Τον συνδυασμό "Δημοτική Δημοκρατική Συνεργασία" κατέθεσε στο Πρωτοδικείο, ο επικεφαλής και υποψήφιος Δήμαρχος Αρχανών - Αστερουσίων κ. Μάνθος Πολιτάκης.

Ο κ. Πολιτάκης δήλωσε:

"Σε αυτές τις περιπτώσεις συνηθίζουν οι υποψήφιοι Δήμαρχοι να κοσμούν με τα καλύτερα λόγια τους ανθρώπους που συμμετέχουν στα ψηφοδέλτιά τους.

Εγώ θα ήθελα απλά να τους ευχαριστήσω που δέχθηκαν τη πρόσκληση μου να αγωνιστούμε μαζί.
Οι τοπικές κοινωνίες γνωρίζουν την ποιότητα, τις δυνατότητες, τη διάθεση προσφοράς και τα κίνητρα του κάθε υποψηφίου.

Αυτά θα αξιολογήσει και είμαστε σίγουροι για την εμπιστοσύνη που θα δείξει στον Συνδυασμό μας.
Ο αγώνας να διατηρήσουμε τα κεκτημένα της Αυτοδιοίκησης και της κοινωνίας του Δήμου Αρχανών Αστερουσίων αλλά και να ανοίξουμε νέους δρόμους ανάπτυξης με κοινωνική συνοχή.

Η Νέα Αρχή για το Δήμο Αρχανών Αστερουσίων είναι μπροστά μας. Η Δημοτική Δημοκρατική Συνεργασία θα κριθεί για τη πορεία της, τη προσφορά της αλλά κυρίως για τις προτάσεις της για το μέλλον του Τόπου μας. "

Ο συνδυασμός έχει ως εξής:

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος Αρχανών- Αστερουσίων

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΝΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΒΟΚΟΥ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΡΧΑΝΩΝ
2 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
3 ΚΑΒΡΟΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
4 ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
5 ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΡΧΑΝΩΝ
6 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
7 ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
8 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
9 ΤΣΕΛΙΟΥ – ΚΑΛΠΑΔΑΚΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ) ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
10 ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΑΓΟΓΛΩΣΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
11 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
12 ΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
13 ΧΟΧΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
2 ΔΙΟΝΥΣΙΑΔΗ ΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
3 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
4 ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
5 ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
6 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
7 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
8 ΝΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΣΗΦ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
9 ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
10 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
11 ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
12 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
13 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1 ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
2 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
3 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
4 ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
5 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
6 ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
7 ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
8 ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
9 ΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
10 ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
11 ΜΠΕΡΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
12 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
13 ΠΟΛΥΖΩΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
14 ΣΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
15 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
16 ΧΟΥΔΕΤΣΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
17 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΝΩΝ
Υποψήφιοι

1 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΝΑΣ
4 ΛΟΥΤΡΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΜΑΡΑΓΚΟΥ - ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

1) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Υποψήφιοι

1 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΠΡΑΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ
Υποψήφιοι

1 ΒΛΑΣΣΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΚΑΡΑΝΤΖΗ – ΧΑΛΕΠΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

3) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΑΓΝΙΟΥ
Υποψήφιοι

1 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ

4) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΡΑΚΩΝ
Υποψήφιοι

1 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΙΟΣ
2 ΣΥΛΙΒΕΣΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
Υποψήφιοι

1 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΕΝΤΡΙΑ
Υποψήφιοι

1 ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

7) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΜΑΝΙΩΝ
Υποψήφιοι

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2 ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΚΟΥΛΤΖΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΣΑΒΒΑΣ
4 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ

8) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΘΙΑΣ
Υποψήφιοι

1 ΒΟΥΪΔΑΣΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Υποψήφιοι

1 ΤΡΑΠΑΝΤΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΦΑΦΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Υποψήφιοι

1 ΚΑΤΣΟΓΡΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΜΠΑΤΖΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

11) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΑΡΧΑΝΩΝ
Υποψήφιοι

1 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΦΑΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

12) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΝΑΒΩΝ
Υποψήφιοι

1 ΑΔΑΜΑΚΗ ΑΝΝΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


13) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥ
Υποψήφιοι

1 ΜΠΑΤΖΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

14) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΕΣΩΝ
Υποψήφιοι

1 ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗ - ΔΟΞΑΣΤΑΚΗ ΒΑΪΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΠΑΝΑΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ

15) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ
Υποψήφιοι

1 ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 ΚΛΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΤΙΑΣ
Υποψήφιοι

1 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

17) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΖΩΝ
Υποψήφιοι

1 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
2 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΠΑΝΤΕΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΣΥΜΙΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΑΙΤΩΡΙΩΝ
Υποψήφιοι

1 ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ
Υποψήφιοι

1 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ

20) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΦΕΛΙΟΥ
Υποψήφιοι

1 ΔΕΛΗΘΩΜΑΪΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΚΑΡΑΤΣΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
3 ΚΟΥΤΕΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

21) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΚΑ
Υποψήφιοι

1 ΠΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΠΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

22) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΚΙΟΥ
Υποψήφιοι

1 ΞΥΛΟΥΡΗ ΑΝΝΑ (ΑΝΕΖΙΝΑ) ΠΑΝΤΕΛΗΣ

23) ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΟΥΔΕΤΣΙΟΥ
Υποψήφιοι

1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΣΟΣ
3 ΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΙΧΑΗΛ
4 ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ