Στο Λίντο θα υποδεχθεί ο Εργοτέλης για το πρώτο παιχνίδι του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής τον Παπάδο Γέρας. Ο Ηρόδοτος θα αντιμετωπίσει τον Κρόνο Αγίου Δημητρίου στην Αθήνα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ Εθνικής:

1η Αγωνιστική – 13/10/13

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

2η Αγωνιστική – 20/10/13


ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

3η Αγωνιστική – 03/11/13

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

4η Αγωνιστική – 10/11/13


ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

5η Αγωνιστική – 24/11/13

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ

6η Αγωνιστική – 01/12/13


ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

7η Αγωνιστική – 08/12/13

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

8η Αγωνιστική – 15/12/13

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ

9η Αγωνιστική – 22/12/13


ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

10η Αγωνιστική – 12/01/14

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

11η Αγωνιστική – 19/01/14

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

12η Αγωνιστική – 26/01/14

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ

13η Αγωνιστική – 02/02/14


ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 16/02/14

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 23/02/14


ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

16η Αγωνιστική – 09/03/14

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

17η Αγωνιστική – 16/03/14

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ

18η Αγωνιστική – 23/03/14

ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

19η Αγωνιστική – 30/03/14

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

20η Αγωνιστική – 06/04/14


ΓΣ ΚΥΜΗΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ

21η Αγωνιστική – 13/04/14

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ