Πανακρωτηριακός (1ος όμιλος) και Μινώταυρος (2ος όμιλος) στους Προπαίδες και Μινώταυρος, Καλτσέτο στα Προτζούνιορ συνέχισαν με το απόλυτο νικών στα πρ. υποδομής.

Αναλυτικά η "εικόνα" της αγωνιστικής:

11η αγωνιστική
Προπαίδες
1ος όμιλος

Νέος Ηρακλής-Πανακρωτηριακός 1-10
Α.Π. Σούδας-Λέοντες 1-1
Ένωση Θ.Κ.-Αστέρας Χαλ. 0-5
Τιτάν-Κεραμειά 3-0 α.α.
Ποσειδώνας Τσικ.-ΓΑΣ Χανιά 2-8
Ηρακλής Νερ.-Άρης Σ. 5-1

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 33 (87-8)
2.Τιτάν 27 (37-12)
3.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 25 (44-18)
4.Α.Π. Σούδας 22 (50-9)
5.Λέοντες 19 (22-12)
6.Ηρακλής Νεροκούρου 18 (37-31)
7.ΓΑΣ Χανιά 14 (21-48)
8.Άρης Σούδας 12 (24-30)
-.Αστέρας Χαλέπας 12 (27-37)
10.Ένωση Θύελλα Καμίνια 6 (13-43)
11.Ποσειδώνας Τσικαλαριών 4 (9-90)
12.Κεραμειά αποχώρησαν

2ος όμιλος
Νέος Κισσαμικός-Παγχανιακός 9-0
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Νέοι Μινωταύρου 4-0
ΙΝΚΑ-ΔΑΑΟΧ 1-1
Πλατανιάς-Μινώταυρος 2-4
Περιβόλια-Δόξα Παχιανών 1-1
Κρ. Αστέρας-Γρανίτης 1-1

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 33 (72-8)
2.Νέος Κισσαμικός 30 (66-15)
3.Πλατανιάς 24 (54-29)
4.ΔΑΑΟΧ 23 (67-16)
5.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 22 (50-13)
6.Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 17 (39-27)
7.Δόξα Παχιανών 16 (47-23)
8.Κρ. Αστέρας 10 (8-43)
9.Νέοι Μινωταύρου 9 (24-48)
10.Γρανίτης 5 (10-80)
11.Παγχανιακός 4 (16-80)
12.Α.Ο. Περιβολίων 0 (9-80)

Τζούνιορ
1ος όμιλος

Λέοντες-Τιτάν 4-0
Νέοι Μινωταύρου-Α.Π. Σούδας 0-2
Ίκαρος Μουρνιών-Ασπίδα 0-3
Νέος Ηρακλής-Αστέρας Χαλ. 1-1
Απόλλων-Πανακρωτηριακός 1-0
Μινώταυρος-Ηρακλής Νερ. 6-0

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 31 (55-5)
2.Απόλλων 25 (16-5)
3.Πανακρωτηριακός 23 (33-10)
4.Αστέρας Χαλέπας 22 (21-12)
5.Ασπίδα 20 (19-8)
6.Νέος Ηρακλής 17 (20-21)
7.Α.Π. Σούδας 16 (27-16)
8.Λέοντες 14 (18-19)
9.Νέοι Μινωταύρου 12 (13-19)
10.Ηρακλής Νεροκούρου 7 (5-30)
11.Ίκαρος Μουρνιών 1 (7-48)
12.Τιτάν 1 (5-46)

2ος όμιλος
Κεραμειά-Ροδωπού 1-4
Νέοι Χανίων-Γρανίτης 5-1
Καλτσέτο-ΔΑΑΟΧ 6-1
Περιβόλια-Δόξα Παχιανών 0-3
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Πλατανιάς 1-1
Νέος Κισσαμικός-ΙΝΚΑ 0-3

Η βαθμολογία
1.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 31 (48-4)
2.Καλτσέτο 30 (69-6)
3.Νέος Κισσαμικός 27 (32-16)
4.Νέοι Χανίων 20 (22-17)
5.Δόξα Παχιανών 18 (23-11)
6.Πλατανιάς 14 (18-15)
7.ΔΑΑΟΧ 13 (17-25)
8.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 11 (19-22)
-.Ροδωπού 11 (15-31)
10.Γρανίτης 10 (14-32)
11.Α.Ο. Περιβολίων 5 (6-39)
12.Κεραμειά 0 (2-67)

Προτζούνιορ
Α.Π. Σούδας-Μινώταυρος 0-13
Κεραμειά-Τιτάν 1-1
Περιβόλια-Νέοι Χανίων 2-1
Πλατανιάς-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 8-2
Πανακρωτηριακός-Αστέρας Χαλ. 0-2
ΔΑΑΟΧ-ΙΝΚΑ 1-4
Νέος Ηρακλής-Ένωση Θ.Κ. 6-0
Νέοι Μινωταύρου-Καλτσέτο 0-8
Λέοντες-Άρης Σ. 2-2

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 33 (115-8)
-.Καλτσέτο 33 (67-10)
3.Λέοντες 26 (50-14)
-.Άρης Σούδας 26 (42-10)
5.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 25 (58-12)
6.Α.Ο. Περιβολίων 22 (24-27)
7.Αστέρας Χαλέπας 20 (27-26)
8.Νέοι Χανίων 18 (28-20)
9.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 17 (40-30)
10.Πλατανιάς 15 (29-19)
11.Τιτάν 14 (15-30)
12.Α.Π. Σούδας 9 (14-46)
13.Κεραμειά 7 (18-49)
-.ΔΑΑΟΧ 7 (21-69)
15.Νέοι Μινωταύρου 6 (13-52)
16.Πανακρωτηριακός 4 (10-49)
17.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 3 (15-61)
18.Ένωση Θύελλα Καμίνια 1 (12-66)