Το ΙΝΚΑ-Πανακρωτηριακός ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής του ομίλου τίτλου, ενώ ντέρμπι υπάρχει και στη Β’ Κατηγορία, μεταξύ Κρ. Αστέρα και Γρανίτη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των τοπικών πρωταθλημάτων:

Α’ Κατηγορία-10η αγωνιστική
Όμιλος Τίτλου
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου (15:00)

Δόξα Παχιανών-Ίκαρος Μουρνιών στη Μοναχή Ελιά
Γ. Γιαννουλάκης (Πετεινάτος-Χάμπας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Μινώταυρος-Ποσειδώνας Τσικαλαριών στις Μουρνιές
Π. Τσαγκαράκης (Ροδουσάκης-Καντανολέων)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Άρης Σούδας-Σπάθα στη Σούδα
Κασσελάκης (Κολοκοτρώνης-Κανελάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης

ΙΝΚΑ-Πανακρωτηριακός στους Αγ. Αποστόλους
Γιουματζίδης (Μαρνέζος-Κομισοπούλου)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Άρης Βουκολιών-Κεραμειά στον Ταυρωνίτη
Μπερτάκης (Παναγόπουλος-Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Χατζηδάκης

Όμιλος Παραμονής
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου (15:00)

Ηρακλής-Ασπίδα στα Νεροκούρου
Σινιοράκης (Γαλάνης-Στ. Αποστολάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καπιδάκης

Κυριακή 7 Φεβρουαρίου (10:30)
ΔΑΑΟΧ-Τιτάν στους Αγ. Αποστόλους
Χρ. Γιαννουλάκης (Μαρκετάκης-Μπαντά)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Απόλλων-Ιδομενέας στη Σούδα
Δαράκης (Βερυκάκης-Μπαταγκιώνη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Θεοδωρίδης

Κυριακή 7 Φεβρουαρίου (15:00)
Ροδωπού-Αστέρας Μανολιόπουλου στο Κολυμβάρι
Αλεξόπουλος (Κανελάκης-Πατεράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

Κορωνίδα-Παλαιόχωρα στον Βάμο
Μπερτάκης (Στ. Αποστολάκης-Μαρκετάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Β’ Κατηγορία-19η αγωνιστική
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου (15:00)

Δάφνη-Α.Ε. Κυδωνίας στον Εμπρόσνερο
Ούτας (Αναστασάκης-Κεζέμπογλου)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Κυριακή 7 Φεβρουαρίου (10:30)
Κρ. Αστέρας-Γρανίτης στη Μοναχή Ελιά
Χρυσός (Ροδουσάκης-Κομισοπούλου)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιαννακάκης

Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών-Χάλης στο Κολυμβάρι
Κουκουράκης (Τσιλίκας-Διαμαντής)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Κυριακή 7 Φεβρουαρίου (15:00)
Άπτερα-Α.Π. Σούδας στη Σούδα
Π. Τσαγκαράκης (Σαρικάκη-Λογαρίδης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Ένωση Θ.Κ.-Θύελλα Καλάθενων στα Καθιανά
Ούτας (Πετεινάτος-Μπαντά)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Παγχανιακός-Σφακιά στη Μοναχή Ελιά
Κουρκουμελάκης (Χάμπας-Στρατιδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου (15:00)
Περιβόλια-Φωστήρας στη Μοναχή Ελιά
Κανελάκης (Καλφάκης-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Χατζηδάκης

Γ’ Κατηγορία-11η αγωνιστική
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου (10:30)

Ίκαρος Ταυρ.-Τάλως στον Ταυρωνίτη
Μπραουδάκης (Σαρικάκη-Μπραουδάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης

Κυριακή 7 Φεβρουαρίου (15:00)
Υρτακίνα-Αστέρας Χαλέπας στην Παλαιόχωρα
Γιουματζίδης (Τσιλίκας-Καντανολέων)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου (15:00)
Νέος Ηρακλής-Πέργαμος στα Νεροκούρου
Κουρκουμελάκης (Κωσταμένα-Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης