Συνεχίζεται το σαββατοκύριακο 30 – 31 Ιανουαρίου η αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης", Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος" και Υποδομής της ΕΠΣΧ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης"
18η αγωνιστική
Κυριακή 31 Ιανουαρίου (09:00)

Μινώταυρος-Α.Π. Σούδας στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Χάμπας (Διαμαντής-Γ. Γιαννουλάκης)

Γρανίτης-ΕΘΚ στην Αγ. Μαρίνα
Μπραουδάκης (Καντανολέων-Κουκουράκης)

Σπάθα-Δόξα Παχ. στο Κολυμβάρι
Ροδουσάκης (Σαρικάκη-Κανελάκης)

Κυριακή 31 Ιανουαρίου (13:30)
Ηρακλής Νερ.-Α.Ο. Χανιά στα Νεροκούρου
Διαμαντής (Κατσαρός-Κωσταμένα)

Σφακιά-Περιβόλια στο Φραγκοκάστελο
Γαλάνης (Τσιλίκας-Ούτας)

Πρωτάθλημα Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος"
9η αγωνιστική
1ος όμιλος
Σάββατο 30 Ιανουαρίου (13:30)

Σπάθα-Κισσαμικός στο Κολυμβάρι
Μαρνέζος (Πατεράκης-Π. Τσαγκαράκης)

Πλατανιάς-Πανακρωτηριακός στα Νεροκούρου
Αναστασάκης (Κολοκοτρώνης-Κωσταμένα)

Κυριακή 31 Ιανουαρίου (09:00)
Α.Π. Σούδας-Δόξα Παχ. στη Σούδα
Κατσαρός (Πετεινάτος-Μπραουδάκη)

Περιβόλια-Μινώταυρος στα Νεροκούρου
Βερυκάκης (Δαράκης-Μωραΐτης)

2ος όμιλος
Σάββατο 30 Ιανουαρίου (13:30)

Α.Ε. Κυδωνίας-Ηρακλής Νερ. στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Παναγόπουλος (Βερυκάκης-Κασσελάκης)

Κυριακή 31 Ιανουαρίου (13:30)
Κορωνίδα-ΔΑΑΟΧ στον Βάμο
Δαράκης (Πετεινάτος-Αλεξόπουλος)

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ

Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ 
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΑΡΗΣ Σ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ 
ΤΙΤΑΝ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΤΙΤΑΝΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΙΝΚΑ-ΔΑΑΟΧ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ 
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΑΣΠΙΔΑ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ 
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΡΟΥ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ 
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. 
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΔΑΑΟΧ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. 
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. 
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.30 ΚΟΛΥΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΝΚΑ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΝΕΖΟΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 FAIR PLAY ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 FAIR PLAY ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11.30 FAIR PLAY ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
ΔΑΑΟΧ-ΙΝΚΑ 09.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΤΙΤΑΝ 10.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ 
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΡΗΣ Σ. 11.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 09.30 CALCETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 CALCETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ 
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 CALCETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ