Γνωστοποιήθηκε από την Ε.Π.Σ. Χανίων το πρόγραμμα για τον α' γύρο της Γ' Κατηγορίας, που ξεκινάει την Κυριακή 2 Νοεμβρίου.

Στο πρωτάθλημα τελικά δεν θα συμμετέχει ο Ατρόμητος και κάθε αντίπαλός του θα παίρνει το ματς με 3-0 άνευ αγώνος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του α' γύρου:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1 ΥΡΤΑΚΙΝΑ-Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 2-11-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ 5-11-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
3 ΤΑΛΩΣ-Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ 2014 5-11-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
4 Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 5-11-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΣΦΑΚΙΑ – ΥΠΕΡ ΣΦΑΚΙΩΝ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
6 Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ-ΥΡΤΑΚΙΝΑ 9-11-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ.ΕΛΙΑΣ
7 ΤΑΛΩΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 9-11-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
8 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΣΦΑΚΙΑ 12-11-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
9 Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΥΠΕΡ Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΥ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ
10 Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ-Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 12-11-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-ΥΡΤΑΚΙΝΑ 16-11-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
12 ΣΦΑΚΙΑ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν 16-11-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΦΡΑΓΚ/ΤΕΛΟ
13 Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΤΑΛΩΣ 19-11-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
14 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ ΥΠΕΡ Α.Ε. ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ
15 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 19-11-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16 ΤΑΛΩΣ-ΣΦΑΚΙΑ 23-11-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
17 ΥΡΤΑΚΙΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΥΠΕΡ ΥΡΤΑΚΙΝΑΣ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ
18 Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 26-11-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
19 Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ 26-11-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
20 Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ -Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 26-11-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
21 Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ 30-11-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
22ΣΦΑΚΙΑ-Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 30-11-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΦΡΑΓΚ/ΤΕΛΟ
23 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΥΡΤΑΚΙΝΑ 30-11-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
24 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΥΠΕΡ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ
25 Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΤΑΛΩΣ 3-12-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
26 ΥΡΤΑΚΙΝΑ-Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. 7-12-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
27 ΣΦΑΚΙΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ ΡΑ 7-12-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΦΡΑΓΚ/ΤΕΛΟ
28 ΤΑΛΩΣ-Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ 10-12-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
29 Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-Ν. ΚΙΣΣ/ΚΟΣ 10-12-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ ΥΠΕΡ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
31 Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΣΦΑΚΙΑ 14-12-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΙ
32 ΥΡΤΑΚΙΝΑ-ΤΑΛΩΣ 14-12-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
33 Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ-Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 17-12-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
34 Α.Π ΣΟΥΔΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. 17-12-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
35 Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΥΠΕΡ Ν. ΗΡΑΚΛΗ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
36 Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΥΡΤΑΚΙΝΑ 11-1-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
37 ΣΦΑΚΙΑ-Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ 11-1-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΦΡΑΓΚ/ΤΕΛΟ
38 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-Ν.ΚΙΣΣ/ΚΟΣ 14-1-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
39 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΤΑΛΩΣ ΥΠΕΡ ΤΑΛΟΥ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ 
40 Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 14-1-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
41 ΥΡΤΑΚΙΝΑ-ΣΦΑΚΙΑ 18-1-2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
42 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ 21-1-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
43 ΤΑΛΩΣ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 21-1-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
44 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΥΠΕΡ ΝΕΩΝ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ 
45 Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-Α.Ε.ΧΑΝΙΩΝ 21-1-2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ