Την Τρίτη (07/10) στα γραφεία της ΕΠΟ έγινε η κλήρωση για την Α' Κατηγορία γυναικών, όπου συμμετέχουν ο Α.Ο. Χανιά και ο Εργοτέλης.

Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος (19/10, 16:00) τα Χανιά αντιμετωπίζουν εκτός έδρας τον Άρη και τα κορίτσια του Εργοτέλη τις Ελπίδες στην Καρδίτσα.

Όσον αφορά τα κρητικά ντέρμπι την 4η αγωνιστική είναι το ματς στα Χανιά (09/11/2014) και την 13η αγωνιστική (08/03/2015) στο Ηράκλειο.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος:

1η αγωνιστική 
Κυριακή 19 Οκτωβρίου (16:00)
Βόλος 2004-Αμαζόνες Δράμας 
Άρης-Α.Ο. Χανιά 
Ελπίδες Καρδίτσας ’94-Νέοι Εργοτέλη
Ίκαρος Πετρωτού-Γλυφάδα 
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος Αθηνών

2η αγωνιστική 
Κυριακή 26 Οκτωβρίου (15:00)
Αμαζόνες Δράμας-Ελπίδες Καρδίτσας ‘94
Άρης-Βόλος 2004
Γλυφάδα-Ατρόμητος Αθηνών 
Νέοι Εργοτέλη-ΠΑΟΚ
Α.Ο. Χανιά-Ίκαρος Πετρωτού

3η αγωνιστική
Κυριακή 2 Νοεμβρίου (15:00)
Βόλος 2004-Ελπίδες Καρδίτσας ‘94
Ίκαρος Πετρωτού-Άρης
ΠΑΟΚ-Αμαζόνες Δράμας
Ατρόμητος Αθηνών-Α.Ο. Χανιά
Γλυφάδα-Νέοι Εργοτέλη

4η αγωνιστική
Κυριακή 9 Νοεμβρίου (15:00)
Αμαζόνες Δράμας-Γλυφάδα
Άρης-Ατρόμητος Αθηνών
Ελπίδες Καρδίτσας ’94-ΠΑΟΚ
Ίκαρος Πετρωτού-Βόλος 2004
Α.Ο. Χανιά-Νέοι Εργοτέλη

5η αγωνιστική
Κυριακή 23 Νοεμβρίου (15:00)
Βόλος 2004-ΠΑΟΚ
Αμαζόνες Δράμας-Α.Ο. Χανιά 
Ατρόμητος Αθηνών-Ίκαρος Πετρωτού
Γλυφάδα-Ελπίδες Καρδίτσας ‘94
Νέοι Εργοτέλη-Άρης

6η αγωνιστική 
Κυριακή 7 Δεκεμβρίου (15:00)
Άρης-Αμαζόνες Δράμας
Ελπίδες Καρδίτσας ’94-Α.Ο. Χανιά 
Ίκαρος Πετρωτού-Νέοι Εργοτέλη 
ΠΑΟΚ-Γλυφάδα
Ατρόμητος Αθηνών-Βόλος 2004

7η αγωνιστική
Κυριακή 21 Δεκεμβρίου (15:00)
Αμαζόνες Δράμας-Ίκαρος Πετρωτού
Ελπίδες Καρδίτσας ’94-Άρης
Γλυφάδα-Βόλος 2004
Νέοι Εργοτέλη-Ατρόμητος Αθηνών 
Α.Ο. Χανιά-ΠΑΟΚ

8η αγωνιστική 
Κυριακή 11 Ιανουαρίου 2015 (15:00)
Βόλος 2004-Νέοι Εργοτέλη 
Ίκαρος Πετρωτού-Ελπίδες Καρδίτσας ‘94
ΠΑΟΚ-Άρης
Ατρόμητος Αθηνών-Αμαζόνες Δράμας
Α.Ο. Χανιά-Γλυφάδα

9η αγωνιστική 
Κυριακή 18 Ιανουαρίου 2015 (15:00)
Βόλος 2004-Α.Ο. Χανιά
Άρης-Γλυφάδα
Ελπίδες Καρδίτσας ’94-Ατρόμητος Αθηνών
ΠΑΟΚ-Ίκαρος Πετρωτού 
Νέοι Εργοτέλη-Αμαζόνες Δράμας

10η αγωνιστική
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015 (15:00)
Αμαζόνες Δράμας-Βόλος 2004
Α.Ο. Χανιά-Άρης
Νέοι Εργοτέλη-Ελπίδες Καρδίτσας ‘94
Γλυφάδα-Ίκαρος Πετρωτού
Ατρόμητος Αθηνών-ΠΑΟΚ

11η αγωνιστική 
Κυριακή 15 Φεβρουαρίου 2015 (15:00)
Ελπίδες Καρδίτσας ’94-Αμαζόνες Δράμας
Βόλος 2004-Άρης
Ατρόμητος Αθηνών-Γλυφάδα 
ΠΑΟΚ-Νέοι Εργοτέλη
Ίκαρος Πετρωτού-Α.Ο. Χανιά

12η αγωνιστική
Κυριακή 1 Μαρτίου 2015 (15:00)
Ελπίδες Καρδίτσας-Βόλος 2004
Άρης-Ίκαρος Πετρωτού
Αμαζόνες Δράμας-ΠΑΟΚ
Α.Ο. Χανιά-Ατρόμητος Αθηνών 
Νέοι Εργοτέη-Γλυφάδα

13η αγωνιστική 
Κυριακή 8 Μαρτίου 2015 (15:00)
Γλυφάδα-Αμαζόνες Δράμας
Ατρόμητος Αθηνών-Άρης
ΠΑΟΚ-Ελπίδες Καρδίτσας
Βόλος 2004-Ίκαρος Πετρωτού
Νέοι Εργοτέλη-Α.Ο. Χανιά

14η αγωνιστική 
Κυριακή 15 Μαρτίου 2015 (15:00)
ΠΑΟΚ-Βόλος 2004
Α.Ο. Χανιά-Αμαζόνες Δράμας
Ίκαρος Πετρωτού-Ατρόμητος Αθηνών
Ελπίδες Καρδίτσας ’94-Γλυφάδα
Άρης-Νέοι Εργοτέλη

15η αγωνιστική 
Κυριακή 5 Απριλίου 2015 (16:00)
Αμαζόνες Δράμας-Άρης
Α.Ο. Χανιά-Ελπίδες Καρδίτσας ‘94
Νέοι Εργοτέλη-Ίκαρος Πετρωτού
Γλυφάδα-ΠΑΟΚ
Βόλος 2004-Ατρόμητος Αθηνών

16η αγωνιστική
Κυριακή 19 Απριλίου 2015 (17:00)
Ίκαρος Πετρωτού-Αμαζόνες Δράμας
Άρης-Ελπίδες Καρδίτσας ‘94
Βόλος 2004-Γλυφάδα 
Ατρόμητος Αθηνών-Νέοι Εργοτέλη
ΠΑΟΚ-Α.Ο. Χανιά

17η αγωνιστική
Κυριακή 3 Μαΐου 2015 (17:00)
Νέοι Εργοτέλη-Βόλος 2004
Ελπίδες Καρδίτσας ’94-Ίκαρος Πετρωτού
Άρης-ΠΑΟΚ
Αμαζόνες Δράμας-Ατρόμητος Αθηνών
Γλυφάδα-Α.Ο. Χανιά

18η αγωνιστική 
Κυριακή 10 Μαΐου 2015 (17:00)
Α.Ο. Χανιά-Βόλος 2004
Ατρόμητος Αθηνών-Ελπίδες Καρδίτσας ‘94
Ίκαρος Πετρωτού-ΠΑΟΚ
Αμαζόνες Δράμας-Νέοι Εργοτέλη 
Γλυφάδα-Άρης