Πρεμιέρα υπάρχει το σαββατοκύριακο στο Κύπελλο Χανίων, με πλήρη δράση σε όλους τους ομίλους.
Στο ντέρμπι του 1ου ομίλου, ανάμεσα στον Πανακρωτηριακό και την κάτοχο του τροπαίου Σπάθα, διαιτητής ορίστηκε ο Κώστας Μπερτάκης (φωτ.).
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
Σάββατο 23 Αυγούστου Ώρα 17.00
1ος όμιλος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.-Α.Ο. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ (ΣΩΜΗΣ-ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ (ΣΩΜΗΣ-ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
2ος όμιλος
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΙΩΝΙΑ 2000 ΓΗΠ. Μ. ΕΛΙΑΣ
ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ (ΧΑΜΠΑΣ-ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ (ΧΑΜΠΑΣ-ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΑΠΤΕΡΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ ΓΗΠ. ΣΟΥΔΑΣ
ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ (ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ-ΝΑΤΑΛ)
Παρατηρητής: ΔΕΔΟΤΣΗΣ
3ος όμιλος
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΑΣΠΙΔΑ ΓΗΠ. ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΟΥΤΑΣ (ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ-ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ)
Παρατηρητής: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΟΥΤΑΣ (ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ-ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ)
Παρατηρητής: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ ΓΗΠ. ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΑΝΕΖΑΚΗΣ (ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ-ΒΕΡΥΚΑΚΗ)
Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ
4ος όμιλος
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΙΚΑΡΟΣ Μ. ΓΗΠ. ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Γ.(ΚΑΤΣΑΡΟΣ-ΔΟΚΙΜΑΚΗ)
Παρατηρητής: ΓΡΥΛΛΑΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Γ.(ΚΑΤΣΑΡΟΣ-ΔΟΚΙΜΑΚΗ)
Παρατηρητής: ΓΡΥΛΛΑΚΗ
7ος όμιλος
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠ. ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΝΤΟΚΑΚΗΣ (ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ
ΝΤΟΚΑΚΗΣ (ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ
Κυριακή 24 Αυγούστου Ώρα 10.30
5ος όμιλος
1ΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ ΓΗΠ. Μ. ΕΛΙΑΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ (ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ-ΜΑΚΟΒΕΪ)
Παρατηρητής: ΛΕΤΤΑΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ (ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ-ΜΑΚΟΒΕΪ)
Παρατηρητής: ΛΕΤΤΑΣ
7ος όμιλος
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΓΗΠ. ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ. (ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ-ΔΑΡΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ. (ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ-ΔΑΡΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ
8ος όμιλος
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΓΗΠ. ΣΟΥΔΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Γ. (ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΔΕΔΟΤΣΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Γ. (ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΔΕΔΟΤΣΗΣ
Κυριακή 24 Αυγούστου Ώρα 17.00
1ος όμιλος
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΣΠΑΘΑ ΓΗΠ. ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΩΜΗΣ)
Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ
ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΩΜΗΣ)
Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ
4ος όμιλος
ΤΙΤΑΝ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΓΗΠ. Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ (ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ-ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ)
Παρατηρητής: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ (ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ-ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ)
Παρατηρητής: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
5ος όμιλος
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΓΗΠ. ΣΟΥΔΑΣ
ΟΥΤΑΣ (ΧΑΜΠΑΣ-ΒΕΡΥΚΑΚΗ)
Παρατηρητής: ΛΕΤΤΑΣ
ΟΥΤΑΣ (ΧΑΜΠΑΣ-ΒΕΡΥΚΑΚΗ)
Παρατηρητής: ΛΕΤΤΑΣ
6ος όμιλος
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΓΗΠ. Μ. ΕΛΙΑΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α. (ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΓΡΥΛΛΑΚΗ
ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ Α. (ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ-ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ)
Παρατηρητής: ΓΡΥΛΛΑΚΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΔΑΑΟΧ ΓΗΠ. ΒΑΜΟΥ
ΑΝΕΖΑΚΗΣ (ΔΟΚΙΜΑΚΗ-ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ)
Παρατηρητής: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
8ος όμιλος
ΙΝΚΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΓΗΠ. ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ. (ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ-ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ)
Παρατηρητής: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ. (ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ-ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ)
Παρατηρητής: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ