Συνέχεια στην αγ. δράση με τη 19η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Νέων “Συγγελάκης Ιωάννης”, ενώ στο πρωτάθλημα Παίδων “Σχοινάς Τηλέμαχος” διεξάγεται η 10η αγωνιστική.
Αναφορικά με τα πρωταθλήματα υποδομής συνεχίζονται με τη 12η αγωνιστική.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
Πρωτάθλημα Νέων “Συγγελάκης Ιωάννης”-19η αγωνιστική
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου (09:00)
Α.Ο. Χανιά-Γρανίτης στη Μοναχή Ελιά
Ροδουσάκης (Κομισοπούλου-Πατσουράκης)
Σπάθα-ΙΝΚΑ στο Κολυμβάρι
Διαμαντής (Τσιλίκας-Κουκουράκης)
Περιβόλια-Ηρακλής Νερ. στους Αγ. Αποστόλους
Μαρκετάκης (Μπαντά-Καλομοίρης)
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου (13:30)
Ιδομενέας-Α.Π. Σούδας στη Σούδα
Λογαρίδης (Σαρικάκη-Μπραουδάκη)
Δόξα Παχ.-Σφακιά στη Μοναχή Ελιά
Στρατιδάκης (Χάμπας-Καλομοίρης)
Πρωτάθλημα Παίδων “Σχοινάς Τηλέμαχος”-10η αγωνιστική
1ος όμιλος
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου (13:15)
ΙΝΚΑ-Πανακρωτηριακός στους Αγ. Αποστόλους
Μαρνέζος (Κομισοπούλου-Γιουματζίδης)
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου (13:30)
Δόξα Παχ.-Περιβόλια στη Μοναχή Ελιά
Χάμπας (Μπραουδάκη-Πατσουράκης)
Α.Π. Σούδας-Σπάθα στη Σούδα
Κολοκοτρώνης (Κανελάκης-Καλομοίρης)
Κισσαμικός-Πλατανιάς στον Ταυρωνίτη
Παναγόπουλος (Βερυκάκης-Μπερτάκης)
2ος όμιλος
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου (09:00)
Κρ. Αστέρας-Ιδομενέας στη Σούδα
Βερυκάκης (Μπαταγκιώνη-Δαράκης)
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου (13:30)
Ροδωπού-Α.Ε. Κυδωνίας στο Κολυμβάρι
Πατεράκης (Κανελάκης-Αλεξόπουλος)
ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ-ΑΡΗΣ Σ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΗΡΑΚΛΗ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΑΟΧ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΝΚΑ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΔΑΑΟΧ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΡΟΔΩΠΟΥ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.30 FAIR PLAY ΧΑΜΠΑΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 FAIR PLAY ΧΑΜΠΑΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΛΕΟΝΤΕΣ 11.30 FAIR PLAY ΧΑΜΠΑΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ARENA ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10.30 ARENA ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΙΝΚΑ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 11.30 ARENA ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.30 CALCETTO ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΔΑΑΟΧ 10.30 CALCETTO ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΤΙΤΑΝ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 CALCETTO ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ