Από τη ΝΟ.Δ.Ε Χανίων ανακοινώθηκαν τα επίσημα αποτελέσματα των εσωκομματικών διεργασιών – εκλογές για την ανάδειξη των Προέδρων και Δ.Σ ΔΗΜ.Τ.Ο καθώς και των Υπεύθυνων για τους θεματικούς τομείς.

ΔΗΜ.Τ.Ο Χανίων :

Πρόεδρος
ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ    
        
Μέλη        
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ    ΚΥΡΙΑΚΟΣ    
ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
ΛΟΥΦΑΡΔΑΚΗ    ΚΥΡΙΑΚΗ    
ΠΟΥΛΑΚΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
ΤΣΙΦΤΣΟΓΛΟΥ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    
ΣΑΡΙΚΑΚΗΣ    ΙΩΣΗΦ    
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ    ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ)    
ΔΡΑΚΑΚΗΣ    ΠΕΤΡΟΣ    
ΜΠΙΚΑΚΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ    ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ    
ΤΡΑΧΑΝΑΤΖΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    
ΜΠΡΟΚΑΛΑΚΗ    ΥΨΗΛΑΝΘΗ    
ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    

ΔΗΜ.Τ.Ο Πλατανιά :
Πρόεδρος
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μέλη    
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ    ΜΙΧΑΗΛ
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΤΣΕΡΚΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΟΥΦΑΡΔΑΚΗΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΛΦΑΚΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΗΜ.Τ.Ο Σφακίων :
Πρόεδρος:
ΣΟΦΟΥΛΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ

Μέλη:    
ΑΜΟΙΡΑΔΑΚΗΣ    ΣΗΦΗΣ
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΦΗΝΙΑΣ    ΜΑΝΟΥΣΟΣ
ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ    ΠΑΥΛΟΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ    ΜΑΝΟΥΣΟΣ
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΡΚΑΝΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜ.Τ.Ο Κισσάμου:
Πρόεδρος:
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μέλη:    
ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΜΠΟΓΕΝΙΤΑΚΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ    ΕΥΓΕΝΙΑ
ΗΛΙΑΚΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΘΕΩΔΟΡΟΓΛΑΚΗΣ    ΜΙΧΑΗΛ
ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΝΕΓΑΚΗ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜ.Τ.Ο Καντάνου – Σελίνου:
Πρόεδρος:
ΔΡΑΚΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μέλη:    
ΜΠΙΤΣΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ
ΠΕΡΡΑΚΗΣ    ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ     ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΒΛΗΣΙΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΖΙΑΚΗΣ    ΕΥΤΥΧΙΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΑΡΖΕΤΑΚΗΣ    ΠΡΟΚΟΠΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΗΣ    ΕΥΤΥΧΙΟΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜ.Τ.Ο Αποκορώνου:
Πρόεδρος:
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μέλη:    
ΒΛΑΧΑΚΗΣ    ΠΕΤΡΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΩΜΑΝΙΑΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ    ΑΝΤΩΝΗΣ
ΓΛΕΝΤΖΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΡΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΠΡΙΔΑΚΗΣ    ΜΑΝΟΥΣΟΣ
ΜΑΥΡΑΚΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Υπεύθυνοι Θεματικών Τομέων εξελέγχτηκαν οι εξής:

Θ1. Τομέας Αγροτικού : Κληματσάκης Μάρκος
Θ2. Τομέας Δικαιοσύνης : Βροντάκης Ανδρέας
Θ3. Τομέας Επαγγελματιώ ν Βιοτεχνών & Εμπόρων : Πατεράκης Νικόλαος
Θ4. Τομέας Κοινωνικής Πολιτικής: Καραγιαννάκης Εμμανουήλ
Θ5. Τομέας Μισθωτών : Βλαμάκη Ελένη
Θ6. Τομέας Οικονομίας : Κουτρουμπά Αντωνία
Θ7. Τομέας Παιδείας: Κουκλινός Ανδρέας
Θ8. Τομέας Πολιτισμού: Φραγκακης εμμανουήλ
Θ9. Τομέας Υγείας : Παπαδάκης εμμανουήλ
Θ10. Τομέας Υποδομών και δυκτίου : Σχοινοπλοκακης Γεώργιος