Ο ΟΦΗ υποδέχεται στο "Θ. Βαρδινογιάννης" τη Βέροια στο πρώτο χρονικά παιχνίδι της 19ης αγωνιστικής της Super League (11/01, 15.00).

Την αναμέτρηση θα διευθύνει ο Δελφάκης από την Αρκαδία, με βοηθούς από την ίδια Ένωση τους Αναστόπουλο και Πετρόπουλο.

Την ίδια ημέρα, αλλά στις 17.15, ο Εργοτέλης έχει δύσκολη έξοδο στην Λιβαδειά, με τον Αμπάρκιολη (Καβάλας) να ορίζεται ρέφερι του αγώνα με τον Λεβαδειακό. Ο Γουργιώτης (Φθιώτιδας) θα είναι α' βοηθός και ο Δημητριάδης (Καστοριάς) β'.

Ο Πλατανιάς την Κυριακή (12/01, 17.15) φιλοξενείται στο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης" της Τρίπολης από τον τοπικό Αστέρα, με τον Κομίνη (Θεσπρωτίας) να είναι ο διαιτητής του ματς, έχοντας βοηθούς τους Τάτση (Ηπείρου) και Καλφόγλου (Θεσπρωτίας).

Αναλυτικά:

Σάββατο 11 Ιανουαρίου
15.00 ΟΦΗ-Βέροια
Διαιτητής: Δελφάκης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Αναστόπουλος-Πετρόπουλος (Αρκαδίας)
4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου) 
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος (Αθηνών) 

17.15 Λεβαδειακός-Εργοτέλης
Διαιτητής: Αμπάρκιολης (Καβάλας)
Βοηθοί: Γουργιώτης (Φθιώτιδας)-Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος: Ιωαννίδης (Αργολίδας)
Παρατηρητής: Μαζαράκος (Άρτας) 

19.30 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
Διαιτητής: Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)
Βοηθοί: Ελευθερίου-Ταρανάς (Αθηνών)
4ος: Παππάς (Αθηνών) 
Παρατηρητής: Καρατζάς (Ευβοίας)

Κυριακή 12 Ιανουαρίου
15.00 ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός
Διαιτητής: Τοπούζης (Θράκης)
Βοηθοί: Κουλά Χασάν (Ξάνθης)-Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)
4ος: Αρετόπουλος (Τρικάλων) 
Παρατηρητής: Σπυρόπουλος (Φθιώτιδας) 

17.15 Απόλλων-ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Κάκος (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)-Καραϊσαρίδης (Πιερίας)
4ος: Μαντάκης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Μαζαράκης (Κεφαλληνίας-Ιθάκης)

Αστέρας Τρίπολης-Πλατανιάς
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τάτσης (Ηπείρου)-Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)
4ος: Ντίτσος (Πρέβεζας)
Παρατηρητής: Μπέγκος (Αργολίδας) 

Πανθρακικός-Skoda Ξάνθη
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Θανασακούδης-Μερκενίδης (Μακεδονίας)
4ος: Σπάθας (Πειραιά)
Παρατηρητής: Παπαδάκος (Λακωνίας) 

19.30 Ατρόμητος-Ολυμπιακός
Διαιτητής: Στυλιάρας (Αιτωλοακαρνανίας)
Βοηθοί: Γρεβένης (Χαλκιδικής)-Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
Παρατηρητής: Τσορτανίδης (Αχαΐας)

Δευτέρα 13 Ιανουαρίου
19.30 Καλλονή-Άρης
Διαιτητής: Κάμπαξης (Ευβοίας)
Βοηθοί: Σταθόπουλος (Ηλείας)-Καμπούρης (Ευβοίας)
4ος: Κύζας (Δράμας) 
Παρατηρητής: Βέλλιος (Ξάνθης)