 26/10/13

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

4η Αγωνιστική – 03/11/13


ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

5η Αγωνιστική – 10/11/13


ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 24/11/13


ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

7η Αγωνιστική – 01/12/13

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

8η Αγωνιστική – 08/12/13

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 15/12/13

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

10η Αγωνιστική – 22/12/13

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

11η Αγωνιστική – 05/01/14


ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 12/01/14

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

13η Αγωνιστική – 19/01/14

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

14η Αγωνιστική – 26/01/14

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

15η Αγωνιστική – 02/02/14


ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

16η Αγωνιστική – 16/02/14

ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/14


ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

18η Αγωνιστική – 01/03/14

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

19η Αγωνιστική – 09/03/14

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 16/03/14

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

21η Αγωνιστική – 23/03/14

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

22η Αγωνιστική – 30/03/14

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

23η Αγωνιστική – 06/04/14

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

24η Αγωνιστική – 13/04/14

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

25η Αγωνιστική – 27/04/14

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ