Αρχίζουν ξανά τα πρωταθλήματα Α’ και Β’ Κατηγορίας, Νέων και Παίδων της ΕΠΣΧ, ενώ με τη 18η αγωνιστική συνεχίζονται το Σάββατο (19/03) τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α’ Κατηγορία-14η αγωνιστική
Όμιλος Τίτλου
Σάββατο 19 Μαρτίου (15:00)

Κεραμειά-Ικαρος Μ. στα Νεροκούρου
Κασσελάκης (Σινιοράκης-Μπραουδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Θεοδωρίδης

Μινώταυρος-Δόξα Παχ. στις Μουρνιές
Δαράκης (Καλφάκης-Κανελάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Πανακρωτηριακός-Άρης Βουκολιών στα Καθιανά
Π. Τσαγκαράκης (Χάμπας-Μαρνέζος)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Σπάθα-ΙΝΚΑ στο Κολυμβάρι
Γ. Γιαννουλάκης (Κομισοπούλου-Παναγόπουλος)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Ποσειδώνας Τσικ.-Άρης Σ. στη Σούδα
Γιουματζίδης (Καντανολέων-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Όμιλος Παραμονής
Σάββατο 19 Μαρτίου (15:00)

Ιδομενέας-Τιτάν στους Αγ. Αποστόλους
Κουκουράκης (Πετεινάτος-Πατεράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης

Κυριακή 20 Μαρτίου (10:30)
Ροδωπού-ΔΑΑΟΧ στο Κολυμβάρι
Κουρκουμελάκης (Καλφάκης-Στ. Αποστολάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Χατζηδάκης

Ασπίδα-Απόλλων στον Ναύσταθμο
Χρ. Γιαννουλάκης (Τσιλίκας-Κανελάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

Κυριακή 20 Μαρτίου (15:00)
Παλαιόχωρα-Ηρακλής Νερ. στην Παλαιόχωρα
Μπερτάκης (Μπαντά-Μαραγκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Αστέρας Μαν.-Κορωνίδα στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Γ. Γιαννουλάκης (Μπραουδάκης-Σινιοράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

Β’ Κατηγορία-23η αγωνιστική
Σάββατο 19 Μαρτίου (15:00)

Περιβόλια-Κρ. Αστέρας στη Μοναχή Ελιά
Ούτας (Κωσταμένα-Αναστασάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καπιδάκης

Κυριακή 20 Μαρτίου (10:30)
Άπτερα-Άμιλλα στη Σούδα
Χρυσός (Ροδουσάκης-Λογαρίδης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Παγχανιακός-Ένωση Θ.Κ. στη Μοναχή Ελιά
Μπερτάκης (Μπαντά-Μαραγκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Φωστήρας-Α.Ε. Κυδωνίας στα Νεροκούρου
Π. Τσαγκαράκης (Κομισοπούλου-Χάμπας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Κυριακή 20 Μαρτίου (15:00)
Χάλης-Θύελλα Καλ. στους Αγ. Αποστόλους
Χρ. Γιαννουλάκης (Πετεινάτος-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Ποσειδών Καμ./Ραπ.-Δάφνη στο Κολυμβάρι
Κασσελάκης (Μπαταγκιώνη-Καντεράκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Σφακιά-Α.Π. Σούδας στο Φραγκοκάστελο
Γιουματζίδης (Σαρικάκη-Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Θεοδωρίδης

Πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης"-23η αγωνιστική
Σάββατο 19 Μαρτίου (13:30)

Περιβόλια-Α.Ο. Χανιά στη Μοναχή Ελιά
Αναστασάκης (Κωσταμένα-Α. Χατζηδάκης)

Κυριακή 20 Μαρτίου (09:00)
Δόξα Παχ.-Ένωση Θ.Κ. στη Μοναχή Ελιά
Μαραγκάκης (Μπαντά-Ασκιανάκη)

Ηρακλής Νερ.-Μινώταυρος στα Νεροκούρου
Χάμπας (Πατσουράκης-Μπραουδάκη)

Κυριακή 20 Μαρτίου (13:30)
Σφακιά-Α.Π. Σούδας στο Φραγκοκάστελο
Βερυκάκης (Σαρικάκη-Γιουματζίδης)

Πρωτάθλημα Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος"-14η αγωνιστική
1ος όμιλος
Σάββατο 19 Μαρτίου (13:30)

Πλατανιάς-Περιβόλια στα Νεροκούρου
Μπραουδάκης (Σινιοράκης-Ντοβλιάτωφ)

Μινώταυρος-Δόξα Παχ. στις Μουρνιές
Κανελάκης (Μπραουδάκη-Πατσουράκης)

Πανακρωτηριακός-Κισσαμικός στα Καθιανά
Μαρνέζος (Χάμπας-Μωραΐτης)

Σπάθα-ΙΝΚΑ στο Κολυμβάρι
Παναγόπουλος (Κομισοπούλου-Γ. Γιαννουλάκης)

2ος όμιλος
Κυριακή 20 Μαρτίου (09:00)

Ροδωπού-ΔΑΑΟΧ στο Κολυμβάρι
Στ. Αποστολάκης (Καλφάκης-Κουκουράκης)

Κυριακή 20 Μαρτίου (13:30)
Α.Ε. Κυδωνίας-Κορωνίδα στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Μπραουδάκης (Σινιοράκης-Γ. Γιαννουλάκης)

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΛΕΟΝΤΕΣ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΤΙΤΑΝ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΦ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΦ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΦ
ΑΡΗΣ Σ.-ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΑΡΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΔΑΑΟΧ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΙΝΚΑ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΡΟΥ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΑΣΠΙΔΑ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΤΙΤΑΝ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΙΝΚΑ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. 
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΔΑΑΟΧ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ