Με τη 13η αγωνιστική συνεχίστηκαν το Σάββατο (13/02) τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΧ όπου σε όλες τις κατηγορίες  υπήρξαν ελάχιστες αλλαγές στις πρώτες θέσεις.

Αναλυτικά:

13η αγωνιστική
Προπαίδες
1ος όμιλος

Πανακρωτηριακός-ΕΘΚ 10-2
Τιτάν-Α.Π. Σούδας 0-5
Ποσειδώνας Τσικ.-Νέος Ηρακλής Νερ. 1-8
Ηρακλής Νερ.-Λέοντες 0-2
Άρης Σ.-Αστέρας Χαλ. 3-2
Κεραμειά-ΓΑΣ Χανιά 0-3 α.α.

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 37 (97-10)
2.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 31 (54-19)
3.Τιτάν 30 (40-17)
4.Α.Π. Σούδας 26 (55-9)
5.Λέοντες 22 (24-15)
6.Ηρακλής Νεροκούρου 21 (40-33)
7.Άρης Σούδας 18 (30-32)
8.ΓΑΣ Χανιά 17 (24-51)
9.Αστέρας Χαλέπας 15 (35-40)
10.Ένωση Θύελλα Καμίνια 6 (15-55)
11.Ποσειδώνας Τσικαλαριών 4 (10-104)
12.Κεραμειά αποχώρησαν

2ος όμιλος
Παγχανιακός-ΙΝΚΑ 0-13
Πλατανιάς-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 5-6
Περιβόλια-Νέος Κισσαμικός 1-4
Κρ. Αστέρας-Νέοι Μινωταύρου 2-1
Γρανίτης-ΔΑΑΟΧ 0-8
Μινώταυρος-Δόξα Παχ. 2-0

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 39 (81-10)
2.Νέος Κισσαμικός 33 (70-17)
3.ΔΑΑΟΧ 29 (81-17)
4.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 28 (64-13)
5.Πλατανιάς 27 (67-36)
6.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 23 (57-32)
7.Δόξα Παχιανών 19 (59-25)
8.Κρητικός Αστέρας 13 (12-51)
9.Νέοι Μινωταύρου 9 (26-58)
10.Γρανίτης 5 (10-100)
11.Παγχανιακός 4 (16-105)
12.Α.Ο. Περιβολίων 0 (11-90)

Τζούνιορ
1ος όμιλος
Τιτάν-Ίκαρος Μ. 1-0
Νέος Ηρακλής-Νέοι Μινωταύρου 1-1
Απόλλων-Λέοντες 0-0
Μινώταυρος-Α.Π. Σούδας 2-1
Ηρακλής Νερ.-Ασπίδα 0-6
Αστέρας Χαλ.-Πανακρωτηριακός 0-4

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 35 (57-6)
2.Πανακρωτηριακός 29 (42-10)
3.Απόλλων 27 (17-6)
4.Ασπίδα 24 (26-9)
5.Αστέρας Χαλέπας 23 (21-16)
6.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 21 (23-23)
7.Λέοντες 18 (23-19)
8.Α.Π. Σούδας 16 (29-20)
9.Νέοι Μινωταύρου 14 (17-23)
10.Ηρακλής Νεροκούρου 7 (5-41)
11.Τιτάν 5 (9-49)
12.Ίκαρος Μουρνιών 1 (7-54)

2ος όμιλος
Ροδωπού-Καλτσέτο 1-9
Περιβόλια-Νέοι Χανίων 0-2
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Κεραμειά 2-0
Νέος Κισσαμικός-Γρανίτης 2-0
ΙΝΚΑ-ΔΑΑΟΧ 0-0
Δόξα Παχ.-Πλατανιάς 1-1

Η βαθμολογία
1.Καλτσέτο 36 (84-7)
2.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 35 (52-5)
3.Νέος Κισσαμικός 33 (36-16)
4.Νέοι Χανίων 26 (26-17)
5.Δόξα Παχιανών 19 (24-14)
6.ΔΑΑΟΧ 17 (20-25)
7.Πλατανιάς 15 (20-20)
8.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 14 (21-25)
9.Γρανίτης 11 (14-34)
-.Ροδωπού 11 (16-42)
11.Α.Ο. Περιβολίων 6 (6-41)
12.Κεραμειά 0 (2-75)

Προτζούνιορ
Α.Π. Σούδας-Περιβόλια 4-4
Πλατανιάς-Κεραμειά 5-0
Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος 0-7
ΔΑΑΟΧ-Τιτάν 2-2
Νέος Ηρακλής-Νέοι Χανίων 1-2
Νέοι Μινωταύρου-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 0-3
Λέοντες-Αστέρας Χαλ. 10-0
Άρης Σ.-ΙΝΚΑ 1-1
Καλτσέτο-ΕΘΚ 12-0

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 39 (128-11)
-.Καλτσέτο 39 (82-10)
3.Λέοντες 32 (76-15)
4.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 29 (69-13)
5.Άρης Σούδας 27 (43-14)
6.Νέοι Χανίων 24 (34-21)
7.Α.Ο. Περιβολίων 23 (31-37)
-.Αστέρας Χαλέπας 23 (31-39)
9.Πλατανιάς 21 (38-20)
10.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 17 (44-36)
11.Τιτάν 15 (18-36)
12.Α.Π. Σούδας 13 (24-53)
13.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 9 (22-63)
14.ΔΑΑΟΧ 8 (25-75)
15.Κεραμειά 7 (21-60)
16.Νέοι Μινωταύρου 6 (13-65)
17.Πανακρωτηριακός 4 (10-60)
18.Ένωση Θύελλα Καμίνια 1 (13-94)