Με πρωταθλητή από την περασμένη εβδομάδα τον Μινώταυρο ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα Προτζούνιορ της ΕΠΣΧ. Συνεχίζεται η μάχη για τα πλέι οφ σε Προπαίδες, Τζούνιορ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

Προπαίδες
1ος όμιλος

Πανακρωτηριακός-Άρης Σ. 9-0
ΓΑΣ Χανιά-Ηρακλής Νερ. 2-2
Κεραμειά-Ποσειδώνας Τσικ. 0-3
Αστέρας Χαλ.-Τιτάν 4-2
Λέοντες-ΕΘΚ 1-1
Νέος Ηρακλής-Α.Π. Σούδας 3-1

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 49 (148-10)
2.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 43 (64-22)
3.Α.Π. Σούδας 35 (77-16)
4.Τιτάν 30 (43-36)
5.Λέοντες 29 (35-21)
6.Ηρακλής Νεροκούρου 25 (46-50)
7.Άρης Σούδας 22 (38-47)
8.Αστέρας Χαλέπας 21 (44-54)
-.ΓΑΣ Χανιά 21 (31-66)
10.Ένωση Θύελλα Καμίνια 14 (27-58)
11.Ποσειδώνας Τσικαλαριών 7 (15-137)
12.Κεραμειά αποχώρησε

2ος όμιλος
Παγχανιακός-Γρανίτης 1-1
Δόξα Παχ.-Κρ. Αστέρας 7-1
Μινώταυρος-Περιβόλια 12-1
ΔΑΑΟΧ-Πλατανιάς 1-0
Νέοι Μινωταύρου-ΙΝΚΑ 1-2
Νέος Κισσαμικός-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 3-2

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 48 (96-14)
2.Νέος Κισσαμικός 42 (93-22)
3.ΔΑΑΟΧ 41 (90-18)
4.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 37 (79-16)
5.Πλατανιάς 36 (86-40)
6.Δόξα Παχιανών 28 (75-32)
7.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 26 (68-44)
8.Κρ. Αστέρας 16 (21-67)
9.Νέοι Μινωταύρου 9 (29-73)
10.Α.Ο. Περιβολίων 6 (21-107)
-.Γρανίτης 6 (14-128)
12.Παγχανιακός 5 (19-130)

Τζούνιορ
1ος όμιλος

Τιτάν-Ηρακλής Νερ. 2-1
Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος 1-0
Αστέρας Χαλ.-Απόλλων 0-3
Ασπίδα-Νέος Ηρακλής 4-2
Α.Π. Σούδας-Ίκαρος Μ. 2-0
Λέοντες-Νέοι Μινωταύρου 1-1

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 44 (70-8)
2.Απόλλων 39 (37-8)
3.Πανακρωτηριακός 38 (45-11)
4.Ασπίδα 32 (33-12)
5.Λέοντες 28 (32-22)
6.Αστέρας Χαλέπας 27 (23-20)
7.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 24 (29-32)
8.Α.Π. Σούδας 22 (35-27)
9.Νέοι Μινωταύρου 16 (18-29)
10.Ηρακλής Νεροκούρου 10 (10-55)
11.Τιτάν 8 (11-61)
12.Ίκαρος Μουρνιών 1 (9-67)

2ος όμιλος
Ροδωπού-ΙΝΚΑ 0-5
Πλατανιάς-Νέος Κισσαμικός 0-5
Δόξα Παχ.-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 3-1
ΔΑΑΟΧ-Περιβόλια 2-1
Γρανίτης-Καλτσέτο 0-5
Κεραμειά-Νέοι Χανίων 1-4

Η βαθμολογία
1.Καλτσέτο 48 (106-8)
2.Νέος Κισσαμικός 45 (54-16)
3.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 44 (66-9)
4.Νέοι Χανίων 29 (31-24)
5.Δόξα Παχιανών 28 (34-21)
6.ΔΑΑΟΧ 26 (24-27)
7.Πλατανιάς 21 (27-28)
8.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 17 (26-38)
-.Γρανίτης 17 (21-42)
10.Ροδωπού 14 (18-56)
11.Α.Ο. Περιβολίων 6 (8-55)
12.Κεραμειά 0 (5-96)

Προτζούνιορ
Α.Π. Σούδας-Νέος Ηρακλής 1-2
Νέοι Μινωταύρου-ΔΑΑΟΧ 2-4
Λέοντες-Πανακρωτηριακός 5-0
Άρης Σ.-Πλατανιάς 4-1
Καλτσέτο-Περιβόλια 7-0
ΕΘΚ-Κεραμειά 0-3
ΙΝΚΑ-Μινώταυρος 1-4
Αστέρας Χαλ.-Τιτάν 3-1
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Νέοι Χανίων 1-4

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 51 (151-14)
2.Καλτσέτο 48 (101-14)
3.Λέοντες 39 (91-27)
4.Άρης Σούδας 39 (61-16)
5.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 38 (91-18)
6.Α.Ο. Περιβολίων 29 (42-54)
7.Αστέρας Χαλέπας 29 (40-53)
8.Νέοι Χανίων 28 (41-33)
9.Πλατανιάς 27 (45-29)
10.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 23 (48-50)
11.Τιτάν 21 (31-42)
12.ΔΑΑΟΧ 17 (34-80)
13.Α.Π. Σούδας 16 (29-61)
14.Κεραμειά 16 (28-68)
15.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 12 (32-81)
16.Νέοι Μινωταύρου 6 (19-80)
17.Πανακρωτηριακός 4 (14-74)
18.Ένωση Θύελλα Καμίνια 1 (18-122)