Μετά από δυο μήνες η Κ20 του Πλατανιά πανηγύρισε και πάλι νίκη για το πρωτάθλημα Νέων της Super League.

Αυτή ήταν και η πρώτη νίκη στη μετά Μαναρώλη (προωθήθηκε στο τιμ της πρώτης ομάδας) εποχή, με τους Γκολέμη-Μπιτχαβά να έχουν την τεχνική καθοδήγηση στο ματς του Σαββάτου (30/11).

Οι "ερυθρόλευκοι" με δυο γρήγορα γκολ μετά το 70' κατάφεραν να βάλουν τις βάσεις για την επικράτηση με 2-1 απέναντι στον Ατρόμητο.

Ο Τσοντάκης στο 70' άνοιξε το σκορ και τρία λεπτά αργότερα ο Γαλανίδης πέτυχε το 2-0. Το μόνο που κατάφεραν οι φιλοξενούμενοι ήταν να μειώσουν στις καθυστερήσεις (90+2') με τον Κομνηνό.

Πλατανιάς: Κοκκαλάς, Μπουρμπάκης, Κοκονάκης, Γαλανίδης, Πατρικάκης, Χαλκιαδάκης, Ντεντάκης, Τσίτας, Τσοντάκης (83' Δημητρίου), Μαυρεδάκης (55' Κολομπάκης), Κελάκης (75' Χαραλαμπάκης).

Ατρόμητος: Θεοδωράκης, Καραγιάννης, Τζιτζικαλάκης (62' Χατζηστάμου), Αβραμίδης, Κωστούλας, Βλάχος, Παπαδάκος (85' Γκιζγκιζιάν), Παναγιωτόπουλος, Ζούκας (81' Κομνηνός), Μπαστάκος, Δηλαβέρης.