Α2 Ανδρών 
25η αγωνιστική - 10η β' γύρου
Σάββατο 7-5-2011 Ρέθυμνο 17:30 ΑΓΟΡ - Απόλλων Πατρών 
Διαιτητές : Πουρσανίδης Κ., Μαγκλογιάννης, Ντάβαρης (Μαγκανάς) .
Γραμματεία :Καπετάνιου - Μαργκάκη - Βαρούχα - Πολάκης.

Β Εθνική
26η αγωνιστική - 11η β' γύρου
ΟΦΗ - Ολύμπια Λάρισας 20-0 α.α 

Γ Εθνική 
24η αγωνιστική - 11η β' γύρου
Κυριακή 8-5-2011 Λίντο 16:00 Ηράκλειο - Αργοναύτης Τριγλίας
Διαιτητές :  Σοφιανόπουλος, Λογοθέτης (Κουρκουνάκης).
Γραμματεία :Γιακουμάκη - Παπαδάκης - Ανδρουλάκης.

Α2 Γυναικών 
Όμιλος Νότου – 17η Αγωνιστική
Ρεθύμνου 12.00 ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθυμ. – ΑΟ Παγκρατίου 
Διαιτητές : Βαλούρδος, Κατσανεβάκης (Νεονάκης)
Γραμματεία : Γαστεράτος - Βλάσσης - Αποστολάκη.


Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης 
Τελική φάση-2ος Γύρος-3η αγωνιστική
07/05/11 17.00 Κλειστό ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Γ.Α.Σ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α. 
Διαιτητές : Κατραχούρας - Κατσανεβάκης.
Γραμματεία :Γιακουμάκη - Βλάσσης - Γαστεράτος.

07/05/11 19.00 Κλειστό ΛΙΝΤΟ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 
Διαιτητές : Επιτροπάκης - Χατζημάρκος.
Γραμματεία :Πετρόσογλου - Παπαδάκης - Ανδρουλάκης.

7/05/11 19.00 Κλειστό Ιεράπετρας Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α.Σ.Α.
Διαιτητές : Βαλούρδος - Μπανασάκης.
Γραμματεία : Σωμαράκη - Χατζάκη - Βασιλάκη.

Πρωτάθλημα Παμπαίδων Β' Κρήτης
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
2η αγωνιστική (εξ αναβολής)
08/05/11 14.30 Κλειστό ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο.Α.Ν 
Διαιτητές : Γαλανόπουλος - Χαρίτος.
Γραμματεία : Βαρούχα - Σολυδάκης.

08/05/11 11.30 Κλειστό ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.1
Διαιτητές :Γαλανόπουλος - Χαρίτος .
Γραμματεία : Βαρούχα - Πετρόσογλου.

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Β΄Κρήτης
Α' ΟΜΙΛΟΣ
2η αγωνιστική 
07/05/11 12.00 Κλειστό Χανίων Ο.Α.Χ.2 - Ο.Α.Χ. 1
Διαιτητές : Λέμης - Καλαϊτζής.
Γραμματεία : Κοκκινάκης - Πλουμίδου Χαρ.

07/05/11 14.30 Κλειστό Ρεθύμνου ΑΡΚΑΔΙ Ο.Κ.Α. - Α.Ο.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Διαιτητές : Καθαράκης - Καρανικόλα Ειρ.
Γραμματεία : Δαμανάκη - Χλιαουτάκη Ευγ.

3η αγωνιστική
08/05/11 17.00 Κλειστό Χανίων Ο.Α.Χ.1 - ΑΡΚΑΔΙ Ο.Κ.Α.
Διαιτητές : Σταυρουλάκης - Καλαϊτζής.
Γραμματεία : Κοκκινάκης - Πλουμίδου Χαρ.

08/05/11 11.00 Κλειστό Ακρωτηρίου Α.Ο.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - Ο.Α.Χ.2
Διαιτητές : Κώτσου - Χριστινάκης.
Γραμματεία :Κοκκινάκης - Πλουμίδου Χαρ.
.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
2η αγωνιστική
07/05/11 17.00 Κλειστό Ιεράπετρας Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.
Διαιτητές :Βαλούρδος - Μπανασάκης.
Γραμματεία : Σωμαράκη - Χατζάκη - Βασιλάκη.

07/05/11 15.00 Κλειστό Λίντο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α.
Διαιτητές : Αλεξανδρής - Ραοσούλη.
Γραμματεία : Αποστολάκη - Τζάρου.

3η αγωνιστική
08/05/11 14.00 Κλ.Αλικαρνασσού ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α. - Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Διαιτητές :Καρανικόλα Ελ. - Πατελάρος.
Γραμματεία :Μαραγκάκη - Μαράκη.
08/05/11 12.30 Κλ.Αλικαρνασσού ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.
Διαιτητές : Παλιατσός - Χατζημάρκος Εμ..
Γραμματεία : Ανδρουλάκης - Φραγκάκη.