Απέναντι στον ιστορικό ΖΑΟΝ θα δώσει τον πρώτο αγώνα της ιστορίας της για την Α2 Γυναικών ο Ν.Α.Ο. Σούδας.

Η Μεσσαρά ξεκινάει το πρωτάθλημα με εντός έδρας ματς με τον Ιωνικό, ενώ υποδέχεται την 9η αγωνιστική τη Σούδα, στο πρώτο κρητικό ντέρμπι του Α' ομίλου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:


αγωνιστική
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
-
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12η
αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
-
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
-
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
-
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
-
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
-
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
 
 

αγωνιστική
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
-
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
13η
αγωνιστική
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
-
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
-
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
 

αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
-
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
14η
αγωνιστική
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
-
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
-
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
-
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
-
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
 
 

αγωνιστική
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
-
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
15η
αγωνιστική
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
-
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
-
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
-
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
 
 

αγωνιστική
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
-
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
16η
αγωνιστική
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
-
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
-
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
-
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
 

αγωνιστική
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
-
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
17η
αγωνιστική
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
-
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
-
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
-
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
 

αγωνιστική
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
18η
αγωνιστική
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
-
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
-
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
-
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
-
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
-
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
 

αγωνιστική
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
-
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
19η
αγωνιστική
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
-
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
-
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
-
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 

αγωνιστική
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
-
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
20η
αγωνιστική
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
-
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
-
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
 
10η
αγωνιστική
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
-
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
21η
αγωνιστική
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
-
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
-
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
-
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
-
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
-
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
11η
αγωνιστική
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ