Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Χανίων οι ορισμοί διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων του σαββατοκύριακου και της Τετάρτης.

Αναλυτικά:

Α’ Κατηγορία-13η αγωνιστική
Όμιλος Τίτλου
Σάββατο 5 Μαρτίου (15:00)

ΙΝΚΑ-Δόξα Παχ. στους Αγ. Αποστόλους
Κασσελάκης (Πετεινάτος-Μαραγκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης

Άρης Βουκ.-Ποσειδώνας Τσικ. στον Ταυρωνίτη
Ούτας (Αναστασάκης-Πατεράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καπιδάκης

Κεραμειά-Σπάθα στα Νεροκούρου
Χρυσός (Μαρκετάκης-Παναγόπουλος)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Άρης Σ.-Μινώταυρος στη Σούδα
Π. Τσαγκαράκης (Μαρνέζος-Χάμπας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Κυριακή 6 Μαρτίου (15:00)
Ίκαρος Μ.-Πανακρωτηριακός στα Νεροκούρου
Χρ. Γιαννουλάκης (Κομισοπούλου-Αναστασάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Όμιλος Παραμονής
Σάββατο 5 Μαρτίου (15:00)

Τιτάν-Ασπίδα στο Νιο Χωριό
Γ. Γιαννουλάκης (Μπαντά-Ροδουσάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Θεοδωρίδης

Κυριακή 6 Μαρτίου (10:30)
Ηρακλής Νερ.-ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου
Κασσελάκης (Καντανολέων-Κατσαρός)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιαννακάκης

Απόλλων-Αστέρας Μαν. στη Σούδα
Γιουματζίδης (Στ. Αποστολάκης-Πενταράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Κυριακή 6 Μαρτίου (15:00)
Ιδομενέας-Παλαιόχωρα στους Αγ. Αποστόλους
Κουκουράκης (Πατεράκης-Χάμπας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Κορωνίδα-Ροδωπού στον Βάμο
Μπερτάκης (Κανελάκης-Μαρκετάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

Β’ Κατηγορία-22η αγωνιστική
Σάββατο 5 Μαρτίου (15:00)

Κρ. Αστέρας-Άπτερα στη Μοναχή Ελιά
Μπερτάκης (Τσιλίκας-Μπραουδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Δάφνη-Άμιλλα στον Εμπρόσνερο
Χρ. Γιαννουλάκης (Δαράκης-Μπαταγκιώνη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Ένωση Θ.Κ.-Περιβόλια στα Καθιανά
Σινιοράκης (Στρατιδάκης-Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Κυριακή 6 Μαρτίου (10:30)
Θύελλα Καλ.-Παγχανιακός στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Κουρκουμελάκης (Σαρικάκη-Λογαρίδης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Γρανίτης-Χάλης στην Αγ. Μαρίνα
Π. Τσαγκαράκης (Πετεινάτος-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

Κυριακή 6 Μαρτίου (15:00)
Α.Π. Σούδας-Ποσειδών Καμ./Ραπ. στη Σούδα
Ούτας (Γαλάνης-Λογαρίδης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Α.Ε. Κυδωνίας-Σφακιά στον Αλικιανό
Δαράκης (Μπαντά-Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιαννακάκης

Γ’ Κατηγορία-14η αγωνιστική
Κυριακή 6 Μαρτίου (10:30)

Τάλως-Πέργαμος στον Ταυρωνίτη
Παναγόπουλος (Μαρνέζος-Κωσταμένα)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης

Κυριακή 6 Μαρτίου (15:00)
Υρτακίνα-Νέος Κισσαμικός στην Παλαιόχωρα
Σινιοράκης (Στ. Αποστολάκης-Πατσουράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Θεοδωρίδης

Τετάρτη 9 Μαρτίου (15:00)
Νέος Ηρακλής-Αστέρας Χαλ. στα Νεροκούρου
Κασσελάκης (Σινιοράκης-Κομισοπούλου)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης"
Σάββατο 5 Μαρτίου (13:30)

Α.Ο. Χανιά-Ιδομενέας στη Μοναχή Ελιά
Μπραουδάκης (Μπραουδάκη-Ασκιανάκη)

Ένωση Θ.Κ.-Περιβόλια στα Καθιανά
Βερυκάκης (Σινιοράκης-Στρατιδάκης)

Κυριακή 6 Μαρτίου (09:00)
Γρανίτης-ΙΝΚΑ στην Αγ. Μαρίνα
Γαλάνης (Πετεινάτος-Π. Τσαγκαράκης)

Κυριακή 6 Μαρτίου (13:30)
Α.Π. Σούδας-Σπάθα στη Σούδα
Λογαρίδης (Μπραουδάκη-Μωραΐτης)

Μινώταυρος-Σφακιά στον Αλικιανό
Βερυκάκης (Μπαντά-Δαράκης)

Πρωτάθλημα Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος"
13η αγωνιστική
1ος όμιλος
Σάββατο 5 Μαρτίου (13:30)

ΙΝΚΑ-Δόξα Παχ. στους Αγ. Αποστόλους
Μαραγκάκης (Πατσουράκης-Πετεινάτος)

Πλατανιάς-Σπάθα στα Νεροκούρου
Παναγόπουλος (Μωραΐτης-Κωσταμένα)

Α.Π. Σούδας-Μινώταυρος στη Σούδα
Χάμπας (Μαρνέζος-Κόκκαλης)

Κυριακή 6 Μαρτίου (13:30)
Περιβόλια-Πανακρωτηριακός στα Νεροκούρου
Αναστασάκης (Ασκιανάκη-Κωσταμένα)

2ος όμιλος
Κυριακή 6 Μαρτίου (09:00)

Ηρακλής Νερ.-ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου
Καντανολέων (Κατσαρός-Ασκιανάκη)

Κρ. Αστέρας-Α.Ε. Κυδωνίας στη Σούδα
Πενταράκης (Στ. Αποστολάκης-Μπραουδάκη)

Κυριακή 6 Μαρτίου (13:30)
Κορωνίδα-Ροδωπού στον Βάμο
Κανελάκης (Μαρκετάκης-Μπερτάκης)

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΑΡΗΣ Σ. 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ 
ΤΙΤΑΝ-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΕΝΩΣΗΣ Θ.Κ.

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΙΝΚΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΔΑΑΟΧ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΑΣΠΙΔΑ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΤΙΤΑΝ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΔΑΑΟΧ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 FAIR PLAY ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 FAIR PLAY ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΙΝΚΑ 11.30 FAIR PLAY ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ 10.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΤΙΤΑΝ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΔΑΑΟΧ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 09.30 CALCETTO ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 CALCETTO ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 CALCETTO ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ