Λίγες ώρες έμειναν για την φετινή γιορτή του Παγκρήτιου Ποδοσφαίρου και τα «5α Παγκρήτια Ποδοσφαιρικά Βραβεία» που θα γίνουν την Δευτέρα (16/5) στις 19.00 στο «Σπίτι του Πολιτισμού» στο Ρέθυμνο. Για 5η συνεχή χρονιά ο Γιώργος Σταράς με τον Βαλάντη Χόμπη και τον ΗΧΟ FM διοργανώνουν αυτή τη σημαντική εκδήλωση όπου θα βραβευτούν οι καλύτεροι σε Περιφερειακό και Τοπικό Ρεθύμνου όπως ψηφίστηκαν από τους προπονητές.

Τα  καθαρά έσοδα από τη  εκδήλωση θα διατεθούν στο Ταμείο Αρωγής Τραυματισθέντων Ποδοσφαιριστών της ΕΠΣ Ρεθύμνου (50%) και σε υλικό για το Εθελοντικό Ιατρείο Κοινωνικής Αλληλεγγύης Ρεθύμνου (50%).

Αναλυτικά η λίστα με τους προπορευόμενους σε κάθε κατηγορία για το Περιφερειακό, οι οποίοι και πρέπει να παρευρεθούν στην εκδήλωση:

                                                           

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ

Μανόλης Καλομοίρης

(ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ)

Μιχάλης Ζαχαριουδάκης

(ΑΣΙΤΕΣ)

Οδυσσέας Κελαϊδής

(ΕΠΙΣΚΟΠΗ)

Νίκος Κάργατζης

(ΗΡΟΔΟΤΟΣ)

Βαγγέλης Κιοσσές

(ΡΕΘΥΜΝΟ)

 

 

ΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ

 

Φραγκίσκος Οικονομάκης

(ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ)

Μανόλης Πετράκης

(ΕΠΙΣΚΟΠΗ)

Ραφαήλ Μαραθιανός

(ΡΕΘΥΜΝΟ)

Μιχάλης Αργυράκης

(ΡΟΥΒΑΣ)

Γιώργος Πατελής

(ΡΟΥΒΑΣ)

 

 

ΑΚΡΑΙΟΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ

 

Νίκος Κοζορώνης

(ΑΣΙΤΕΣ/ΡΟΥΒΑΣ)

Μανόλης Πηγιάκης

(ΓΙΟΥΧΤΑΣ)

Μανόλης Καργιωτάκης

(ΓΙΟΥΧΤΑΣ)

Μιχάλης Κατσαμάς

(ΕΠΙΣΚΟΠΗ)

Γιώργος Μαστοράκης

(ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)

Γιώργος Τσικαλάς

(ΡΕΘΥΜΝΟ)

Στέφανος Βαρούχας

(ΡΟΥΒΑΣ)

 

 

ΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΧΑΦ

 

Ανδρέας Χατζηανδρέου

(ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ)

Μανόλης Καινουργιάκης

(ΓΙΟΥΧΤΑΣ)

Χριστόφορος Ανδριαδάκης

(ΓΙΟΥΧΤΑΣ)

Μιχάλης Φραντζεσκάκης

(ΕΠΙΣΚΟΠΗ)

Βασίλης Παπαδάκης

(ΗΡΟΔΟΤΟΣ)

Βαγγέλης Πουλάκης

(ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ)

Δημήτρης Κουτσάκης

(ΡΟΥΒΑΣ)

 

 

ΑΚΡΑΙΟΙ ΧΑΦ

 

Κώστας Τσαφαντάκης

(ΓΙΟΥΧΤΑΣ)

Γιάννης Κοζυράκης

(ΗΡΟΔΟΤΟΣ)

Δημήτρης Ρηγάκης

(ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ)

Νίκος Καρβελάς

(ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ)

Κώστας Γουργιώτης

(ΡΟΥΒΑΣ)

 

 

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΙ

 

Μιχάλης Συσκάκης

(ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ)

Κώστας Δεδελετάκης

(ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)

Νίκος Κουράκης

(ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ)

Γιάννης Φουκαράκης

(ΡΟΥΒΑΣ)

Νίκος Ταμάμης

(ΡΟΥΒΑΣ)

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

 

Μανόλης Πατεμτζής

(ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ)

Αντώνης Καλογεράκης

(ΓΙΟΥΧΤΑΣ)

Βασίλης Καραΐσκος

(ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ)

Λάκης Καργιωτάκης

(ΠΑΤΟΥΧΑΣ)

Η. Ασπρομάτης – Γ. Λυρώνης

(ΡΕΘΥΜΝΟ)

Μύρωνας Σηφάκης

(ΡΟΥΒΑΣ)

 

 

ΝΕΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ

 

Μανόλης Σταυρακάκης

(ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ)

Γιώργος του Μανόλη Γιακουμάκης

(ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ)

Ηλίας Τριχάκης

(ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ)

Γιώργος Τριάντης

(ΓΙΟΥΧΤΑΣ)

Βαγγέλης Πουλάκης

(ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ)

Ντέιβιντ Ματαραγκάσι

(ΡΕΘΥΜΝΟ)

Δημήτρης Κουτσάκης

(ΡΟΥΒΑΣ)

 

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

Παπά-Ανδρέας Κεφαλογιάννης

(ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ)

Γιάννης Καλέμπουμπας

(ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ)

Μιχάλης Νικολιδάκης

(ΕΠΙΣΚΟΠΗ)

Μανόλης Παπαδημητράκης

(ΠΑΤΟΥΧΑΣ)

Μανόλης Κουτεντάκης

(ΡΟΥΒΑΣ)

 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

Ζαχαριουδάκης Γεώργιος

(ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

Μπινιχάκης Ιωάννης

(ΛΑΣΙΘΙΟΥ)

Μπουλέρος Ιωάννης

(ΧΑΝΙΩΝ)

Σταυρουλάκης Γεώργιος

(ΡΕΘΥΜΝΟΥ)

Φουκάκης Γεώργιος

(ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

 

 

MVP

 

Αλέξανδρος Βλαστός

(Αετός Ανωγείων)

Μιχάλης Συσκάκης

(Ατσαλένιος)

Χριστόφορος Ανδριαδάκης

(Γιούχτας)

Κώστας Μιχελακάκης

(Επισκοπή)

Μανόλης Πετράκης

(Επισκοπή)

Βαγγέλης Πουλάκης

(ΠΑΟ Κρουσώνας)

Δημήτρης Ρηγάκης

(ΠΑΟ Κρουσώνας)

Νίκος Κουράκης

(ΠΑΟ Κρουσώνας)

Γιάννης Φουκαράκης

(Ρούβας)

Μιχάλης Αργυράκης

(Ρούβας)

 

 

FAIR PLAY

 

Κώστας Οικονομάκης

(Ασίτες)

Μιχάλης Συσκάκης

(Ατσαλένιος)

Κώστας Τσαφαντάκης

(Γιούχτας)

Μανόλης Καινουργιάκης

(Γιούχτας)

Μανόλης Πηγιάκης

(Γιούχτας)

Μανόλης Πετράκης

(Επισκοπή)

Βασίλης Παπαδάκης

(Ηρόδοτος)

Ανδρέας Παπαδομανωλάκης

(Πανακρωτηριακός)

Νίκος Καρβελάς

(ΠΑΟ Κρουσώνας)

Νίκος Κουράκης

(ΠΑΟ Κρουσώνας)

Νίκος Γιαλαμάς

(Πατούχας)

Βαγγέλης Κιοσσές

(Ρέθυμνο)

 

 

Λευτέρης Αντωνακάκης