Το Καλτσέτο και ο Άρης Σούδας στους Προπαίδες, η Ακαδημία Νέας Κυδωνίας, ο Πανακρωτηριακός και η Ιωνία 2000 στα Τζούνιορ και οι Α.Π. Σούδας, Μινώταυρος στα Προτζούνιορ πέτυχαν την 4η νίκη τους σε ισάριθμα ματς.

Αναλυτικά η εικόνα της 4ης αγωνιστικής:

Προπαίδες

1ος όμιλος
Α.Ε. Κυδωνίας-Καλτσέτο 0-12
Δόξα Παχ.-ΙΝΚΑ 1-1
Γρανίτης-Περιβόλια 1-8
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Νέος Κισσαμικός 4-3
Πλατανιάς-Άρης Βουκ. 2-2

Η βαθμολογία 
1.Καλτσέτο 12 (35-0)
2.Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 9 (13-13)
-.Νέος Κισσαμικός 9 (24-5)
-.Περιβόλια 9 (16-5)
5.Α.Ε. Κυδωνίας 6 (10-23)
6.Δόξα Παχιανών 4 (5-6)
-.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 4 (6-8)
-.Άρης Βουκολιών 4 (12-20)
9.Πλατανιάς 1 (6-16)
10.Γρανίτης 0 (2-33)

2ος όμιλος 
Ηρακλής Νερ.-ΕΘΚ 1-3
Νέοι Μινωταύρου-Παγχανιακός 13-0
Α.Π. Σούδας-Νέοι Χανίων 2-1
Πανακρωτηριακός-Άρης Σ. 0-2
Μινώταυρος-Ιωνία 2000 4-6

Η βαθμολογία 
1.Άρης Σούδας 12 (8-1)
2.ΕΘΚ 10 (25-5)
-.Ιωνία 2000 10 (27-8)
4.Νέοι Μινωταύρου 7 (26-6)
-.Μινώταυρος 7 (21-11)
6.Νέοι Χανίων 6 (16-19)
7.Ηρακλής Νεροκούρου 3 (5-8)
-.Α.Π. Σούδας 3 (5-13)
9.Πανακρωτηριακός 0 (6-21)
10.Παγχανιακός 0 (2-49)

Τζούνιορ
1ος όμιλος 
Νέος Κισσαμικός-Ιδομενέας 2008 2-2
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Περιβόλια 1-0
Πλατανιάς-Μινώταυρος 1-3
Γρανίτης-Ροδωπού 2-5
ΙΝΚΑ-Νέοι Μινωταύρου 4-2
Ρεπό: Παγχανιακός

Η βαθμολογία 
1.Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 12 (12-1)
2.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 8 (9-4)
3.Μινώταυρος* 7 (13-2)
-.Ιδομενέας 2008 7 (10-4)
5.Περιβόλια 6 (8-7)
-.Νέοι Μινωταύρου 6 (12-11)
7.Παγχανιακός* 3 (7-7)
-.Πλατανιάς* 3 (2-4)
-.Ροδωπού 3 (8-22)
10.Νέος Κισσαμικός* 2 (3-4)
11.Γρανίτης 0 (2-20)

2ος όμιλος 
Νέοι Χανίων-Τιτάν 1-1
Πανακρωτηριακός-Άρης Σ. 2-0
Ηρακλής Νερ.-Απόλλων 2-0
Ασπίδα-Αστέρας Χαλ. 1-6
Ιωνία 2000-ΕΘΚ 3-0
Ρεπό: Καλτσέτο

Η βαθμολογία 
1.Πανακρωτηριακός 12 (10-0)
-.Ιωνία 2000 12 (11-1)
3.Αστέρας Χαλέπας 9 (15-3)
4.Ηρακλής Νεροκούρου* 7 (5-0)
5.Άρης Σούδας 6 (8-5)
-.Καλτσέτο* 6 (6-3)
7.Ασπίδα 3 (4-13)
8.Νέοι Χανίων* 2 (1-4)
9.Τιτάν 1 (3-8)
10.Απόλλων* 0 (0-8)
11.ΕΘΚ 0 (0-18)

Προτζούνιορ
Άρης Σ.-ΙΝΚΑ 1-4
Αστέρας Χαλ.-Δόξα Παχ. 2-3
Περιβόλια-Α.Π. Σούδας 0-9
Νέοι Μινωταύρου-Νέοι Χανίων 2-0
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-ΕΘΚ 11-3
Ηρακλής Νερ.-Μινώταυρος 0-1
Τιτάν-Πλατανιάς 0-5
Ιωνία 2000-Πανακρωτηριακός 1-7

Η βαθμολογία 
1.Α.Π. Σούδας 12 (22-2)
-.Μινώταυρος 12 (2-18)
3.Δόξα Παχιανών 10 (11-6)
4.Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 9 (23-5)
-.Πανακρωτηριακός 9 (22-10)
-.Νέοι Μινωταύρου 9 (15-6)
7.Περιβόλια 6 (7-14)
8.Πλατανιάς 4 (9-7)
-.Αστέρας Χαλέπας 4 (10-9)
-.Νέοι Χανίων 4 (3-3)
-.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 4 (11-16)
12.Ηρακλής Νεροκούρου 3 (1-8)
-.Άρης Σούδας 3 (4-16)
14.Τιτάν (-2) 1 (3-13)
15.ΕΘΚ 0 (8-35)
16.Ιωνία 2000 (-2) -1 (4-16)