Καταιγιστική ήταν η ομάδα Κ17 του Πλατανιά, απέναντι στην αντίστοιχη του ΟΦΗ, στο ματς που διεξήχθη την Παρασκευή στην Τύλισο (φωτ. Σ. Σκουλουδάκη).
Οι \”ερυθρόλευκοι\” του Γιάννη Κατσούλη επιβλήθηκαν με το εντυπωσιακό 6-0, σημειώνοντας τη δεύτερη νίκη τους σε έξι ματς του πρωταθλήματος Κ17 της Super League.
Το πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε με 0-1, με γκολ του Πλατινάκη, αλλά στην επανάληψη… έβρεξε γκολ από τους παίκτες της Κ17 του Πλατανιά, με τον Πλατινάκη να σκοράρει ξανά και τους Σκουλουδάκη, Αντ. Αμαραντίδη, Μπούχλη και Χρυσό να \”χρίζονται\” κι αυτοί σκόρερ.
ΟΦΗ (Λεωνίδας Τιτομιχελάκης): Σλιέπακ, Αποστολάκης, Προνάκης, Ντελής, Νηστικάκης, Μανιαδής, Αμανάκης, Λαμπρινιάδης, Πρίκας, Πλευράκης, Βαρδάκης
Έπαιξαν και οι Θαρρενός, Αλαμάν, Σταυριανός, Χαλκιαδάκης
Πλατανιάς (Γιάννης Κατσούλης): Κουράκης, Παναγιωτίδης, Μαραγκουδάκης, Λέκκα, Κορωνάκης, Βαρουξάκης, Πλατινάκης, Ρουσάκης, Μαθιουδάκης, Σκουλουδάκης, Κοκάκης.