Το Σάββατο (07/12) είναι προγραμματισμένη η πρεμιέρα στα πρωταθλήματα Προπαίδων και Τζούνιορ της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Η διοργανώτρια αρχή γνωστοποίησε το πρόγραμμα των πέντε πρώτων αγωνιστικών στις κατηγορίες αυτές.

Στους Προπαίδες τελικά δεν θα συμμετέχει η Κορωνίδα και στα Τζούνιορ ο Παγχανιακός.

Αναλυτικά:

Προπαίδες
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 7 – 12 – 2013
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 9.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 08-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 12.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΙΩΝΙΑ 2000-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2013
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 08-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2013 
ΙΩΝΙΑ 2000-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 12.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΑΡΗΣ Σ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-12-2013
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΔΟΞΑ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
28 Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
29 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 12.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
30 ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
31 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
32 ΑΣΤΕΡΑ ΧΑΛ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 4-1-2014
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 08 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 12.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

Τζούνιορ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 7 – 12 – 2013
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΙΝΚΑ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΔΟΞΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΡΗΣ Σ.-ΙΩΝΙΑ 2000 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΚΟΡΩΝΙΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΑΚ.ΚΟΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 11.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΡΕΠΟ ΡΟΔΩΠΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2013
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΝΚΑ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΙΩΝΙΑ 2000-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΔΟΞΑ 09.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2013 
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΙΝΚΑ-ΚΟΡΩΝΙΣ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 11.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-12-2013
ΚΟΡΩΝΙΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΙΝΚΑ 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 4-1-2014
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΔΟΞΑ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΡΟΔΩΠΟΥ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΙΝΚΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 11.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΡΕΠΟ Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ




Λευτέρης Αντωνακάκης