Η αναμέτρηση Τιτάν-Ασπίδα δεν ανέδειξε νικητή, με το 1-1 να είναι το τελικό αποτέλεσμα.
Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν νωρίς στο 5\’ με τον Μήτρου, ενώ ο Ι. Μανανεδάκης (φωτ. αρχείου από Aris Myridakis photography) ισοφάρισε στο 59\’.
Η ομάδα των Καλυβών, που είχε δοκάρι στο 29\’ με τον Β. Ορφανουδάκη, διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι πάνω στο Χαριτάκη στο 32\’ και για το ακυρωθέν γκολ του Β. Ορφανουδάκη στο 52\’.
Από την άλλη ο σύλλογος του Ναυστάθμου διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι πάνω στον Καλπάκη στο 88\’. Ένα λεπτό αργότερα αποβλήθηκε ο Τραγουδάρας.

Πριν την έναρξη του ματς κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του πρώην μέλους του Δ.Σ. του Τιτάν, Γιάννη του Πέτρου Σπανουδάκη.