Ο Πανακρωτηριακός στον 1ο όμιλο των Προπαίδων έγινε η πρώτη ομάδα που εξασφάλισε τη συμμετοχή της στα πλέι οφ του πρωταθλήματος, κι ενώ απομένουν 4 αγωνιστικές για το τέλος.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής:

Προπαίδες
1ος όμιλος

ΓΑΣ Χανιά-Πανακρωτηριακός 0-15
Άρης Σ.-Κεραμειά 3-0 α.α.
Ηρακλής Νερ.-Αστέρας Χαλ. 2-3
Ποσειδώνας Τσικ.-Λέοντες 1-13
Τιτάν-Νέος Ηρακλής 0-4
ΕΘΚ-Α.Π. Σούδας 0-2

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 52 (163-10)
2.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 46 (68-22)
3.Α.Π. Σούδας 38 (79-16)
4.Λέοντες 32 (48-22)
5.Τιτάν 30 (43-40)
6.Ηρακλής Νεροκούρου 25 (48-53)
-.Άρης Σούδας 25 (41-470
8.Αστέρας Χαλέπας 24 (47-56)
9.ΓΑΣ Χανιά 21 (31-81)
10.Ένωση Θύελλα Καμίνια 14 (27-60)
11.Ποσειδώνας Τσικαλαριών 7 (16-150)
12.Κεραμειά αποχώρησαν

2ος όμιλος
Δόξα Παχ.-Παγχανιακός 7-1
Γρανίτης-Μινώταυρος 0-7
Κρ. Αστέρας-ΔΑΑΟΧ 0-2
Περιβόλια-Νέοι Μινωταύρου 4-1
Πλατανιάς-Νέος Κισσαμικός 0-4
ΙΝΚΑ-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 3-1

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 51 (103-14)
2.Νέος Κισσαμικός 45 (97-22)
3.ΔΑΑΟΧ 44 (92-18)
4.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 40 (82-17)
5.Πλατανιάς 36 (86-44)
6.Δόξα Παχιανών 31 (82-33)
7.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 26 (69-47)
8.Κρ. Αστέρας 16 (21-69)
9.Νέοι Μινωταύρου 9 (30-77)
-.Α.Ο. Περιβολίων 9 (25-108)
11.Γρανίτης 6 (14-135)
12.Παγχανιακός 5 (20-137)

Τζούνιορ
1ος όμιλος

Πανακρωτηριακός-Τιτάν 5-1
Ηρακλής Νερ.-Αστέρας Χαλ. 1-2
Μινώταυρος-Ασπίδα 5-1
Απόλλων-Α.Π. Σούδας 1-0
Νέος Ηρακλής-Λέοντες 0-3
Ικαρος Μ.-Νέοι Μινωταύρου 0-2

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 47 (75-9)
2.Απόλλων 42 (48-8)
3.Πανακρωτηριακός 41 (50-12)
4.Ασπίδα 32 (34-17)
5.Λέοντες 31 (35-22)
6.Αστέρας Χαλέπας 30 (25-21)
7.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 24 (29-35)
8.Α.Π. Σούδας 22 (35-28)
9.Νέοι Μινωταύρου 19 (20-29)
10.Ηρακλής Νεροκούρου 10 (11-57)
11.Τιτάν 8 (12-66)
12.Ίκαρος Μουρνιών 1 (9-69)

 

2ος όμιλος
Πλατανιάς-Ροδωπού 4-1
ΙΝΚΑ-Δόξα Παχ. 1-0
Νέος Κισσαμικός-ΔΑΑΟΧ 3-0
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Γρανίτης 2-2
Περιβόλια-Κεραμειά 2-1
Καλτσέτο-Νέοι Χανίων 4-0

Η βαθμολογία
1.Καλτσέτο 51 (110-8)
2.Νέος Κισσαμικός 48 (57-16)
3.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 47 (67-9)
4.Νέοι Χανίων 29 (31-28)
5.Δόξα Παχιανών 28 (34-22)
6.ΔΑΑΟΧ 26 (24-30)
7.Πλατανιάς 24 (31-29)
8.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 18 (28-40)
-.Γρανίτης 18 (23-44)
10.Ροδωπού 14 (19-60)
11.Α.Ο. Περιβολίων 9 (10-56)
12.Κεραμειά 0 (6-98)