Ρεπό είχαν οι πρωτοπόροι στο πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης" ενώ ισόπαλο ήταν το ντέρμπι κορυφής του β’ ομίλου του πρωταθλήματος Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος".

Αναλυτικά τα αποτελέσματα σε Νέους, Παίδες και πρωταθλήματα υποδομής:

Πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης"
17η αγωνιστική

Ιδομενέας-Μινώταυρος 2-0
ΕΘΚ-Ηρακλής Νερ. 1-1
Α.Ο. Χανιά-Σφακιά 5-2
Περιβόλια-Σπάθα 2-1
Ρεπό: Γρανίτης, Α.Π. Σούδας, ΙΝΚΑ, Δόξα Παχ.

Η βαθμολογία
1.Δόξα Παχιανών (11) 33 (33-4)
2.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ (12) 28 (39-8)
3.Ιδομενέας (13) 27 (29-11)
4.Α.Π. Σούδας (12) 23 (26-15)
5.Μινώταυρος (12) 22 (24-9)
6.Α.Ο. Περιβολίων (12) 17 (14-18)
7.Ένωση Θύελλα Καμίνια (13) 16 (18-16)
8.Α.Ο. Χανιά (13) 15 (22-24)
9.Ηρακλής Νεροκούρου (12) 12 (18-13)
10.Σπάθα (13) 11 (12-29)
11.Α.Γ.Σ. Σφακίων (13) 3 (11-53)
12.Γρανίτης (12) 3 (3-49)

Πρωτάθλημα Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος"
8η αγωνιστική
1ος όμιλος
Περιβόλια-Α.Π. Σούδας 0-3
Πανακρωτηριακός-Σπάθα 8-3
Κισσαμικός-Δόξα Παχ. 0-1
Μινώταυρος-ΙΝΚΑ 0-4
Ρεπό: Πλατανιάς

Η βαθμολογία
1.Πλατανιάς* 17 (28-8)
-.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 17 (28-11)
3.Δόξα Παχιανών* 16 (26-7)
4.Α.Π. Σούδας* 15 (21-7)
5.Πανακρωτηριακός* 13 (21-10)
6.Κισσαμικός* 8 (15-9)
7.Σπάθα* (-2) 4 (6-28)
8.Μινώταυρος* 0 (3-33)
9.Α.Ο. Περιβολίων* 0 (5-40)

2ος όμιλος
Ιδομενέας-Α.Ε. Κυδωνίας 2-0
Κρ. Αστέρας-ΔΑΑΟΧ 1-1
Ροδωπού-Ηρακλής Νερ. 0-7
Ρεπό: Κορωνίδα

Η βαθμολογία
1.Κρ. Αστέρας (6) 13 (24-5)
-.Ηρακλής Νεροκούρου (5) 13 (20-3)
3.ΔΑΑΟΧ (5) 11 (24-3)
4.Κορωνίδα (5) 7 (19-11)
5.Α.Ε. Κυδωνίας (5) 4 (10-21)
-.Ιδομενέας (6) 4 (4-22)
7.Ροδωπού (6) 1 (5-41)

10η αγωνιστική
Προπαίδες
1ος όμιλος

Λέοντες-Πανακρωτηριακός 0-4
Αστέρας Χαλ.-Νέος Ηρακλής 1-7
Κεραμειά-Α.Π. Σούδας 0-3 α.α.
ΓΑΣ Χανιά-ΕΘΚ 1-1
Άρης Σ.-Τιτάν 0-2
Ηρακλής Νερ.-Ποσειδώνας Τσικ. 7-1

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 30 (77-7)
2.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 25 (43-8)
3.Τιτάν 24 (34-12)
4.Α.Π. Σούδας 21 (49-8)
5.Λέοντες 18 (21-11)
6.Ηρακλής Νεροκούρου 15 (32-30)
7.Άρης Σούδας 12 (23-25)
8.ΓΑΣ Χανιά 11 (13-46)
9.Αστέρας Χαλέπας 9 (22-37)
10.Ένωση Θύελλα Καμίνια 6 (13-38)
11.Ποσειδώνας Τσικαλαριών 4 (7-82)
12.Κεραμειά αποχώρησαν

2ος όμιλος
Νέοι Μινωταύρου-Παγχανιακός 8-3
ΔΑΑΟΧ-Νέος Κισσαμικός 0-3
Μινώταυρος-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 6-1
Δόξα Παχιανών-ΙΝΚΑ 0-1
Γρανίτης-Πλατανιάς 0-9
Κρ. Αστέρας-Περιβόλια 2-0

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 30 (68-6)
2.Νέος Κισσαμικός 27 (57-15)
3.Πλατανιάς 24 (52-25)
4.ΔΑΑΟΧ 22 (66-15)
5.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 21 (49-12)
6.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 14 (35-27)
7.Δόξα Παχιανών 13 (39-22)
8.Νέοι Μινωταύρου 9 (24-44)
-.Κρ. Αστέρας 9 (7-42)
10.Παγχανιακός 4 (16-71)
-.Γρανίτης 4 (9-79)
12.Α.Ο. Περιβολίων 0 (8-72)

Τζούνιορ
1ος όμιλος

Α.Π. Σούδας-Τιτάν 5-2
Ασπίδα-Λέοντες 2-0
Αστέρας Χαλ.-Νέοι Μινωταύρου 2-0
Πανακρωτηριακός-Ίκαρος Μ. 7-0
Ηρακλής Νερ.-Νέος Ηρακλής 2-7
Μινώταυρος-Απόλλων 2-0

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 28 (49-5)
2.Πανακρωτηριακός 23 (33-9)
3.Απόλλων 22 (15-5)
4.Αστέρας Χαλέπας 21 (20-11)
5.Ασπίδα 17 (16-8)
6.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 16 (19-20)
7.Α.Π. Σούδας 13 (25-16)
8.Νέοι Μινωταύρου 12 (13-17)
9.Λέοντες 11 (14-19)
10.Ηρακλής Νεροκούρου 7 (5-24)
11.Τιτάν 1 (5-42)
12.Ίκαρος Μουρνιών 1 (7-45)

2ος όμιλος
Γρανίτης-Ροδωπού 0-1
ΔΑΑΟΧ-Κεραμειά 5-0
Δόξα Παχ.-Νέοι Χανίων 0-0
Πλατανιάς-Καλτσέτο 0-6
ΙΝΚΑ-Περιβόλια 4-0
Νέος Κισσαμικός-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 2-1

Η βαθμολογία
1.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 28 (45-4)
2.Καλτσέτο 27 (63-5)
-.Νέος Κισσαμικός 27 (32-13)
4.Νέοι Χανίων 17 (17-16)
5.Δόξα Παχιανών 15 (20-11)
6.Πλατανιάς 13 (17-14)
-.ΔΑΑΟΧ 13 (16-19)
8.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 10 (18-21)
-.Γρανίτης 10 (13-27)
10.Ροδωπού 8 (11-30)
11.Α.Ο. Περιβολίων 5 (6-36)
12.Κεραμειά 0 (1-63)

Προτζούνιορ
Τιτάν-Α.Π. Σούδας 2-1
Νέοι Χανίων-Μινώταυρος 1-8
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Κεραμειά 3-4
Αστέρας Χαλ.-Περιβόλια 1-1
ΙΝΚΑ-Πλατανιάς 1-1
ΕΘΚ-Πανακρωτηριακός 2-2
Καλτσέτο-ΔΑΑΟΧ 14-1
Άρης Σ.-Νέος Ηρακλής 6-3
Νέοι Μινωταύρου-Λέοντες 0-5

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 30 (102-8)
-.Καλτσέτο 30 (59-10)
3.Λέοντες 25 (48-12)
-.Άρης Σούδας 25 (40-8)
5.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 22 (54-11)
6.Α.Ο. Περιβολίων 19 (22-26)
7.Νέοι Χανίων 18 (27-18)
8.Αστέρας Χαλέπας 17 (25-26)
9.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 14 (34-30)
10.Τιτάν 13 (14-29)
11.Πλατανιάς 12 (21-17)
12.Α.Π. Σούδας 9 (14-33)
13.ΔΑΑΟΧ 7 (20-65)
14.Κεραμειά 6 (17-48)
-.Νέοι Μινωταύρου 6 (13-44)
16.Πανακρωτηριακός 4 (10-47)
17.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 3 (13-53)
18.Ένωση Θύελλα Καμίνια 1 (12-60)