Οι 150 υποψηφιότητες του συνδυασμού «Φαιστός Ενεργοί Πολίτες» της υπ. Δημάρχου Φαιστού Μαρίας Πετρακογιώργη-Ανυφαντάκη:

ΦΑΙΣΤΟΣ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ

ΠΕΤΡΑΚΟΓΙΩΡΓΗ - ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ

ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ)
ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ)
ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ)
ΣΗΦΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ)
ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣIOΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΒΕΪΣΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΜΑΣΤΕΡΣΕΦ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΑΤΡΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ – ΡΗΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΚΑΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΚΟΥΛΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΚΡΟΥΠΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΣΟΦΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΟΡΦΑΝΟΜΙΧΑΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΚΟΥΓΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΠΟΥΛΙΝΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΣΕΡΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΣΤΑΘΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΑΨΑΛΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΤΑΚΗ ΕΥΣΕΒΕΙΑ (EΦΗ-ΜΠΑΞΕ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΚΑΛΛΙΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΝΙΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΜΑΡΑΚΗ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΓΡΟΤΗΣ-ΜΟΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΣΑΪΤΗ – ΜΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΣΚΑΝΤΖΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΣΠΕΤΣΩΤΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΦΑΣΟΜΥΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)
ΦΙΤΣΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΡΔΙΚΟΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ)

Δημοτική Κοινότητα Ζαρού

ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΣΑΝΤΑΡΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΛΕΜΟΝΑΚΗ – ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΙΤΙΝΑ – ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Κοινότητα Μοιρών

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ – ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΕΛΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΗ – ΝΙΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΗΓΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Τυμπακίου

ΚΥΔΩΝΑΚΗ-ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ- ΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΙΚΑΛΑΚΙΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Αληθινής

ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Αντισκαρίου

ΓΙΑΝΝΕΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Τοπική Κοινότητα Βοριζίων

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΥΡΩΝ

Τοπική Κοινότητα Βώρρων

ΓΚΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΤΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Γαλιάς

ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗ – ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Γρηγοριάς

ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Καμαρών

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΑΚΗ – ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καμηλαρίου

ΝΙΚΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καστελλίου

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κλήματος

ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα Κουσέ

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΞΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Λαγολιού

ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΕΛΙΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαγαρικαρίου

ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΓΚΕΒΙΖΟΥΔΗ – ΚΟΥΓΙΟΥΜΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα Μορονίου

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΡΕΜΙΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Περίου

ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΥΡΑΚΗ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΗ (ΑΓΓΕΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα Πετροκεφαλίου

ΜΑΝΙΑΚΑΚΗ AΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΩΝΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ – ΣΑΡΙΔΑΚΗ EΛΛΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τοπική Κοινότητα Πηγαϊδακίων

ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΛΕΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΟΥΣΑΔΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΥΛΙΔΗ – ΤΣΑΒΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΗΝΑ

Τοπική Κοινότητα Πιτσιδίων

ΚΑΡΑΝΔΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
ΛΑΤΖΟΥΡΑΚΗ – ΣΠΙΝΘΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ – ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Τοπική Κοινότητα Πόμπιας

ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΜΠΑΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΙ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ρουφά

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Σίβα

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
ΔΡΟΧΙΟΥ – ΔΑΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Σκουρβούλων

ΒΑΦΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

Τοπική Κοινότητα Φανερωμένης

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ