Η Ε.Π.Σ. Χανίων γνωστοποίησε τα προγράμματα μέχρι το τέλος του α' γύρου για το πρωτάθλημα Παίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στους τρεις ομίλους:

1ος όμιλος
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
10 Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ 4-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
11 ΣΠΑΘΑ-ΙΩΝΙΑ 2000 4-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ- ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
12 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΣΠΑΘΑ 11-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
13 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΑΡΗΣ Σ. 11-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
14 ΔΟΞΑ-Α.Ο.ΧΑΝΙΑ 11-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΑ 2000

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15 ΑΡΗΣ Σ.-Α.Ο.ΧΑΝΙΑ 18-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
16 ΙΩΝΙΑ 2000-ΡΟΔΩΠΟΥ 19-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΣΠΑΘΑ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΔΟΞΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 25-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
18 ΔΟΞΑ-ΣΠΑΘΑ 25-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
19 ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 26-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΡΕΠΟ Α Ο ΧΑΝΙΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20 Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΙΩΝΙΑ 2000 1-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
21 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΑΡΗΣ Σ. 1-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ- ΡΟΔΩΠΟΥ – ΣΠΑΘΑ

2ος όμιλος
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
11 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 4-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
12 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΤΙΤΑΝ 4-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΡΕΠΟ ΙΚΑΡΟΣ Μ. –ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ- ΓΡΑΝΙΤΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
13 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 11-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
14 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 12-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΤΙΤΑΝ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15 ΙΚΑΡΟΣ Μ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 18-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
16 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ- ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 18-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
17 ΤΙΤΑΝ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 19-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΤΙΤΑΝ 26-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
19 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 26-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ- ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 1-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
21 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 1-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΤΙΤΑΝ – ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

3ος όμιλος
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
13 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 5-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
14 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ.-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 5-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
15 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 5-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΙΝΚΑ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 11-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
17 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ 12-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
18 ΙΝΚΑ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 12-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΡΕΠΟ ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 18-1-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
20 ΙΝΚΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 19-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
21 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 19-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΡΕΠΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 26-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
23 ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 26-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
24 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ 26-1-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
25 ΙΝΚΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ 2-2-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
26 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 2-2-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
27 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2-2-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ