Συνεχίστηκε η δράστη το περασμένο σαββατοκύριακο στο πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης", στο πρωτάθλημα Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος" και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης"
24η αγωνιστική

Περιβόλια-Ιδομενέας 2-2
Α.Ο. Χανιά-Δόξα Παχ. 0-3
ΕΘΚ-ΙΝΚΑ 0-6
Α.Π. Σούδας-Ηρακλής Νερ. 3-0
Μινώταυρος-Γρανίτης 3-0
Ρεπό: Σπάθα, Σφακιά

Η βαθμολογία
1.Δόξα Παχιανών (17αγ.) 49 (57-4)
2.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ (17) 43 (65-11)
3.Ιδομενέας (17) 35 (37-15)
-.Α.Π. Σούδας (17) 35 (38-18)
5.Μινώταυρος (17) 32 (39-16)
6.Α.Ο. Χανιά (19) 28 (36-29)
7.ΕΘΚ (19) 22 (24-34)
8.Α.Ο. Περιβολίων (18) 21 (22-27)
9.Ηρακλής Νεροκούρου (18) 17 (24-26)
10.Σπάθα (17) 11 (13-40)
11.Α.Γ.Σ. Σφακίων (18) 6 (14-74)
12.Γρανίτης (18) 3 (4-79)

Πρωτάθλημα Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος"
15η αγωνιστική
1ος όμιλος

Μινώταυρος-Σπάθα 2-3
Α.Π. Σούδας-Πανακρωτηριακός 6-1
ΙΝΚΑ-Πλατανιάς 2-5
Περιβόλια-Κισσαμικός 0-8
Ρεπό: Δόξα Παχ.

Η βαθμολογία
1.Πλατανιάς 36 (59-16)
2.Α.Π. Σούδας* 30 (43-12)
3.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 29 (41-22)
4.Δόξα Παχιανών* 25 (43-20)
5.Πανακρωτηριακός* 22 (32-23)
6.Κισσαμικός* 16 (33-18)
7.Σπάθα (-2) 7 (10-46)
8.Α.Ο. Περιβολίων* 6 (10-68)
9.Μινώταυρος* 1 (11-57)

2ος όμιλος
ΔΑΑΟΧ-Α.Ε. Κυδωνίας 6-1
Ηρακλής Νερ.-Ιδομενέας 5-0
Ρεπό: Ροδωπού, Κορωνίδα, Κρ. Αστέρας

Η βαθμολογία 
1.Ηρακλής Νεροκούρου 26 (39-8)
2.ΔΑΑΟΧ 23 (44-7)
-.Κρ. Αστέρας 23 (40-6)
4.Κορωνίδα 11 (30-27)
5.Α.Ε. Κυδωνίας 8 (20-47)
6.Ιδομενέας 7 (6-38)
7.Ροδωπού 1 (8-54)

Πρωταθλήματα Υποδομής
19η αγωνιστική
Προπαίδες
1ος όμιλος

Πανακρωτηριακός-Κεραμειά 3-0 α.α.
Αστέρας Χαλ.-ΓΑΣ Χανιά 2-0
Λέοντες-Άρης Σ. 4-2
Νέος Ηρακλής-Ηρακλής 8-5
Α.Π. Σούδας-Ποσειδών Τσικ. 7-2
ΕΘΚ-Τιτάν 0-2

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 55 (166-10)
2.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 49 (76-27)
3.Α.Π. Σούδας 41 (86-18)
4.Λέοντες 35 (52-24)
5.Τιτάν 33 (45-40)
6.Αστέρας Χαλέπας 27 (49-56)
7.Ηρακλής Νεροκούρου 25 (53-61)
-.Άρης Σούδας 25 (43-51)
9.ΓΑΣ Χανιά 21 (31-83)
10.ΕΘΚ 14 (27-62)
11.Ποσειδώνας Τσικαλαριών 7 (18-157)
12.Κεραμειά αποχώρησαν

2ος όμιλος
Παγχανιακός-Μινώταυρος 1-14
ΔΑΑΟΧ-Δόξα Παχ. 4-1
Νέοι Μινωταύρου-Γρανίτης 1-1
Νέος Κισσαμικός-Κρ. Αστέρας 8-0
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Περιβόλια 9-1
ΙΝΚΑ-Πλατανιάς 3-0

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 54 (117-15)
2.Νέος Κισσαμικός 48 (105-22)
3.ΔΑΑΟΧ 47 (96-19)
4.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 43 (85-17)
5.Πλατανιάς 36 (86-47)
6.Δόξα Παχιανών 31 (83-37)
7.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 29 (78-48)
8.Κρ. Αστέρας 16 (21-77)
9.Νέοι Μινωταύρου 10 (31-78)
10.Α.Ο. Περιβολίων 9 (26-117)
11.Γρανίτης 7 (15-136)
12.Παγχανιακός 5 (21-151)

Τζούνιορ
1ος όμιλος

Τιτάν-Αστέρας Χαλ. 2-0
Ασπίδα-Πανακρωτηριακός 0-2
Α.Π. Σούδας-Ηρακλής Νερ. 6-0
Λέοντες-Μινώταυρος 0-4
Νέοι Μινωταύρου-Απόλλων 1-2
Ίκαρος Μ.-Νέος Ηρακλής 1-6

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 50 (79-9)
2.Απόλλων 45 (40-9)
3.Πανακρωτηριακός 44 (52-12)
4.Ασπίδα 32 (34-19)
5.Λέοντες 31 (35-26)
6.Αστέρας Χαλέπας 30 (25-23)
7.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 27 (35-36)
8.Α.Π. Σούδας 25 (41-28)
9.Νέοι Μινωταύρου 19 (21-31)
10.Τιτάν 11 (14-66)
11.Ηρακλής Νεροκούρου 10 (11-63)
12.Ίκαρος Μουρνιών 1 (10-75)

2ος όμιλος
Ροδωπού-Δόξα Παχ. 0-4
ΔΑΑΟΧ-Πλατανιάς 0-2
Γρανίτης-ΙΝΚΑ 0-3
Κεραμειά-Νέος Κισσαμικός 0-10
Νέοι Χανίων-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 0-2
Καλτσέτο-Περιβόλια 9-0

Η βαθμολογία
1.Καλτσέτο 54 (119-8)
2.Νέος Κισσαμικός 51 (67-16)
3.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 50 (70-9)
4.Δόξα Παχιανών 31 (38-22)
5.Νέοι Χανίων 29 (31-30)
6.Πλατανιάς 27 (33-29)
7.ΔΑΑΟΧ 26 (24-32)
8.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 21 (30-40)
9.Γρανίτης 18 (23-47)
10.Ροδωπού 14 (19-64)
11.Α.Ο. Περιβολίων 9 (10-65)
12.Κεραμειά 0 (6-108)