Δείτε τους διαιτητές του σαββατοκύριακου, σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία της Ε.Π.Σ. Χανίων, στα πρωταθλήματα Νέων και Παίδων, αλλά και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Α' Κατηγορία - Τελική Φάση (11η αγωνιστική)

ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016-ΩΡΑ 15:00

Όμιλος Τίτλου
ΣΠΑΘΑ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Π. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Γ. 
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΙΝΚΑ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΔΕΔΟΤΣΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

Όμιλος Παραμονής
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΣΟΥΔΑΣ ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΔΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΚΟΡΩΝΙΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΟΥΤΑΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Γ. ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 
ΤΙΤΑΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. Ν. ΧΩΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΣΑΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2016-ΩΡΑ 10:30
Όμιλος Τίτλου

ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΑΡΗΣ Σ. ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Π. ΔΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2016-ΩΡΑ 15:00
Όμιλος Παραμονής

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΔΑΑΟΧ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΧΡΥΣΟΣ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

Β' Κατηγορία (20η αγωνιστική)
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016-ΩΡΑ 15:00

Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΜΙΛΛΑ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΜΠΑΝΤΑ ΚΑΟΥΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2016-ΩΡΑ 10:30
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΜΠΑΝΤΑ ΔΕΔΟΤΣΗΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2016-ΩΡΑ 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΟΥΤΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΣΦΑΚΙΑ-ΧΑΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΚΑΣΤΕΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΜΠΑΣ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΠΤΕΡΑ ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Π. ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΑΟΥΚΗΣ

Γ' Κατηγορία (12η αγωνιστική)
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2/2016-ΩΡΑ 15:00
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
ΤΑΛΩΣ-ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ

Πρωτάθλημα Νέων - Συγγελάκης Ιωάννης - (20η αγωνιστική)
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016-ΩΡΑ 13:30

ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΜΠΑΝΤΑ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2016-ΩΡΑ 13:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΣΦΑΚΙΑ-ΙΝΚΑ ΦΡΑΓΚΟΚΑΣΤΕΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ.
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Π.

Πρωτάθλημα Παίδων - Σχοινάς Τηλέμαχος - (11η αγωνιστική)
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016-ΩΡΑ 13:30 
1ος όμιλος
ΣΠΑΘΑ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Π.
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΝΚΑ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ

2ος όμιλος 
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΣΟΥΔΑΣ ΔΑΡΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΚΟΡΩΝΙΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2016-ΩΡΑ 09:00
1ος όμιλος

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΔΑΡΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ

Πρωταθλήματα Υποδομής (13η αγωνιστική)
ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΤΙΤΑΝ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΛΕΟΝΤΕΣ 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΝΚΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΔΑΡΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΔΑΡΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΔΑΡΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΔΑΑΟΧ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΛΕΟΝΤΕΣ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΑΣΠΙΔΑ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΤΙΤΑΝ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ 
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΙΝΚΑ-ΔΑΑΟΧ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 FAIR PLAY ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΔΑΑΟΧ-ΤΙΤΑΝ 10.30 FAIR PLAY ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΙΝΚΑ 11.30 FAIR PLAY ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 09.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.30 CALCETTO ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 10.30 CALCETTO ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 CALCETTO ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ