Την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου θα διεξαχθεί το ντέρμπι των δυο πιο ενισχυμένων ομάδων της Β' ΕΠΣΧ, Άρη Βουκολιών και Ιδομενέα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της κατηγορίας έως την 9η αγωνιστική:

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 19-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΙΝΚΑ 19-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 19-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΑΜΙΛΛΑ-ΧΑΛΗΣ 19-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΣΦΑΚΙΑ 20-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΑΠΤΕΡΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 23-10-2013 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ 23-10-2013 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 23-10-2013 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΝΚΑ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 26-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ-ΑΜΙΛΛΑ 26-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ-ΑΠΤΕΡΑ 26-10-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 27-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ.ΕΛΙΑΣ
ΧΑΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 27-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 27-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΣΦΑΚΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 27-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΦΡΑΓΚ/ΤΕΛΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 27-10-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 2-11-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΘΙΑΝΑ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΧΑΛΗΣ 2-11-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 2-11-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΜΙΛΛΑ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 2-11-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ 3-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 3-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΙΝΚΑ-ΣΦΑΚΙΑ 3-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΠΤΕΡΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 3-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 9-11-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 9-11-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 9-11-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΣΦΑΚΙΑ-ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 10-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΦΡΑΓΚ/ΤΕΛΟ
ΧΑΛΗΣ-ΙΝΚΑ 13-11-2013 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ-Α.ΕΚΥΔΩΝΙΑΣ 13-11-2013 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 13-11-2013 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΑΜΙΛΛΑ-ΑΠΤΕΡΑ 13-11-2013 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 16-11-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 17-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΙΝΚΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 17-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 17-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΧΑΛΗΣ-ΣΦΑΚΙΑ 17-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΠΤΕΡΑ 17-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 20-11-2013 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΜΙΛΛΑ 20-11-2013 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΚΑΘΙΑΝΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 23-11-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 23-11-2013 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ-ΧΑΛΗΣ 24-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 24-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΠΟΛΛΩΝ 24-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΣΦΑΚΙΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 24-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΦΡΑΓΚ/ΤΕΛΟ
ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΙΝΚΑ 24-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΠΤΕΡΑ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 24-11-2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ




Λευτέρης Αντωνακάκης