Αναλυτικά το πρόγραμμα στον όμιλο τίτλου από την 1η έως την 18η αγωνιστική.

1η αγωνιστική
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.:  - Γήπεδο: ΒΑΜΟΥ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.:  - Γήπεδο: ΜΟΥΡΝΙΩΝ 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΣΠΑΘΑ:  - Γήπεδο: ΚΑΘΙΑΝΩΝ 
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ:  - Γήπεδο: ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΙΝΚΑ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
 
2η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ:  - Γήπεδο: ΜΟΥΡΝΙΩΝ 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΙΝΚΑ:  - Γήπεδο: ΣΟΥΔΑΣ 
ΣΠΑΘΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ:  - Γήπεδο: ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.:  - Γήπεδο: ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ 
 
3η αγωνιστική
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ:  - Γήπεδο: ΒΑΜΟΥ 
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ:  - Γήπεδο: ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΙΝΚΑ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.:  - Γήπεδο: ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΣΠΑΘΑ:  - Γήπεδο: ΣΟΥΔΑΣ 
 
4η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΙΝΚΑ:  - Γήπεδο: ΜΟΥΡΝΙΩΝ 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ:  - Γήπεδο: ΚΑΘΙΑΝΩΝ 
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. - ΚΟΡΩΝΙΣ:  - Γήπεδο: ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΣΠΑΘΑ:  - Γήπεδο: ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ 
 
5η αγωνιστική
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ:  - Γήπεδο: ΒΑΜΟΥ 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΙΝΚΑ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.:  - Γήπεδο: ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ:  - Γήπεδο: ΣΟΥΔΑΣ 
ΣΠΑΘΑ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ:  - Γήπεδο: ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 
 
6η αγωνιστική
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.:  - Γήπεδο: ΜΟΥΡΝΙΩΝ 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.:  - Γήπεδο: ΚΑΘΙΑΝΩΝ 
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. - ΣΠΑΘΑ:  - Γήπεδο: ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΙΝΚΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ:  - Γήπεδο: ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ 
 
7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ:  - Γήπεδο: ΚΑΘΙΑΝΩΝ 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ:  - Γήπεδο: ΣΟΥΔΑΣ 
ΣΠΑΘΑ - ΙΝΚΑ:  - Γήπεδο: ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΚΕΡΑΜΕΙΑ:  - Γήπεδο: ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ 
 
8η αγωνιστική
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΣΠΑΘΑ:  - Γήπεδο: ΒΑΜΟΥ 
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ:  - Γήπεδο: ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΙΝΚΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.:  - Γήπεδο: ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ:  - Γήπεδο: ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ 
 
9η αγωνιστική
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.:  - Γήπεδο: ΒΑΜΟΥ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ:  - Γήπεδο: ΜΟΥΡΝΙΩΝ 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΙΝΚΑ:  - Γήπεδο: ΚΑΘΙΑΝΩΝ 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΣΠΑΘΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.:  - Γήπεδο: ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 
 
10η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΚΟΡΩΝΙΣ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ:  - Γήπεδο: ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ 
ΣΠΑΘΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ:  - Γήπεδο: ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.:  - Γήπεδο: ΣΟΥΔΑΣ 
ΙΝΚΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ:  - Γήπεδο: ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ 
 
11η αγωνιστική
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.:  - Γήπεδο: ΚΑΘΙΑΝΩΝ 
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ:  - Γήπεδο: ΒΑΜΟΥ 
ΙΝΚΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ:  - Γήπεδο: ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΣΠΑΘΑ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.:  - Γήπεδο: ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 
 
12η αγωνιστική
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ:  - Γήπεδο: ΚΑΘΙΑΝΩΝ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.:  - Γήπεδο: ΜΟΥΡΝΙΩΝ 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΚΕΡΑΜΕΙΑ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΙΝΚΑ:  - Γήπεδο: ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ 
ΣΠΑΘΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ:  - Γήπεδο: ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 
 
13η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.:  - Γήπεδο: ΣΟΥΔΑΣ 
ΙΝΚΑ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ:  - Γήπεδο: ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.:  - Γήπεδο: ΒΑΜΟΥ 
ΣΠΑΘΑ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.:  - Γήπεδο: ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 
 
14η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.:  - Γήπεδο: ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ 
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. - ΙΝΚΑ:  - Γήπεδο: ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ:  - Γήπεδο: ΚΑΘΙΑΝΩΝ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΣΠΑΘΑ:  - Γήπεδο: ΜΟΥΡΝΙΩΝ 
 
15η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ:  - Γήπεδο: ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ 
ΣΠΑΘΑ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.:  - Γήπεδο: ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ:  - Γήπεδο: ΣΟΥΔΑΣ 
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΙΝΚΑ:  - Γήπεδο: ΒΑΜΟΥ 
 
16η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.:  - Γήπεδο: ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ:  - Γήπεδο: ΜΟΥΡΝΙΩΝ 
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ:  - Γήπεδο: ΒΑΜΟΥ 
ΙΝΚΑ - ΣΠΑΘΑ:  - Γήπεδο: ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
 
17η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ - ΚΟΡΩΝΙΣ:  - Γήπεδο: ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.:  - Γήπεδο: ΚΑΘΙΑΝΩΝ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ:  - Γήπεδο: ΜΟΥΡΝΙΩΝ 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΙΝΚΑ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.:  - Γήπεδο: ΣΟΥΔΑΣ 
 
18η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΚΟΡΩΝΙΣ:  - Γήπεδο: ΜΟΝΑΧΗΣ ΕΛΙΑΣ 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ:  - Γήπεδο: ΣΟΥΔΑΣ 
ΙΝΚΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ:  - Γήπεδο: ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ 
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. - ΚΕΡΑΜΕΙΑ:  - Γήπεδο: ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΣΠΑΘΑ:  - Γήπεδο: ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ