Τον συνδυασμό "Ελεύθεροι Δημότες Μαλεβιζίου" κατέθεσε στο Πρωτοδικείο, ο επικεφαλής και υποψήφιος Δήμαρχος Μαλεβιζίου κ. Κώστας Καμπιτάκης.

Ο Συνδυασμός έχει ως εξής:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΑΖΙΟΥ

1 ΑΛΕΓΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2 ΒΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
3 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Ιωάννη
4 ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
5 ΓΕΝΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
6 ΓΟΥΡΝΙΕΖΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ του Γεωργίου
7 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
8 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
9 ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Εμμανουήλ
10 ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
11 ΜΑΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Εμμανουήλ
12 ΜΑΝΙΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ματθαίου
13 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ
14 ΝΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
15 ΝΟΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
16 ΝΤΕΡΤΖΑΚΗ - ΠΕΡΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του Γεωργίου
17 ΞΗΜΕΡΗΣ- ΜΠΑΧΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
18 ΠΑΝΤΕΡΗ - ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
19 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Παναγιώτη
20 ΠΑΤΕΡΑΚΗ - ΚΟΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Νικολάου
21 ΠΙΛΑΦΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αγαμέμνονα
22 ΣΤΑΥΡΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
23 ΤΣΙΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
24 ΦΑΚΟΥΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ
25 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ελευθερίου
26 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Χρήστου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ

1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή
2 ΠΙΤΣΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
3 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Χαραλάμπους

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΛΙΣΟΥ

1 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΓΑΠΗ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
3 ΦΘΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μανούσου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΑΣ

1 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
4 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Χαράλαμπου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΖΙΟΥ

1 ΒΑΡΔΑΚΗ -ΚΛΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
2 ΘΕΜΕΛΗ ΖΑΜΠΙΑ του Χρήστου
3 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Αριστείδη
4 ΠΛΑΙΤΗ -ΒΑΝΤΑ του Βλαδίμηρου
5 ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
6 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
7 ΦΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ

1 ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου
2 ΚΑΛΕΜΑΚΗ ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του Ζαχαρία
3 ΛΙΑΣΚΟΥ-ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΙΑΣ

1 ΓΕΝΝΑΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Εμμανουήλ
2 ΜΠΑΞΙΒΑΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Ντίνου
3 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Θεμιστοκλή
4 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΥΡΑΚΙΟΥ

1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Τηλέμαχου
2 ΜΑΝΙΑΔΗΣ ΔΡΑΚΟΣ του Ιωάννη
3 ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΩΝΙΩΝ

1 ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Στυλιανού
2 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΕΣΙΩΝ

1 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ -ΒΑΘΙΑΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ( ΕΦΗ )του Κωνσταντίνου
2 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΟΥΤΣΙΟΥ

1 ΤΖΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΘΟΥ

1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Βασιλείου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΗΣ

1 ΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΥΛΙΣΣΟΥ

1 ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Κωνσταντίνου
2 ΜΠΛΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
3 ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΟΔΕΛΕ

1 ΚΑΡΝΙΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Κωνσταντίνου
2 ΜΑΡΑΘΙΑΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Εμμανουήλ
3 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
4 ΠΛΑΪΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σταύρου