Το πρόγραμμα από την 4η αγωνιστική έως το τέλος του πρώτου γύρου του πρωταθλήματος της Super League ανακοίνωσε η διοργανώτρια αρχή.

Το Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου στις 16.00 ορίστηκε το παιχνίδι του Εργοτέλη στο Αγρίνιο με τον Παναιτωλικό, ενώ μία ημέρα αργότερα (15/09) στις 18.15 ο ΟΦΗ θα υποδεχθεί στο "Θ. Βαρδινογιάννης" τον Αστέρα Τρίπολης και στις 20.30 στα Περιβόλια ο Πλατανιάς τον Παναθηναϊκό.

Αναλυτικά:

4η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα
Σάββατο 14/09/13 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 16:00
Σάββατο 14/09/13 ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 18:15
Σάββατο 14/09/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 20:30
Κυριακή 15/09/13 ΑΡΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 16:00
Κυριακή 15/09/13 ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 18:15
Κυριακή 15/09/13 Ο.Φ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 18:15
Κυριακή 15/09/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 18:15
Κυριακή 15/09/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 20:30
Δευτέρα 16/09/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30

 

5η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα
Σάββατο 21/09/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 16:00
Σάββατο 21/09/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18:15
Σάββατο 21/09/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η. "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 20:30
Κυριακή 22/09/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 16:00
Κυριακή 22/09/13 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15
Κυριακή 22/09/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:15
Κυριακή 22/09/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:15
Κυριακή 22/09/13 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 20:30
Δευτέρα 23/09/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30

 

6η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα
Σάββατο 28/09/13 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
---
16:00
Σάββατο 28/09/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 18:15
Σάββατο 28/09/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 20:30
Κυριακή 29/09/13 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 16:00
Κυριακή 29/09/13 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 18:15
Κυριακή 29/09/13 Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 18:15
Κυριακή 29/09/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:15
Κυριακή 29/09/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 20:30
Δευτέρα 30/09/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 19:30

 

7η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα
Σάββατο 05/10/13 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 16:00
Σάββατο 05/10/13 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15
Σάββατο 05/10/13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 20:30
Κυριακή 06/10/13 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 16:00
Κυριακή 06/10/13 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:15
Κυριακή 06/10/13 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:15
Κυριακή 06/10/13 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 18:15
Κυριακή 06/10/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20:30
Δευτέρα 07/10/13 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:30

 

8η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα
Σάββατο 19/10/13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 16:00
Σάββατο 19/10/13 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 18:15
Σάββατο 19/10/13 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 20:30
Κυριακή 20/10/13 ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 16:00
Κυριακή 20/10/13 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ 18:15
Κυριακή 20/10/13 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ---
18:15
Κυριακή 20/10/13 Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 18:15
Κυριακή 20/10/13 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" 20:30
Δευτέρα 21/10/13 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30

 

9η αγωνιστική

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ SUPERLEAGUE