Οκτώ ομάδες συνολικά σημείωσαν την 3η νίκη τους σε ισάριθμα ματς των πρωταθλημάτων υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα ανά κατηγορία:

Προπαίδες
1ος όμιλος
Νέος Κισσαμικός-Γρανίτης 9-0
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Δόξα Παχ. 3-0
Περιβόλια-Α.Ε. Κυδωνίας 1-2
ΙΝΚΑ-Πλατανιάς 4-2
Καλτσέτο-Άρης Βουκ. 12-0

Η βαθμολογία
1.Καλτσέτο 9 (23-0)
-.Νέος Κισσαμικός 9 (21-1)
---------------------------------------------
3.Α.Ο. Περιβολίων 6 (8-4)
-.Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 6 (9-10)
-.Α.Ε. Κυδωνίας 6 (10-11)
6.Δόξα Παχιανών 3 (4-5)
-.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 3 (5-7)
-.Άρης Βουκολιών 3 (10-18)
9.Πλατανιάς 0 (4-14)
10.Γρανίτης 0 (1-25)

2ος όμιλος
Άρης Σ.-Α.Π. Σούδας 4-1
Πανακρωτηριακός-Νέοι Μινωταύρου 2-10
Νέοι Χανίων-Ηρακλής Νερ. 3-1
Παγχανιακός-Μινώταυρος 0-11
ΕΘΚ-Ιωνία 2000 2-2

Η βαθμολογία
1.Άρης Σούδας 9 (6-1)
2.ΕΘΚ 7 (22-4)
---------------------------------------------
-.Ιωνία 2000 7 (21-4)
-.Μινώταυρος 7 (17-5)
5.Νέοι Χανίων 6 (15-17)
6.Νέοι Μινωταύρου 4 (13-6)
7.Ηρακλής Νεροκούρου 3 (4-5)
8.Α.Π. Σούδας 0 (3-12)
-.Πανακρωτηριακός 0 (6-19)
10.Παγχανιακός 0 (2-36)

Τζούνιορ
1ος όμιλος
Ιδομενέας 2008-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 1-2
Νέος Κισσαμικός-Πλατανιάς 0-1
Περιβόλια-Γρανίτης 3-0
Ροδωπού-Νέοι Μινωταύρου 2-5
Παγχανιακός-ΙΝΚΑ 0-3

Η βαθμολογία
1.Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 9 (11-1)
2.Ιδομενέας 2008 6 (8-2)
---------------------------------------------
-.Νέοι Μινωταύρου 6 (10-7)
-.Α.Ο. Περιβολίων 6 (8-5)
5.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 5 (5-2)
6.Μινώταυρος* 4 (10-1)
7.Παγχανιακός 3 (7-7)
-.Πλατανιάς* 3 (1-1)
9.Νέος Κισσαμικός* 1 (1-2)
10.Γρανίτης 0 (0-15)
11.Ροδωπού 0 (3-20)

2ος όμιλος
Τιτάν-Πανακρωτηριακός 0-1
Νέοι Χανίων-Ηρακλής Νερ. 0-0
Άρης Σ.-Ασπίδα 3-0
Αστέρας Χαλ.-ΕΘΚ 5-0
Καλτσέτο-Ιωνία 2000 1-3

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 9 (8-0)
-.Ιωνία 2000 9 (8-1)
---------------------------------------------
3.Αστέρας Χαλέπας 6 (9-2)
-.Άρης Σούδας 6 (8-3)
-.Καλτσέτο 6 (6-3)
6.Ηρακλής Νεροκούρου* 4 (3-0)
7.Ασπίδα 3 (3-7)
8.Νέοι Χανίων* 1 (0-3)
9.Τιτάν 0 (2-7)
10.Απόλλων* 0 (0-6)
11.ΕΘΚ 0 (0-15)

Προτζούνιορ
ΙΝΚΑ-Αστέρας Χαλ. 3-3
Άρης Σ.-Περιβόλια 0-2
Δόξα Παχ.-Νέοι Μινωταύρου 4-3
Α.Π. Σούδας-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 2-0
Νέοι Χανίων-Ηρακλής Νερ. 0-1
ΕΘΚ-Τιτάν 1-3
Μινώταυρος-Ιωνία 2000 5-2
Πανακρωτηριακός-Πλατανιάς 2-1

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 9 (20-8)
-.Α.Π. Σούδας 9 (13-2)
3.Δόξα Παχιανών 7 (8-4)
4.Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 6 (12-2)
-.Νέοι Μινωταύρου 6 (13-6)
-.Πανακρωτηριακός 6 (15-9)
-.Α.Ο. Περιβολίων 6 (7-5)
8.Νέοι Χανίων 4 (3-1)
-.Αστέρας Χαλέπας 4 (8-6)
10.Ηρακλής Νεροκούρου 3 (1-7)
-.Άρης Σούδας 3 (3-12)
12.Πλατανιάς 1 (4-7)
-.Τιτάν (-2) 1 (3-8)
-.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 1 (7-15)
15.ΕΘΚ 0 (5-24)
16.Ιωνία 2000 (-2) -1 (3-9)