Με επικεφαλής τον διοικητή του ΙΚΑ Ροβέρτο Σπυρόπουλο στην Κρήτη, συστάθηκαν απο το ΠΑΣΟΚ τα κλιμάκια στελεχών του κόμματος που θα είναι αρμόδια για τις επερχόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές.

Αναλυτικότερα και όπως ανακοινώθηκε τα κλιμάκια στους τέσσερεις νομούς της Κρήτης έχουν ως εξής:

Περιφέρεια Κρήτης : Ροβέρτος Σπυρόπουλος 

Χανιά: Δημήτρης Ρέππας - Γιαλιτάκης - Νίκος Μπουνάκης 
Ρέθυμνο : Γιώργος Κυδωνάκης - Σταύρος Τζεδάκης - Μανώλης Στρατάκης
Ηράκλειο : Νάσος Αλευράς - Εύη Χριστοφιλοπούλου
Λασίθι : Μανώλης Όθωνας - Κων/νος Βαρδαβάς - Γιώργος Βισκαδούρος.

Τα κλιμάκια του ΠΑΣΟΚ στην υπόλοιπη χώρα, όπως ανακοινώθηκαν είναι τα εξής:

Α' ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΣΟΥΛΑΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΖΩΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΦΕΛΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΔΡΕΤΤΑ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΟΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΣΙΚΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
ΑΛ ΣΑΛΕΧ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΤΑΛΑΡΑ ΑΝΝΑ
1ο ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΛΕΝΑ
3ο ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4ο ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
5ο ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6ο ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
7ο ΞΕΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

9α Περιφέρεια Αττικής
Β1 (Νότιας Αθήνας) ► ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΤΑ ΔΗΜΟ
 ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Αποστολιδης Λουκάς - Γιαννακοπουλος Δημ.
 ΑΛΙΜΟΥ: Τρυφιάτης Παναγ - Ρόκας Κων/νος
 ΒΥΡΩΝΟΣ: Σπυράκη Βασ.-Λάζαρη Ντίνα
 ΓΛΥΦΑΔΑ: Αξαρλής Γιαννης - Κούκος Νώντας
 ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ: Αρτινιάν Αντέλ - Δημοπούλου Αιμιλία
 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: Κοντογιαννάτος Δημ - Μπεκου Εφη
 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: Σκλαβενίτης Νώντας - Βουράκης Άγγελος
 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: Κόλλιας Θόδωρος - Παπανικολάου Ν.
 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Κουρουπάκη Ευαγγελία - Χόρτης Φίλιππος
 ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ: Σφυρόερας Γιώργος - Καλαντζόπουλος Μιχάλης
 ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ: Αλεβιζάκης Γιώργος - Βραχάτης Δημήτ.
 ΖΩΓΡΑΦΟΥ: Παπαηλιού Ασπα - Ακαλίδης Σταύρος
 ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΤΑΥΡΟΥ: Σαράντη Φανή - Καραντώνης Θεοφ.

9α Περιφέρεια Αττικής
Β2 (Βόρειας Αθήνας) ► ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΤΑ ΔΗΜΟ
 ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: Δημαδάμα Ζέφη - Αβρααμ Χρηστος
 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ: Παπαθανάση Αφρ - Χαρλαύτης
 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Βακαλοπούλου Κων/να -Ζηση Ροδούλα
 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Βουράκης Άγγελος- Κλαυδιανού Μαρία
 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: Διαμαντοπούλου Κατ - Σκυλάκου Ντινα
 ΚΗΦΙΣΙΑΣ (ΚΗΦΙΣΙΑΣ, Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ & ΕΚΑΛΗΣ): Χαλάτση Εφη-Ζαννιάς Θανάσης
 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ-ΠΕΥΚΗΣ: Μπάκας Ευθύμιος - Τερζής Νικος
 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ: Δήμου Σάββας - Πολυζωγοπούλου Α.
 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ : Σπαθής Στ.- Αλ Σάλεχ Αφροδίτη
 ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: Ρόδη Ελένη - Κωτίδου Γωγώ
 ΠΑΠΑΓΟΥ-ΧΟΛΑΡΓΟΥ: Αυξεντίου Κατ. -Αναγνωστοπούλου Μαρία
 ΠΕΝΤΕΛΗΣ (ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ, ΠΕΝΤΕΛΗΣ & Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ): Δημητρακοπούλου-Σιούνα Μαρία
 ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΨΥΧΙΚΟΥ: Πολίτη Ελίζα - Μπελτεγρής Χάρης
 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Γκαντής Κώστας - Σπυροπουλος Ροβέρτος

9α Περιφέρεια Αττικής
Β3 (Δυτικής Αθήνας) ► ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΤΑ ΔΗΜΟ
 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Κίτσιος Βασίλης- Μπρούλιας Γιώργος
 ΑΙΓΑΛΕΩ: Γαρδικιώτης Μενέλαος- Βασιλείου
 ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: Βρυώνη Νανά- Ζώγας Κώστας
 ΙΛΙΟΥ: Παπαχρήστος Χρ.- Μήλης Νίκος
 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ: Κουτρουμάνης Γιάννης - Τριανταφυλλίδης Πέτρος
 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: Μποτζάκης Μαν - Ζακολίκος Χρ - Μαρινης Κώστας
 ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ: Τάσος Ηλίας - Κιούσης Νικολ.

9β Περιφέρεια Πειραιά
Α ΠΕΙΡΑΙΑ ► ΤΣΙΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΤΑ ΔΗΜΟ
 ΠΕΙΡΑΙΩΣ: Λιντζέρης Δημήτρης – Βογανάτσης Δημ.- Τσίγκαλος

Β ΠΕΙΡΑΙΑ ► ΛΥΤΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΤΑ ΔΗΜΟ
 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ (ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ & ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ): Κατσαφάδος Βασ.
 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ: Γιακαλής Παν.
 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ: Καμάς Παντελής
 ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ: Ραυτόπουλος Απ. - Περλικός Σωτ.
 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Πάλης Χρ. - Τόμπρας (Ν)

9γ Περιφέρεια Αττικής
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ ► ΣΕΝΕΤΑΚΗ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΤΑ ΔΗΜΟ
 ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ (ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ, ΚΕΡΑΤΕΑΣ& ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ): Αδαμόπουλος Κώστας
 ΒΑΡΗΣ-ΒΟΥΛΑΣ-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ: Δάλλα Σωτηρία
 ΚΟΡΩΠΙΑΣ: Αναγνωστοπούλου Βάσω
 ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ (Μαραθωνος, Ν. Μάκρης, Γραμματικού, & Βαρνάβα): Δημητρόπουλος Γιώργος
 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ: Γιαννακάκης Βασίλης
 ΠΑΙΑΝΙΑΣ (ΠΑΙΑΝΙΑΣ & ΓΛ. ΝΕΡΩΝ): Αδάμ Σοφία
 ΠΑΛΛΗΝΗΣ (ΠΑΛΛΗΝΗΣ, ΓΕΡΑΚΑ & ΑΝΘΟΥΣΑΣ): Δημητρακοπούλου-Σιούνα Μ.
 ΡΑΦΗΝΑΣ-ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ: Σπηλιωπούλου Δήμ.
 ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ (ΚΑΛΥΒΙΩΝ, ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ, ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ, ΚΟΥΒΑΡΑ,& ΠΑΛ. ΦΩΚΑΙΑΣ): Ζώτος Σωτ.
 ΣΠΑΤΩΝ-ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ: Μπέσης Βασίλης

ΒΟΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗ ► ΤΣΙΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΤΑ ΔΗΜΟ
 ΩΡΩΠΟΥ (ΟΡΩΠΙΩΝ, ΑΥΛΩΝΟΣ, ΚΑΛΑΜΟΥ, ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ, ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ, ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΛΑΚΑΣΑΣ, ΚΑΠΑΝΔΙΤΙΟΥ & ΑΦΙΔΝΩΝ): Αγγέλου Δημ.
 ΑΧΑΡΝΩΝ (ΑΧΑΡΝΩΝ & ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ): Τσάμης Χρ.
 ΔΙΟΝΥΣΟΥ (ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΔΡΟΣΙΑΣ, ΔΙΟΝΥΣΟΥ, ΑΝΟΙΞΕΩΣ, ΣΤΑΜΑΤΑΣ, ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ & ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ): Καμάς Παντελής

ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ► ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΚΑΤΑ ΔΗΜΟ
 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ: Βαζούρας Σπ.
 ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ (ΕΛΕΥΣΙΝΑ & ΜΑΓΟΥΛΑΣ): Βασιλόπουλος Γιώργος
 ΜΑΝΔΡΑΣ-ΕΙΔΥΛΛΙΑΣ (ΜΑΝΔΡΑΣ, ΒΥΛΛΙΩΝ, ΕΡΥΘΡΩΝ & ΟΙΝΟΗΣ): Σοφιανόπουλος Λάμπης
 ΜΕΓΑΡΕΩΝ (ΜΕΓΑΡΕΩΝ& ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ): Πούλιος Κώστας - Λάζαρης Βασίλης
 ΦΥΛΗΣ (ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ, ΖΕΦΥΡΙΟΥ &ΦΥΛΗΣ): Σοφιανόπουλος Λάμπης

1η ΑΝΑΤ.ΜΑΚΕΔ.ΘΡΑΚΗ ΦΕΛΩΝΗΣ - ΤΖΕΛΕΠΗΣ
ΕΒΡΟΣ: ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΡΟΔΟΠΗ: ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΞΑΝΘΗ: ΨΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓ - ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜ.
ΔΡΑΜΑ: ΕΜΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ
ΚΑΒΑΛΑ: ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ- ΣΑΛΤΟΥΡΟΣ

2η ΚΕΝΤΡ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ-ΔΑΛΑΜΠΟΥΡΑ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝ - ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ ΠΑΝ - ΤΣΙΟΚΑΣ ΧΑΡΡΗΣ-ΠΑΤΑΒΡΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Β' ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΔΡΙΒΕΛΕΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΝΟΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (Ν)
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ: ΜΑΜΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΗΣΙΑΛΑΣ (Ν)
ΚΙΛΚΙΣ: ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΕΛΛΑ: ΣΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΗΜΑΘΙΑ: ΜΑΛΤΖΑΡΗΣ - ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΑ: ΜΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΕΡΡΕΣ: ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣ - ΠΙΝΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3η ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.-ΒΛΑΤΗΣ
ΦΛΩΡΙΝΑ: ΦΡΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΟΖΑΝΗ: ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ - ΚΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ: ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΓΡΕΒΕΝΑ: ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

4η ΗΠΕΙΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ: ΓΚΕΡΕΚΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ - ΛΥΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΤΑ: ΟΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΣ (Ν)
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ : ΒΑΡΤΕΛΑΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΠΡΕΒΕΖΑ: ΓΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5η ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΖΑΡΠΑΛΑΣ
ΛΑΡΙΣΑ: ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΚΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΩΡΕΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑ: ΓΑΤΣΕΛΗΣ - ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ: ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΚΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

6η ΙΟΝΙΑ ΝΗΣΙΑ ΖΑΡΠΑΛΑΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ: ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ-ΣΜΠΟΝΙΑ ΑΓΝΗ
ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ (Ν).
ΖΑΚΥΝΘΟΣ: ΝΙΑΒΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

7η ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΕΥΡΑΣ Δ.
ΑΙΤΩΛ/ΝΑΝΙΑ: ΣΠΗΛΙΩΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ (Ν)
ΑΧΑΙΑ: ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ - ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΗΛΕΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ - ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ

8η ΣΤΕΡ.ΕΛΛΑΔΑ ΝΟΥΣΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑ: ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ: ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ - ΣΑΞΑΜΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΦΩΚΙΔΑ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΤΣΟΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑ: ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ - ΤΣΑΤΣΑΝΗ ΕΒΙΝΑ - ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΣΟΥΛΑ
ΕΥΒΟΙΑ: ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.

10η ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑ: ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ - ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜ.
ΑΡΓΟΛΙΔΑ: ΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑ: ΣΟΥΜΠΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑ: ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑ: ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - ΧΕΙΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

11η ΒΟΡ.ΑΙΓΑΙΟ ΣΕΝΕΤΑΚΗ
ΛΕΣΒΟΣ: ΔΡΟΥΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΙΟΣ: ΠΕΤΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΜΟΣ: ΓΡΑΨΑ ΕΛΛΙΣΑΒΕΤ
ΛΗΜΝΟΣ: ΔΡΟΥΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΙΚΑΡΙΑ: ΓΡΑΨΑ ΕΛΛΙΣΑΒΕΤ

12η ΝΟΤ.ΑΙΓΑΙΟ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ
ΚΥΚΛΑΔΕΣ: ΧΟΡΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Β. ΔΩΔ/ΣΑ: ΛΙΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Ν.ΔΩΔ/ΣΑ: ΛΙΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Flashnews.gr