Το πρόγραμμα μέχρι των φινάλε των πρωταθλημάτων υποδομής ανακοίνωσε η Ε.Π.Σ. Χανίων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε Προπαίδες, Τζούνιορ και Προτζούνιορ:

Προπαίδες
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11 – 1 – 2014
41 ΔΟΞΑ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
42 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 08-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
43 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
44 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
45 ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
46 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
47 ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
48 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-1-2014
49 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
50 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
51 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΔΟΞΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
52 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
53 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
54 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
55 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
56 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΑΡΗ ΣΟΥΔΑΣ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2014 
57 ΑΡΗΣ Σ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
58 ΔΟΞΑ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
59 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
60 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
61 ΙΩΝΙΑ 2000-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
62 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
63 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
64 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 1-2-2014
65 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΔΟΞΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
66 ΑΔ.Ν ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
67 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
68 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
69 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ Σ. 12.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
70 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
71 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
72 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 8-2-2014
73 ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 08 09.00 Μ.ΕΛΙΑΣ
74 ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
75 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
76 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
77 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 12.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
78 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
79 ΔΟΞΑ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
80 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΑ 2000

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-2-2013
81 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 08-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
82 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
83 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΔΟΞΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
84 ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
85 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
86 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
87 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
88 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΡΗ ΣΟΥΔΑΣ

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2013
89 ΔΟΞΑ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
90 ΑΡΗΣ Σ.-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
91 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 12.00 Μ.ΕΛΙΑΣ
92 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
93 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
94 ΙΩΝΙΑ 2000-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 08 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
95 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
96 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 1-3-2014
97 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
98 ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
99 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
100 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
101 ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
102 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
103 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 08-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
104 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 8-3-2014
105 ΙΩΝΙΑ 2000-ΔΟΞΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
106 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 10.30 Μ .ΕΛΙΑΣ
107 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
108 ΑΡΗΣ Σ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
109 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΔ.Ν ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
110 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 08 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
111 ΑΠ.ΣΟΥΔΑΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
112 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-3-2014
113 ΙΩΝΙΑ 2000-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
114 ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
115 ΔΟΞΑ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
116 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
117 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 08-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
118 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
119 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
120 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-3-2014
121 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΔΟΞΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
122 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 08 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
123 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
124 Α.ΕΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
125 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
126 ΑΡΗΣ Σ.- ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
127 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
128 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΠΑΝΑΚΡ/ΚΟΣ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ Α Δ Ν ΚΥΔΩΝΙΑΣ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29-3-2014
129 ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
130 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
131 ΙΩΝΙΑ 2000-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
132 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
133 ΔΟΞΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
134 ΑΡΗΣ Σ.-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
135 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
136 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008

Τζούνιορ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11 – 1 – 2014
46 ΔΟΞΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 09.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
47 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Ν.ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
48 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΙΝΚΑ 11.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
49 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
50 ΑΡΗΣ Σ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
51 ΙΩΝΙΑ 2000-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
52 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΟΡΩΝΙΣ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
53 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
54 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-1-2014
55 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
56 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
57 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
58 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
59 ΙΝΚΑ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
60 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΔΟΞΑ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
61 ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
62 ΚΟΡΩΝΙΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
63 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2014 
64 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
65 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
66 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 11.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
67 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΙΝΚΑ 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
68 ΔΟΞΑ-ΚΟΡΩΝΙΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
69 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
70 ΑΡΗΣ Σ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
71 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
72 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 1-2-2014
73 ΙΩΝΙΑ 2000-ΔΟΞΑ 09.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
74 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
75 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
76 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
77 ΚΟΡΩΝΙΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
78 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
79 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
80 ΙΝΚΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
81 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 8-2-2014
82 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 09.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
83 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
84 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
85 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
86 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
87 Ν. ΧΑΝΙΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΣ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
88 ΑΡΗ Σ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
89 ΔΟΞΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
90 ΙΝΚΑ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-2-2013
91 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
92 ΙΩΝΙΑ 2000-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
96 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΔΟΞΑ 11.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
93 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΙΝΚΑ 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
94 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
95 ΚΟΡΩΝΙΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
97 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
98 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
99 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2014
100 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΙΩΝΙΑ 2000 09.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
101 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
102 Α.Δ.Ν.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
103 ΔΟΞΑ-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
104 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΟΡΩΝΙΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
105 ΙΝΚΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
106 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
107 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
108 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ- ΡΟΔΩΠΟΥ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 1-3-2014
109 ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
110 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
111 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
112 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΣ 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
113 ΔΟΞΑ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
114 ΑΡΗΣ Σ.-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
115 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
116 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
117 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 8-3-2014
118 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
119 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
120 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
121 ΚΟΡΩΝΙΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
122 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΔΟΞΑ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
123 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΡΗΣ Σ. 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
124 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
125 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
126 ΙΝΚΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-3-2014
127 ΔΟΞΑ-ΙΝΚΑ 09.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
128 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
129 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 11.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
130 ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
131 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
132 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
133 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
134 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΚΟΡΩΝΙΣ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
135 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-3-2014
136 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΔΟΞΑ 09.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
137 ΙΝΚΑ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
138 ΚΟΡΩΝΙΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
139 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
140 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
141 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
142 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
143 ΙΩΝΙΑ 2000-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
144 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΡΟΔΩΠΟΥ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29-3-2013
145 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 09.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
146 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΙΝΚΑ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
147 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
148 ΔΟΞΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 09.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
149 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
150 ΑΡΗΣ Σ-ΚΟΡΩΝΙΣ 11.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
151 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
152 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
153 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

Προτζούνιορ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11 – 1 – 2014
1 Α.Σ.ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
2 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
3 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
4 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΑΣΠΙΔΑ 09.30 FAIR PLAY
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 FAIR PLAY
6 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΙΝΚΑ 11.30 FAIR PLAY

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-1-2014
7 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-Α.Σ.ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
8 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
9 ΙΩΝΙΑ 2000-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
10 ΑΣΠΙΔΑ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 09.30 FAIR PLAY
11 ΙΝΚΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 10.30 FAIR PLAY
12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 FAIR PLAY

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25-1-2014
13 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
14 ΙΩΝΙΑ 2000-ΙΝΚΑ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
15 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
16 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 09.30 FAIR PLAY
17 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 10.30 FAIR PLAY
18 Α.Σ. ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 FAIR PLAY

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 1-2-2014
19 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΝΚΑ 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
20 ΑΣΠΙΔΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
21 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
22 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.30 FAIR PLAY
23 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 FAIR PLAY
24 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 11.30 FAIR PLAY

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 8-2-2014 
25 Α.Σ. ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
26 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
27 ΙΝΚΑ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
28 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 09.30 FAIR PLAY
29 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 FAIR PLAY
30 ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 FAIR PLAY

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-2-2014
31 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΙΩΝΙΑ 2000 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
32 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΣ. ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
33 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
34 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΙΝΚΑ 09.30 FAIR PLAY
35 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΑΣΠΙΔΑ 10.30 FAIR PLAY
36 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 11.30 FAIR PLAY

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2014
37 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
38 Α.Σ. ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
39 ΑΣΠΙΔΑ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
40 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 09.30 FAIR PLAY
41 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 FAIR PLAY
42 ΙΝΚΑ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.30 FAIR PLAY

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 1-3-2014
43 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-Α.Σ.ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
44 ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
45 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
46 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 09.30 FAIR PLAY
47 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ 10.30 FAIR PLAY
48 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 11.30 FAIR PLAY

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 8-3-2014
49 Α.Σ.ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
50 ΑΣΠΙΔΑ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
51 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
52 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 09.30 FAIR PLAY
53 ΙΝΚΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 FAIR PLAY
54 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11.30 FAIR PLAY

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-3-2014
55 ΙΩΝΙΑ 2000-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
56 ΙΝΚΑ-Α.Σ. ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
57 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
58 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 09.30 FAIR PLAY
59 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 FAIR PLAY
60 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 FAIR PLAY

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-3-2014
61 ΑΣΠΙΔΑ-Α.Σ.ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
62 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
63 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
63 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.30 FAIR PLAY
64 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΙΝΚΑ 10.30 FAIR PLAY
65 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.30 FAIR PLAY