Μαζί με τα πρωταθλήματα Α' και Β' κατηγορίας το σαββατοκύριακο ξεκινάει και το Κύπελλο Παίδων της Ε.Π.Σ. Χανίων, στο οποίο βρέθηκε λύση με τη συμμετοχή τελικά 20 ομάδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των τριών πρώτων αγωνιστικών σε 1ο και 2ο όμιλο.

Αναλυτικά:

Κύπελλο Παίδων-1ος όμιλος
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
2 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
3 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 29-9-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
5 ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 29-9-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ.ΕΛΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
6 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ 5-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
7 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 6-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
8 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-Α.ΕΚΥΔΩΝΙΑΣ 6-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
9 ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΠΟΛΛΩΝ 6-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
10 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 6-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 12-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
12 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 12-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
13 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 12-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
14 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ-ΡΟΔΩΠΟΥ 13-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 13-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ

Κύπελλο Παίδων-2ος όμιλος
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-AΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
2 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΣΠΑΘΑ 28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
3 ΔΟΞΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
4 ΑΡΗΣ Σ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 28-9-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
5 ΙΝΚΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 29-9-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
6 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 5-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 5-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
8 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 5-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
9 ΣΠΑΘΑ-ΔΟΞΑ 5-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΙΝΚΑ 6-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11 ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 12-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
12 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
13 ΔΟΞΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 13-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
14 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΙΝΚΑ 13-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
15 ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΣΠΑΘΑ 13-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ



Λευτέρης Αντωνακάκης