Το Σάββατο (15/11) ξεκινάνε τα πρωταθλήματα υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων, με τη διοργανώτρια αρχή να γνωστοποιεί το πρόγραμμα σε Προπαίδες, Τζούνιορ και Προτζούνιορ.

Αναλυτικά:

Προπαίδες-Α' Όμιλος (1η-9η αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15 – 11 – 2014
1 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
2 ΔΟΞΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
3 ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
4 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
5 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΝΚΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22 – 11 – 2014 
6 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
7 ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
8 ΔΟΞΑ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
9 Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
10 ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΙΝΚΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29 – 11 – 2014 
11 ΙΝΚΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
12 ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
13 ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
14 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
15 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 – 12 – 2014 
16 Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
17 ΔΟΞΑ-ΙΝΚΑ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
18 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
19 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
20 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 – 12 – 2014 
21 ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
22 Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
23 ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ-ΔΟΞΑ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
24 ΙΝΚΑ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
25 ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20 – 12 – 2014 
26 ΙΝΚΑ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
27 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
28 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
29 ΔΟΞΑ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
30 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 27 – 12 – 2014 
31 ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
32 ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΙΝΚΑ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
33 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
34 Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
35 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΔΟΞΑ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 3 – 1 – 2015
36 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΔΟΞΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
37 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
38 ΙΝΚΑ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
39 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
40 ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10 – 1 – 2015
41 ΔΟΞΑ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
42 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΙΝΚΑ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
43 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
44 ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
45 ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

Προπαίδες-Β' Όμιλος (1η-9η αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15 – 11 – 2014
1 Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
2 ΑΠ. ΣΟΥΔΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
3 ΑΡΗΣ Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
4 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
5 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22 – 11 – 2014 
6 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
7 ΙΩΝΙΑ 2000-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
8 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
10 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΑΡΗΣ Σ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29 – 11 – 2014 
11 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
12 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
13 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ 
14 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
15 ΕΝΩΗΣ Θ.Κ.-ΙΩΝΙΑ 2000 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 – 12 – 2014 
16 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
17 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΑΡΗΣ Σ. 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
18 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΓΧΑΝ/ΚΟΣ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
19 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
20 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΙΩΝΙΑ 20000 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 – 12 – 2014 
21 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
22 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
23 ΙΩΝΙΑ 2000-Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
24 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
25 ΑΡΗΣ Σ.-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20 – 12 – 2014 
26 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
27 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
28 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
29 Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
30 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 27 – 12 – 2014 
31 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
32 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
33 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
34 ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
35 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 3 – 1 – 2015
36 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
37 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
38 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
39 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
40 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10 – 1 – 2015
41 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
42 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
42 ΙΩΝΙΑ 2000-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
43 ΑΡΗΣ Σ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
44 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

Τζούνιορ-Α' Όμιλος (1η-9η αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15 – 11 – 2014
1 ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΝΚΑ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
2 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
3 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
4 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
5 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22 – 11 – 2014 
6 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
7 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
8 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
9 Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
10 ΙΝΚΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29 – 11 – 2014 
11 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
12 Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
13 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
14 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΝΚΑ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
15 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 – 12 – 2014 
16 Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
17 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
18 ΙΝΚΑ-Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
19 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
20 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 – 12 – 2014 
21 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
22 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
23 ΙΝΚΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
24 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
25 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20 – 12 – 2014 
26 Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
27 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
28 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
29 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 27 – 12 – 2014 
31 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΡΟΔΩΠΟΥ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
32 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-Ν. ΚΙΣΣ/ΚΟΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
33 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
34 ΙΝΚΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
35 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 3 – 1 – 2015
36 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΙΝΚΑ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
37 Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
38 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
39 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
40 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10 – 1 – 2015
41 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
42 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
43 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΙΝΚΑ 09.30 ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ
44 Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
45 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ

Τζούνιορ-Β' Όμιλος (1η-9η αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15 – 11 – 2014
1 ΑΡΗΣ Σ.-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.30 ΣΟΥΔΑ
2 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 ΣΟΥΔΑ
3 ΤΙΤΑΝ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΣΟΥΔΑ
4 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22 – 11 – 2014 
6 ΑΣΠΙΔΑ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 09.30 ΣΟΥΔΑ
7 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΣΟΥΔΑ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΤΙΤΑΝ 11.30 ΣΟΥΔΑ
9 ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΠΟΛΛΩΝ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29 – 11 – 2014 
11 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 09.30 ΣΟΥΔΑ
12 ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΠΙΔΑ 10.30 ΣΟΥΔΑ
13 ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΣΟΥΔΑ
14 ΤΙΤΑΝ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 – 12 – 2014 
16 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 ΣΟΥΔΑ
17 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΣΟΥΔΑ
18 ΙΩΝΙΑ 2000-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 ΣΟΥΔΑ
19 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΑΠΟΛΛΩ Ν 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
20 ΑΣΠΙΔΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 – 12 – 2014 
21 ΤΙΤΑΝ-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 ΣΟΥΔΑ
22 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 10.30 ΣΟΥΔΑ
23 ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΣΟΥΔΑ
24 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
25 ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 11.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20 – 12 – 2014 
26 ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ 09.30 ΣΟΥΔΑ
27 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΣΟΥΔΑ
28 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 ΣΟΥΔΑ
29 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
30 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 27 – 12 – 2014 
31 ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 ΣΟΥΔΑ
32 ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ 10.30 ΣΟΥΔΑ
33 ΤΙΤΑΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 11.30 ΣΟΥΔΑ
34 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 
35 ΑΣΠΙΔΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 3 – 1 – 2015
36 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΙΩΝΙΑ 2000 09.30 ΣΟΥΔΑ
37 ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΣΟΥΔΑ
38 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΣΟΥΔΑ
39 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
40 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10 – 1 – 2015
41 ΑΣΠΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ 09.30 ΣΟΥΔΑ
42 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΑΡΗΣ Σ. 10.30 ΣΟΥΔΑ
43 ΤΙΤΑΝ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΣΟΥΔΑ
44 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
45 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

Προτζούνιορ (1η-7η αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15 – 11 – 2014
1 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 09.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
2 ΙΝΚΑ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
3 Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 09.30 ΑΡΕΝΑ
5 ΑΡΗΣ Σ.-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΑΡΕΝΑ
6 ΔΟΞΑ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΑΡΕΝΑ
7 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
8 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22 – 11 – 2014 
9 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΝΚΑ 09.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
10 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ Σ. 10.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
11 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
12 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ Χ 09.30 ΑΡΕΝΑ
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΔΟΞΑ 10.30 ΑΡΕΝΑ
14 ΙΩΝΙΑ 2000-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.30 ΑΡΕΝΑ
15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
16 ΤΙΤΑΝ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29 – 11 – 2014 
17 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 09.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
18 ΙΝΚΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
19 ΔΟΞΑ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 11.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
20 ΑΡΗΣ Σ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΑΡΕΝΑ
21 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 10.30 ΑΡΕΝΑ
22 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11.30 ΑΡΕΝΑ
23 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.- ΤΙΤΑΝ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
24 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 6 – 12 – 2014 
25 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΙΝΚΑ 09.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
26 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
27 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
28 Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 09.30 ΑΡΕΝΑ
29 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΑΡΕΝΑ
30 ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 11.30 ΑΡΕΝΑ
31 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ-ΔΟΞΑ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
32 ΤΙΤΑΝ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13 – 12 – 2014 
33 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ- ΑΡΗΣ Σ. 09.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
34 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
35 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 11.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
36 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 09.30 ΑΡΕΝΑ
37 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΑΡΕΝΑ
38 ΤΙΤΑΝ-ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΑΡΕΝΑ
39 ΙΝΚΑ-ΔΟΞΑ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ 
40 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20 – 12 – 2014 
41 Α.Π.ΣΟΥΔΑΣ-ΙΝΚΑ 09.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
42 ΑΡΗΣ Σ. – ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
43 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ – ΤΙΤΑΝ 11.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
44 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 ΑΡΕΝΑ
45 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 10.30 ΑΡΕΝΑ
46 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΙΩΝΙΑ 2000 11.30 ΑΡΕΝΑ
47 ΔΟΞΑ – ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
48 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 27 – 12 – 2014 
49 ΙΝΚΑ – ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 09.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
50 ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. –Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
51 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 11.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ
52 ΙΩΝΙΑ 2000 – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΑΡΕΝΑ
53 ΤΙΤΑΝ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΑΡΕΝΑ
54 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 11.30 ΑΡΕΝΑ
55 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ –ΔΟΞΑ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ
56 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ