Ο περιορισμός των αδερφών Καλογεροπούλου να συμμετάσχουν στα αγωνίσματα που ήταν προετοιμασμένες να λάβουν μέρος, στέρησε από το Ναυτικό Όμιλο Χανίων τη δυνατότητα να κατακτήσει ενδεχομένως την 1η θέση στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κατηγοριών τεχνικής κολύμβησης που πραγματοποιήθηκε από την Παρασκευή 1 Ιουλίου έως και την Κυριακή 3 του μήνα στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο της Θεσσαλονίκης. Οι Χανιώτισσες αθλήτριες λαμβάνοντας την εντολή από την Ομοσπονδία να αγωνιστούν μονάχα στο αγώνισμα των σκυταλών λόγω της επερχόμενης συμμετοχής τους στο πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα (11-18 Ιουλίου) που θα διεξαχθεί στην Ουγγαρία, υποχρέωσαν τον Ν.Ο.Χ. να χάσει πάρα πολλούς βαθμούς και κατά συνέπεια την 1η θέση, που κατέληξε τελικά στον Α.Κ.Σ. Περιστερίου «Τα Δελφίνια».

Ο Χανιώτικος Όμιλος πάντως ήταν 2ος στη γενική κατάταξη με 403,5 βαθμούς έναντι των 496 που συγκέντρωσαν τα «Δελφίνια», ενώ 2ος ήταν στην γενική κατάταξη και στη βαθμολογία ανδρών και γυναικών με 172,5 και 231β. αντίστοιχα.
Όπως δηλώνει ο προπονητής του Ν.Ο. Χανίων, Ηλίας Καλαμαρίδης: «η υποχρέωση που εκ των υστέρων προέκυψε να μην αγωνιστούν οι αδερφές Καλογεροπούλου στα αγωνίσματα που ήταν προετοιμασμένες, μας στέρησε την 1η θέση στις γυναίκες και ίσως και στην γενική κατάταξη. Ήταν απόφαση της Ομοσπονδίας, που για κάποιους ανεξήγητους λόγους, μας περιόρισε όσον αφορά τη βαθμολογία που υπό άλλες συνθήκες θα μπορούσαμε να είχαμε συγκεντρώσει. Από εκεί και πέρα, τα τεράστια προβλήματα που αντιμετώπισε ο Ν.Ο. Χανίων φέτος με την πισίνα, σίγουρα έπαιξαν το ρόλο τους. Η φετινή χρονιά ήταν εξαιρετικά δύσκολη και δεν είναι τυχαίο ότι για πρώτη φορά μετά από 10 χρόνια δεν κατακτάμε το πρωτάθλημα. Από την άλλη, με αυτές τις δυσκολίες που υπήρξαν και η 2η θέση ανάμεσα σε περισσότερα από 20 σωματεία είναι μεγάλη. Αποδείξαμε, άσχετα αν χάσαμε το πρωτάθλημα, ότι η τεχνική κολύμβηση του Ν.Ο.Χ. εξακολουθεί να κρατάει τα σκήπτρα πανελληνίως και είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι γι’ αυτό το γεγονός».

Από τα αξιοσημείωτα του πρωταθλήματος ήταν η συμμετοχή του Γιάννη Τσουρουνάκη, η βαθμολογία του οποίου στο αγώνισμα των 50μ. επιφάνειας ανδρών, δεν συμπεριλήφθηκε στη γενικότερη του Ομίλου και ο οποίος ήταν 3ος με χρόνο 00.18.17, που είναι ένας από τους καλύτερους στην Ελλάδα. Ο δε Αντώνης Τσουρουνάκης, που πρόκειται να συμμετάσχει στα τέλη του μήνα (28 Ιουλίου-7 Αυγούστου) στο παγκόσμιο πρωτάθλημα, ήταν 1ος στα 200μ. και 400μ. επιφάνειας ανδρών, με χρόνο 01.29.90 και 03.06.76 αντίστοιχα αποδεικνύοντας πως βρίσκεται σ’ εξαιρετική κατάσταση, γεγονός που ίσως τον ανεβάσει στο βάθρο των μεταλλίων στη διοργάνωση που θα πραγματοποιηθεί στην Ουγγαρία.
Όσον αφορά τις αδερφές Καλογεροπούλου, η Στέλλα, πήρε μέρος στις σκυταλοδρομίες 4x100 και 4x200 επιφάνειας νεανίδων κατακτώντας με τον Ν.Ο.Χ. την 1η και τη 2η θέση αντίστοιχα ενώ η Κωνσταντίνα ήταν 2η στα 4x200 επιφάνειας κορασίδων.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
50μ. άπνοη εφήβων
6η θέση-Γιώργος Βερναδάκης-00.17.11
8η θέση-Στράτος Ψαρουδάκης-00.17.21
10η θέση-Γιώργος Λεντάρης-00.17.42
21η θέση-Κωνσταντίνος Λούτας-00.19.61

100μ. υποβρύχιο παμπαίδων Α’
4η θέση-Σωτήρης Μηνάς-00.56.13
5η θέση-Γιάννης Τάπος-00.59.14

100μ. υποβρύχιο παγκορασίδων Α’
3η θέση-Τριανταφυλλιά Ψαρουδάκη-00.56.37
4η θέση-Μαρία Μαντά-01.02.37

100μ. υποβρύχιο παμπαίδων Β’
2η θέση-Γιάννης Παπασταματάκης-01.04.55
3η θέση-Γιώργος Ντουσάκης-01.07.80

100μ. υποβρύχιο παγκορασίδων Β’
3η θέση-Ελένη Δημητριάδη-00.59.09

800μ. υποβρύχιο παίδων
1η θέση-Μελέτιος Χριστουλάκης-07.16.88

800μ. υποβρύχιο κορασίδων
1η θέση-Δαμασκηνή Δανάη Καρτσωνάκη-08.11.38
2η θέση-Καλλιόπη Παπαγεωργίου-08.16.64

200μ. επιφάνειας εφήβων
8η θέση-Στράτος Ψαρουδάκης-01.35.42
17η θέση-Κωνσταντίνος Λούτας-01.46.62
20η θέση-Νίκος Λούτας-01.55.56

200μ. επιφάνειας νεανίδων
6η θέση-Μαρίνα Ιωάννα Ηλιάκη-01.45.97

200μ. επιφάνειας παίδων
12η θέση-Μελέτιος Χριστουλάκης-01.46.89
16η θέση-Βασίλης Σαλεβουράκης-01.51.07
19η θέση-Γρηγόρης Ντουσάκης-01.58.51

200μ. επιφάνειας κορασίδων
15η θέση-Ιωάννα Παπαγεωργίου-01.54.17
17η θέση-Γεωργία Παπαγεωργίου-01.55.75
18η θέση-Σοφία Αρχαγγελάκη-01.56.15

400μ. επιφάνειας παμπαίδων Α’
5η θέση-Σωτήρης Μηνάς-04.35.52

400μ. επιφάνειας παγκορασίδων Β’
6η θέση-Ελένη Δημητριάδη-04.49.95

200μ. επιφάνειας προαγωνιστική κορίτσια
6η θέση-Κατερίνα Σπυριδάκη-02.21.49

50μ. επιφάνειας ανδρών
3η θέση-Γιάννης Τσουρουνάκης-00.18.17

50μ. άπνοη παμπαίδων Α’
4η θέση-Γιάννης Τάπος-00.22.83

50μ. άπνοη παγκορασίδων Α’
3η θέση-Τριανταφυλλιά Ψαρουδάκη-00.21.74

100μ. υποβρύχιο εφήβων
3η θέση-Γιώργος Βερναδάκης-00.39.49
5η θέση-Γιώργος Λεντάρης-00.40.65
18η θέση-Νίκος Λούτας-00.49.44

1500μ. επιφάνειας νεανίδων
2η θέση-Άννα Γαληνά-15.15.38

400μ. επιφάνειας ανδρών
1η θέση-Αντώνης Τσουρουνάκης-03.06.76

50μ. επιφάνειας εφήβων
3η θέση-Στράτος Ψαρουδάκης-00.18.23
10η θέση-Γιώργος Βερναδάκης-00.19.44
11η θέση-Γιώργος Λεντάρης-00.19.65
22η θέση-Νίκος Λούτας-00.22.12

50μ. επιφάνειας παμπαίδων Α’
8η θέση-Γιάννης Τάπος-00.24.43

50μ. επιφάνειας παμπαίδων Β’
7η θέση-Γιώργος Ντουσάκης-00.28.50
8η θέση-Γιάννης Παπασταματάκης-00.28.53
10η θέση-Αλέξανδρος Σεργάκης-00.29.83

50μ. επιφάνειας παγκορασίδων Β’
5η θέση-Αντωνία Πατεράκη-00.25.38
11η θέση-Άννα Σεργάκη-00.32.40

50μ. επιφάνειας προαγωνιστική αγόρια
5η θέση-Ευτύχης Πατεράκης-00.28.62

50μ. επιφάνειας προαγωνιστική κορίτσια
7η θέση-Κατερίνα Σπυριδάκη-00.28.31

100μ. επιφάνειας παίδων
11η θέση-Βασίλης Βογιατζάκης-00.45.88
18η θέση-Γιώργος Γαλάνης-00.51.81
20η θέση-Γρηγόρης Ντουσάκης-00.52.14

100μ. επιφάνειας κορασίδων
13η θέση-Γεωργία Παπαγεωργίου-00.51.84
14η θέση-Νίκη Πατεράκη-00.52.01
16η θέση-Ιωάννα Παπαγεωργίου-00.52.71

400μ. επιφάνειας εφήβων
12η θέση-Κωνσταντίνος Λούτας-04.00.76

400μ. επιφάνειας νεανίδων
6η θέση-Άννα Γαληνά-03.48.68
7η θέση-Μαρίνα Ιωάννα Ηλιάκη-03.52.24

50μ. άπνοη παίδων
7η θέση-Βασίλης Σαλεβουράκης-00.19.62
11η θέση-Γρηγόρης Ντουσάκης-00.21.23
13η θέση-Γιώργος Γαλάνης-00.21.69
15η θέση-Πέτρος Κοκολοδημητράκης-00.23.57

50μ. άπνοη κορασίδων
3η θέση-Δαμασκηνή Δανάη Καρτσωνάκη-00.20.28
6η θέση-Νίκη Πατεράκη-00.21.85
7η θέση-Σοφία Αρχαγγελάκη-00.22.09
10η θέση-Ιωάννα Παπαγεωργίου-00.22.81

200μ. επιφάνειας παμπαίδων Α’
6η θέση-Σωτήρης Μηνάς-02.07.29

200μ. επιφάνειας παγκορασίδων Α’
3η θέση-Τριανταφυλλιά Ψαρουδάκη-02.03.68
7η θέση-Μαρία Μαντά-02.14.38

200μ. επιφάνειας παμπαίδων Β’
8η θέση-Γιώργος Ντουσάκης-02.20.16
10η θέση-Γιάννης Παπασταματάκης-02.27.83
11η θέση-Αλέξανδρος Σεργάκης-02.30.45

200μ. επιφάνειας παγκορασίδων Β’
5η θέση-Αντωνία Πατεράκη-02.03.18
7η θέση-Ελένη Δημητριάδη-02.06.61
14η θέση-Άννα Σεργάκη-02.41.09

400μ. υποβρύχιο παίδων
1η θέση-Μελέτιος Χριστουλάκης-03.20.73

400μ. υποβρύχιο κορασίδων
1η θέση-Δαμασκηνή Δανάη Καρτσωνάκη-03.50.86
3η θέση-Καλλιόπη Παπαγεωργίου-03.58.52
4η θέση-Σοφία Αρχαγγελάκη-04.07.31

400μ. επιφανείας παίδων
8η θέση-Βασίλης Σαλεβουράκης-04.03.45

400μ. επιφανείας κορασίδων
11η θέση-Γεωργία Παπαγεωργίου-04.04.80

200μ. επιφανείας ανδρών
1η θέση-Αντώνης Τσουρουνάκης-01.29.90

400μ. υποβρύχιο εφήβων
3η θέση-Γιώργος Βερναδάκης-03.21.03

100μ. επιφανείας παμπαίδων Α’
8η θέση-Σωτήρης Μηνάς-00.56.91
9η θέση-Γιάννης Τάπος-00.57.53

100μ. επιφανείας παγκορασίδων Α’
3η θέση-Τριανταφυλλιά Ψαρουδάκη-00.52.80
9η θέση-Μαρία Μαντά-01.01.22

100μ. επιφανείας παμπαίδων Β’
9η θέση-Γιώργος Ντουσάκης-01.04.94
11η θέση-Γιάννης Παπασταματάκης-01.07.61
13η θέση-Αλέξανδρος Σεργάκης-01.08.94

100μ. επιφανείας παγκορασίδων Β’
5η θέση-Αντωνία Πατεράκη-00.54.56
7η θέση-Ελένη Δημητριάδη-00.55.45
14η θέση-Άννα Σεργάκη-01.12.66

100μ. επιφανείας προαγωνιστική αγόρια
8η θέση-Ευτύχης Πατεράκης-01.08.96

100μ. επιφανείας προαγωνιστική κορίτσια
11η θέση-Κατερίνα Σπυριδάκη-01.07.61

50μ. επιφανείας παίδων
9η θέση-Βασίλης Βογιατζάκης-00.20.40
15η θέση-Γιώργος Γαλάνης-00.22.78
16η θέση-Γρηγόρης Ντουσάκης-00.22.96
18η θέση-Πέτρος Κοκολοδημητράκης-00.23.56

50μ. επιφανείας κορασίδων
8η θέση-Νίκη Πατεράκη-00.23.37
11η θέση-Γεωργία Παπαγεωργίου-00.23.95
12η θέση-Ιωάννα Παπαγεωργίου-00.24.07
13η θέση-Καλλιόπη Παπαγεωργίου-00.24.24

800μ. επιφάνειας νεανίδων
3η θέση-Άννα Γαληνά-07.53.55
6η θέση-Μαρίνα Ιωάννα Ηλιάκη-08.09.27

100μ. υποβρύχιο παίδων
4η θέση-Μελέτιος Χριστουλάκης-00.41.84
7η θέση-Βασίλης Βογιατζάλης-00.45.07
10η θέση-Βασίλης Σαλεβουράκης-00.48.64
13η θέση-Πέτρος Κοκολοδημητράκης-00.53.56

100μ. υποβρύχιο κορασίδων
2η θέση-Δαμασκηνή Δανάη Καρτσωνάκη-00.45.46
6η θέση-Νίκη Πατεράκη-00.50.76
7η θέση-Σοφία Αρχαγγελάκη-00.50.77
8η θέση-Καλλιόπη Παπαγεωργίου-00.51.79

100μ. επιφάνειας εφήβων
2η θέση-Στράτος Ψαρουδάκης-00.40.30
12η θέση-Γιώργος Λεντάρης-00.43.23
21η θέση-Νίκος Λούτας-00.46.14
26η θέση-Κωνσταντίνος Λούτας-00.49.42

100μ. επιφάνειας νεανίδων
3η θέση-Μαρίνα Ιωάννα Ηλιάκη-00.47.75

ΣΚΥΤΑΛΕΣ
4x200 επιφάνειας παίδων
3η θέση-Ν.Ο. Χανίων-07.14.94
Μελέτιος Χριστουλάκης-Βασίλης Σαλεβουράκης-Γρηγόρης Ντουσάκης-Βασίλης Βογιατζάκης

4x200 επιφάνειας κορασίδων
2η θέση-Ν.Ο. Χανίων-07.22.94
Κωνσταντίνα Καλογεροπούλου-Δαμασκηνή Δανάη Καρτσωνάκη-Καλλιόπη Παπαγεωργίου-Σοφία Αρχαγγελάκη

4x200 επιφάνειας παμπαίδων Α’
3η θέση-Ν.Ο. Χανίων-09.14.59
Σωτήρης Μηνάς-Γιώργος Ντουσάκης-Γιάννης Παπασταματάκης-Γιάννης Τάπος

4x200 επιφάνειας παγκορασίδων Α’
2η θέση-Ν.Ο. Χανίων-08.31.79
Τριανταφυλλιά Ψαρουδάκη-Ελένη Δημητριάδη-Μαρία Μαντά-Αντωνία Πατεράκη

4x100 επιφάνειας παίδων
3η θέση-Ν.Ο. Χανίων-03.10.80
Μελέτιος Χριστουλάκης-Βασίλης Σαλεβουράκης-Γρηγόρης Ντουσάκης-Βασίλης Βογιατζάκης

4x100 επιφάνειας κορασίδων
4η θέση-Ν.Ο. Χανίων-03.27.97
Καλλιόπη Παπαγεωργίου-Ιωάννα Παπαγεωργίου-Γεωργία Παπαγεωργίου-Σοφία Αρχαγγελάκη

4x200 επιφάνειας εφήβων
6η θέση-Ν.Ο. Χανίων-06.40.20
Στράτος Ψαρουδάκης-Κωνσταντίνος Λούτας-Βασίλης Βογιατζάκης-Γιώργος Βερναδάκης

4x200 επιφάνειας νεανίδων
1η θέση-Ν.Ο. Χανίων-06.52.94
Στέλλα Καλογεροπούλου-Άννα Γαληνά-Μαρίνα Ιωάννα Ηλιάκη-Κωνσταντίνα Καλογεροπούλου

4x100 επιφάνειας εφήβων
3η θέση-Ν.Ο. Χανίων-02.47.92
Στράτος Ψαρουδάκης-Γιώργος Λεντάρης-Βασίλης Βογιατζάκης-Γιώργος Βερναδάκης

4x100 επιφάνειας νεανίδων
2η θέση-Ν.Ο. Χανίων-03.12.08
Στέλλα Καλογεροπούλου-Άννα Γαληνά-Καλλιόπη Παπαγεωργίου-Μαρίνα Ιωάννα Ηλιάκη

4x100 επιφάνειας παμπαίδων Α’
3η θέση-Ν.Ο. Χανίων-04.02.33
Σωτήρης Μηνάς-Γιώργος Ντουσάκης-Γιάννης Παπασταματάκης-Γιάννης Τάπος

4x100 επιφάνειας παγκορασίδων Α’
2η θέση-Ν.Ο. Χανίων-03.44.15
Τριανταφυλλιά Ψαρουδάκη-Ελένη Δημητριάδη-Μαρία Μαντά-Αντωνία Πατεράκη

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
1η θέση-Α.Κ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ»-496β.
2η θέση-Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ-403,5β.
3η θέση-Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-317β.
4η θέση-Ι.Ο. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-294β.
5η θέση-Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ-255,5β.
6η θέση-Ν.Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-186β.
7η θέση-Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ-157β.
8η θέση-Σ.Υ.Κ.Κ. ΣΕΡΡΩΝ-143β.
9η θέση-ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ-ΤΙΤΑΝΕΣ-132β.
10η θέση-Κ.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «ΓΛΑΥΚΟΣ»-127β.
11η θέση-Ν.Ο. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ-70β.
12η θέση-Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ-47β.
13η θέση-ΠΑΟΚ-39β.
-. Ο.Ε.Α./Ν.Α. ΠΕΙΡΑΙΑ-39β.
15η θέση-Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-37β.
16η θέση-Α.Κ.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-36β.
-. Α.Ε. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-36β.
18η θέση-Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-17β.
19η θέση-Ν.Ο. ΒΟΛΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ-16β.
20η θέση-Ο.Θ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ-10β.
21η θέση-Α.Σ. ΑΤΛΑΝΤΑΣ-1β.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ-ΑΝΔΡΕΣ
1η θέση-Α.Κ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ»-280β.
2η θέση-Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ-172,5β.
3η θέση-Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ-146,5β.
4η θέση-Σ.Υ.Κ.Κ. ΣΕΡΡΩΝ-128β.
5η θέση-Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ-103β.
6η θέση-Ν.Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-98β.
7η θέση-Ι.Ο. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-97β.
8η θέση-Κ.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «ΓΛΑΥΚΟΣ»-90β.
9η θέση- Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-77β.
10η θέση-ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ-ΤΙΤΑΝΕΣ-66β.
11η θέση-Ο.Ε.Α./Ν.Α. ΠΕΙΡΑΙΑ-39β.
12η θέση-Ν.Ο. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ-36β.
13η θέση-Α.Ε. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-27β.
14η θέση-Α.Ε. Ν.Ο. ΒΟΛΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ-16β.
-. Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-16β.
16η θέση-Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-15β.
17η θέση-ΠΑΟΚ-14β.
18η θέση-Α.Κ.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-9β.
19η θέση-Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ-7β.
20η θέση-Α.Σ. ΑΤΛΑΝΤΑΣ-1β.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1η θέση-Κ.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-240β.
2η θέση-Ν.Ο. ΧΑΝΙΩΝ-231β.
3η θέση-Α.Κ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ»-216β.
4η θέση-Ι.Ο. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-197β.
5η θέση-Α.Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ-109β.
6η θέση-Ν.Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-88β.
7η θέση-ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ-ΤΙΤΑΝΕΣ-66β.
8η θέση-Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ-54β.
9η θέση-Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ-40β.
10η θέση-Κ.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ «ΓΛΑΥΚΟΣ»-37β.
11η θέση-Ν.Ο. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ-34β.
12η θέση-Α.Κ.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-27β.
13η θέση-ΠΑΟΚ-25β.
14η θέση-Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-22β.
15η θέση-Σ.Υ.Κ.Κ. ΣΕΡΡΩΝ-15β.
16η θέση-Ο.Θ.Α. ΚΑΒΑΛΑΣ-10β.
17η θέση-Α.Ε. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-9β.
18η θέση-Α.Ν.Ο. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-1β.

nox.gr