Η Ε.Π.Σ. Χανίων γνωστοποίησε το πρόγραμμα της πρεμιέρας του Κυπέλλου Χανίων και το Flashnews.gr σας παρουσιάζει το πλήρες πρόγραμμα σε κάθε όμιλο.

Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 23-8-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΣΠΑΘΑ 24-8-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ

2η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. (γηπ:ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ)
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ (γηπ:ΜΟΥΡΝΙΩΝ)

3η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ (γηπ:Δ.Σ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ)
ΣΠΑΘΑ - ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ (γηπ:ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ)

4η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ (γηπ:ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ)
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. (γηπ:ΜΟΥΡΝΙΩΝ)

5η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. - ΣΠΑΘΑ (γηπ:Δ.Σ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ)
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ (γηπ:ΚΑΘΙΑΝΩΝ)

6η αγωνιστική
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. (γηπ:ΚΑΘΙΑΝΩΝ)
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ - ΣΠΑΘΑ (γηπ:ΜΟΥΡΝΙΩΝ)

2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΙΩΝΙΑ 2000 23-8-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΠΤΕΡΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ 23-8-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΣΟΥΔΑΣ

2η αγωνιστική
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ. (γηπ:ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ)
ΙΩΝΙΑ 2000 - ΑΠΤΕΡΑ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)

3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΑΠΤΕΡΑ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΙΩΝΙΑ 2000 (γηπ:ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ)

4η αγωνιστική
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΑΠΤΕΡΑ (γηπ:ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ)
ΙΩΝΙΑ 2000 - ΔΟΞΑ ΠΑΧ. (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)

5η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΡΟΔΩΠΟΥ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)
ΑΠΤΕΡΑ - ΙΩΝΙΑ 2000 (γηπ:ΣΟΥΔΑΣ)

6η αγωνιστική
ΑΠΤΕΡΑ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ. (γηπ:ΣΟΥΔΑΣ)
ΙΩΝΙΑ 2000 - ΡΟΔΩΠΟΥ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)

3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΑΣΠΙΔΑ 23-8-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-Ν. ΣΑΜΨΩΝ 23-8-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

2η αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ (γηπ: ΜΟΥΡΝΙΩΝ)
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ (γηπ:ΝΕΟΥ ΧΩΡΙΟΥ)

3η αγωνιστική
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ (γηπ:ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ)
ΑΣΠΙΔΑ - ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ (γηπ:ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ)

4η αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ (γηπ:ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ )
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ (γηπ:ΝΕΟΥ ΧΩΡΙΟΥ)

5η αγωνιστική
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ - ΑΣΠΙΔΑ (γηπ:ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ)
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ (γηπ:ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ)

6η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ (γηπ:ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ)
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ (γηπ:ΝΕΟΥ ΧΩΡΙΟΥ)

4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 23-8-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΤΙΤΑΝ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 24-8-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ

2η αγωνιστική
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΤΙΤΑΝ (γηπ:ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ)
ΓΡΑΝΙΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. (γηπ:ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ)

3η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. (γηπ:ΝΕΟΥ ΧΩΡΙΟΥ)
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ (γηπ:ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ)

4η αγωνιστική
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. (γηπ:ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ)
ΓΡΑΝΙΤΗΣ - ΤΙΤΑΝ (γηπ:ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ)

5η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ (γηπ:ΝΕΟΥ ΧΩΡΙΟΥ)
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. - ΓΡΑΝΙΤΗΣ (γηπ:ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ)

6η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. - ΤΙΤΑΝ (γηπ:ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ)
ΓΡΑΝΙΤΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ (γηπ:ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ)

5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ 24-8-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ.ΕΛΙΑΣ    
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 24-8-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΣΟΥΔΑΣ

2η αγωνιστική
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ (γηπ:ΜΟΥΡΝΙΩΝ)

3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ (γηπ:ΣΟΥΔΑΣ)
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)

4η αγωνιστική
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ (γηπ:ΜΟΥΡΝΙΩΝ)

5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - Α.Ο.ΧΑΝΙΑ (γηπ:ΣΟΥΔΑΣ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)

6η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - Α.Ο.ΧΑΝΙΑ (γηπ:ΜΟΥΡΝΙΩΝ)

6ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 24-8-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00  Μ. ΕΛΙΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ-ΔΑΑΟΧ 24-8-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΒΑΜΟΥ

2η αγωνιστική
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ (γηπ:ΜΟΥΡΝΙΩΝ)
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ (γηπ:ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ)

3η αγωνιστική
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ (γηπ:ΒΑΜΟΥ)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - Δ.Α.Α.Ο.Χ. (γηπ:ΜΟΥΡΝΙΩΝ)

4η αγωνιστική
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ (γηπ:ΜΟΥΡΝΙΩΝ)
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΚΟΡΩΝΙΣ (γηπ:ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ)

5η αγωνιστική
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ (γηπ:ΒΑΜΟΥ)
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ - Δ.Α.Α.Ο.Χ. (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)

6η αγωνιστική
ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ - ΚΟΡΩΝΙΣ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ (γηπ:ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ)

7ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 23-8-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 24-8-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ

2η αγωνιστική
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΕΘΚ (γηπ:Δ.Σ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ)

3η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΘΚ (γηπ:ΜΟΥΡΝΙΩΝ)
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)

4η αγωνιστική
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΚ (γηπ:ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ)
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (γηπ:Δ.Σ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ)

5η αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ (γηπ:ΜΟΥΡΝΙΩΝ)
ΕΘΚ - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ (γηπ:ΚΑΘΙΑΝΩΝ)

6η αγωνιστική
ΕΘΚ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (γηπ:ΚΑΘΙΑΝΩΝ)
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ (γηπ:Δ.Σ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ)

8ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 24-8-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΙΝΚΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 24-8-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

2η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΙΝΚΑ (γηπ:ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ (γηπ:ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ)

3η αγωνιστική
ΙΝΚΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ (γηπ:ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΦΩΣΤΗΡΑΣ (γηπ:ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ)

4η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΑΠΟΛΛΩΝ (γηπ:ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΙΝΚΑ (γηπ:ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ)

5η αγωνιστική
ΙΝΚΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. (γηπ:ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ)
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ (γηπ:ΣΟΥΔΑΣ)

6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΙΝΚΑ (γηπ:ΣΟΥΔΑΣ)
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. (γηπ:ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ)


Flashnews.gr