Ολοκληρώθηκε η καταμέτρηση και των σταυρών των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων για τον Δήμο Χανίων.

Υπενθυμίζεται πως τα τελικά αποτελέσματα των συνδυασμών απο τις εκλογές της Κυριακής 18/5 είναι:

  • ΔΗΜΟΣ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ  14.240 - 30,33% 
  • ΧΑΝΙΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΑΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ 13.121 - 27,94%  
  • ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ 100/5 - ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΧΑΝΙΩΤΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ  8.907 - 18,97% 
  • ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ - ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΡΗΣ  7.433 - 15,83% 
  • ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΧΑΝΙΩΝ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ  2.278 - 4,85% 
  • ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΡΙΖΟΣ  978 - 2,08% 
Σύμφωνα με την δημοσιοποίηση της Περιφέρειας Κρήτης και με την επιφύλαξη της τελικής ανακήρυξης απο το Πρωτοδικείο, η σειρά κατάταξης των υποψηφίων είναι η εξής:

ΔΗΜΟΣ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ 8 έδρες απο την 1η Κυριακή

ΚΕΜΕΣΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.218
ΑΔΟΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1.034
ΠΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 931
ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 925
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) 924
ΠΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 795
ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 781
ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) 695
ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 682
ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 595
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ-ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 593
ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 581
ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 557
ΠΕΡΡΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 552
ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 536
ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗ-ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 534
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 525
ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 523
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 504
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 466
ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 436
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗ-ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ (ΛΙΑΝΑ) 431
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 429
ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 421
ΚΑΖΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 413
ΑΚΑΣΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 402
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 396
ΠΑΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 396
ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 396
ΜΑΥΡΟΛΕΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 393
ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 377
ΣΧΕΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 376
ΠΑΤΣΙΑ - ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) 364
ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ - ΜΑΝΤΑΚΑ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ) 361
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ-ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 351
ΦΟΒΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 338
ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 336
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 334
ΒΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 328
ΘΥΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 317
ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 314
ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 311
ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 307
ΜΙΧΑΗΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 306
ΦΑΝΔΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 306
ΣΚΑΜΑΓΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 296
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 294
ΠΑΙΝΕΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 294
ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 284
ΦΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 284
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 280
ΔΗΜΟΤΑΚΗ-ΤΣΙΚΟΥΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΖΑΜΠΙΑ 276
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 263
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 260
ΜΠΑΛΑΔΑΚΗ - ΒΥΖΟΥΚΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 260
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 252
ΠΑΠΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 247
ΤΣΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 246
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 245
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 243
ΠΡΩΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 229
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 227
ΦΤΥΛΙΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) 226
ΜΠΑΛΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) 216
ΚΑΤΣΙΓΑΡΑΚΗ-ΚΝΙΘΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 213
ΝΙΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 208
ΝΗΣΙΩΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 200
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 199
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 198
ΑΡΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 197
ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΝΙΑ) 195
ΚΑΜΙΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 190
ΜΠΕΪΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 184
ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 182
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΒΙΑΝ) 181
ΔΑΛΛΑ-ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 179
ΚΡΑΣΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 175
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 171
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 171
ΣΚΟΥΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΠΩ) 160
ΚΑΨΑΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 158
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) 151
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΜΑΡΘΑ 147
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 146
ΚΑΤΣΙΓΑΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 143
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 136
ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 132
ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 131
ΡΟΥΤΖΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 123
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 120
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 114
ΚΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 112
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ-ΝΤΕΜΟΥΡΤΣΕΒΑ ΑΡΤΕΜΙΝΤΑ 108
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 108
ΤΟΠΑΛΤΖΑ-ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 82
ΝΙΝΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 78
ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 63

ΧΑΝΙΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΑΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ  7 έδρες απο την 1η Κυριακή

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ (ΝΑΝΣΥ) 1.630
ΤΣΑΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.244
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.227
ΛΕΙΨΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.188
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.171
ΧΑΡΙΤΑΚΗ-ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) 978
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 883
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 870
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ-ΜΙΧΑΗΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) 842
ΧΑΡΙΤΑΚΗ - ΓΚΟΖΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) 778
ΞΥΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 749
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 701
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 671
ΑΜΠΑΔΙΩΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 639
ΤΖΗΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 638
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 620
ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ-ΤΣΑΦΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΗ 616
ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΙΣΜΗΝΗ 597
ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 564
ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 509
ΠΟΥΛΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 489
ΠΑΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 464
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 461
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 438
ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 432
ΛΩΛΗ-ΛΥΜΠΙΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) 429
ΚΑΤΣΟΥΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 425
ΜΑΝΑΡΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 406
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 399
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ 382
ΖΟΥΜΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 380
ΤΣΙΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 372
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 369
ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 357
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 352
ΝΤΕΡΜΑΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΙΑ) 348
ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 347
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ-ΚΛΟΥΒΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 316
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 310
ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) 309
ΠΑΙΝΕΣΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 308
ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 294
ΠΛΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 283
ΚΟΥΒΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) 276
ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 275
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 270
ΦΑΚΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 266
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 259
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 253
ΧΑΛΙΒΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 249
ΚΩΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 238
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ-ΚΟΥΦΙΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 231
ΝΑΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 213
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 210
ΚΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 206
ΔΑΛΙΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 195
ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΣΥΛΒΗ) 195
ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ-ΛΟΥΦΑΡΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 193
ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΟΛΓΑ 188
ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 182
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 177
ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 174
ΖΕΚΑΚΗ-ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗ ΣΟΦΙΑ 168
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ-ΔΕΛΗΟΓΛΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 160
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 157
ΤOΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 152
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΤΑΤΟΣ) 151
ΡΙΓΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 151
ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 149
ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 146
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 137
ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 124
ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 116
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 114
ΦΩΤΕΙΝΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 113
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 110
ΜΑΡΜΑΡΙΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 100
ΤΕΛΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 76
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 58
ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 57

Δημοτική Πρωτοβουλία 100/5 - ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΧΑΝΙΩΤΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ  - 5 έδρες
Εκλέγεται ο επικεφαλής του συνδυασμού και οι τέσσερεις πρώτοι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) 1.384
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1.198
ΓΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 669
ΣΑΜΑΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 631
ΠΑΠΑΔΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 608
ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 604
ΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 589
ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 564
ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 553
ΤΖΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 534
ΝΤΑΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 448
ΓΥΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 426
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 422
ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 377
ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 365
ΔΡΟΥΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 322
ΝΙΚΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) 311
ΜΠΡΙΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 309
ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 292
ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 287
ΑΛΙΦΙΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 278
ΠΑΤΕΛΑΚΗ-ΣΓΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 273
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 265
ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑΤΑ) 256
ΞΙΦΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 256
ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 252
ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 251
ΦΡΑΓΚΙΑ ΤΑΣΟΥΛΑ (ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ) 249
ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 246
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (DIONISIO) ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ANTONY) 235
ΜΠΙΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 231
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 230
ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 228
ΖΑΓΟΥΡΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 223
ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 219
ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 209
ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗ - ΚΑΛΗΝΤΕΡΑΚΗ ΑΝΝΑ 204
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 196
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 194
ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 173
ΚΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 172
ΡΑΪΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 172
ΚΡΙΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 169
ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 167
ΜΠΙΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 165
ΚΟΥΡΝΙΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 164
ΚΟΥΡΝΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) 160
ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 156
ΧΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 149
ΛΑΚΙΩΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΙΝΑ) 146
ΓΕΡΑΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 144
ΚΡΑΣΟΥΔΑΚΗΣ ΡΟΥΣΟΣ 142
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 137
ΜΠΡΟΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 137
ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 124
ΣΚΟΡΔΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 122
ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 121
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 119
ΛΙΜΑΝΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 117
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 115
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ - ΤΖΟΓΑΝΙΔΗ ΦΑΝΗ 114
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 109
ΧΑΤΖΑΚΗ ΑΡΕΤΗ 106
ΣΠΗΛΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 100
ΦΡΑΓΚΕΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 95
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 91
ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 90
ΚΑΛΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 83
ΓΚΙΖΑ ΜΑΡΙΑ 81
ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) 81
ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 81
ΒΟΥΛΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 80
ΔΗΜΟΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 79
ΠΕΤΡΩΦ ΠΕΤΡΟΣ 79
ΜΗΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 76
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 75
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 72
ΠΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 72
ΣΚΟΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 70
ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 67
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗ - ΚΛΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 65
ΡΗΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 62
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 61
ΜΠΟΤΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 59
ΣΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 58
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΕΝΙΑ) 55
ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 52
ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 51
ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 46
ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 45
ΚΟΝΟΣΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 41
ΤΖΟΥΓΚΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41
ΦΟΥΝΤΟΥΖΗ ΝΙΚΗ 30
ΝΑΤΣΙΚΟΥ ΝΕΣΤΗ 28
ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23
ΚΟΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΣΗΦΗΣ) 19
ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 15

ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ - ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΡΗΣ  - 4 έδρες
Εκλέγεται ο επικεφαλής του συνδυασμού και οι τρείς πρώτοι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 890
ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ 780
ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 637
ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 565
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 388
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 376
ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 335
ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) 307
ΒΟΥΤΕΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 298
ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 291
ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) 270
ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 253
ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΤΣΑ) 248
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 246
ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 245
ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 244
ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 244
ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 241
ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 240
ΓΥΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 235
ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 234
ΑΡΤΖΟΥΧΑΛΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 229
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 226
ΠΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 225
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 224
ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 224
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 211
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 210
ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 210
ΠΟΝΤΙΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 207
ΚΟΚΟΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 200
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 198
ΤΣΙΣΤΡΑΚΗ-ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) 195
ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 194
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 186
ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 185
ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 185
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΖΩΗ 184
ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 180
ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 173
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 168
ΛΙΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 166
ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 166
ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ ΛΟΥΚΙΑ 164
ΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 164
ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 162
ΦΑΛΑΓΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 161
ΦΑΡΜΑΣΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 160
ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΑ) 159
ΒΕΡΓΕΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 158
ΒΑΒΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 157
ΚΛΟΥΒΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 153
ΚΑΚΑΟΥΝΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 145
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 145
ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 144
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 143
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΓΚΩ) 142
ΡΕΤΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) 140
ΛΕΚΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 137
ΦΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 135
ΚΟΝΤΟΡΙΝΑΚΗΣ (ΚΟΝΤΟΡΙΝΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ 133
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 133
ΚΥΡΟΥΣΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 123
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ 120
ΛΟΥΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 120
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 120
ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 119
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 119
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 119
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 118
ΒΡΕΤΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 117
ΤΡΟΧΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 114
ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 113
ΚΛΑΔΗ ΖΩΗ 111
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 111
ΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 110
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) 110
ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 109
ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 108
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 107
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ-ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 103
ΜΠΑΡΝΙΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 100
ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 99
ΦΑΤΖΙΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 99
ΣΤΙΒΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 98
ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 90
ΣΚΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 88
ΜΠΟΥΛΤΑΔΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΝΙΚΟΛΕΤΑ) 84
ΝΤΟΥΝΙΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) 77
ΠΑΤΣΟΥΜΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 73
ΒΙΠΙΧ - ΣΚΑΜΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 72
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 69
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 69
ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 64
ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 62
ΚΑΡΑΜΑΝΕΑ ΜΑΡΙΑ 58
ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 58
ΜΠΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΕΤΡΟΣ 19

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΧΑΝΙΩΝ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ  - 1 έδρα
Εκλέγεται μόνο ο επικεφαλής του συνδυασμού

ΛΟΥΤΣΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 221
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 194
ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 164
ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 150
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 135
ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 127
ΞΗΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 124
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 119
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 114
ΠΕΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 108
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 105
ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 103
ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΜΙΜΗΣ) 102
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 101
ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96
ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93
ΝΤΟΥΣΑΚΗ - ΜΠΡΙΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 91
ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 90
ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 90
ΛΙΟΝΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ 88
ΒΟΛΑΚΑΚΗ ΒΕΡΑ 87
ΜΑΛΕΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 86
ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 84
ΛΕΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 83
ΚΑΠΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 82
ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 81
ΚΑΝΙΟΛΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 80
ΣΗΦΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 78
ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΗΘΛΕΕΜ(ΕΜΗ) 74
ΒΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 71
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 68
ΤΣΑΟΥΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 68
ΗΛΙΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 66
ΒΑΓΙΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 65
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 65
ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 65
ΛΕΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 64
ΠΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 64
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 62
ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61
ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 61
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 60
ΜΠΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 59
ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 59
ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 58
ΛΙΟΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 58
ΣΑΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 56
ΑΥΓΟΥΣΤΗ -ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 51
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ 51
ΤΑΒΕΡΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 51